Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

A tu cię zaskoczę, gry są identyczne. Zarówno na wersje od M$ i od Sony.

Długi18- szczerze? Osobiście bym brał na PC, jeżeli uwzględniasz taką opcję, na PS2 niby średnia ocen wynosi jakieś 78/100%, czyli całkiem nieźle, ale czasami animacja niestety przycina. Chodź i tak krok do przodu jest względem poprzedniej edycji, dodano przecież To Be A Pro: Sezony i niby tą animację poprawili, ale tak jak w/w trochę jednak zbugowna, aczkolwiek w rozgrywce nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 21:30, Łeber napisał:

Długi18- szczerze? Osobiście bym brał na PC, jeżeli uwzględniasz taką opcję, na
PS2 niby średnia ocen wynosi jakieś 78/100%, czyli całkiem nieźle, ale czasami animacja
niestety przycina. Chodź i tak krok do przodu jest względem poprzedniej edycji, dodano
przecież To Be A Pro: Sezony i niby tą animację poprawili, ale tak jak w/w trochę jednak
zbugowna, aczkolwiek w rozgrywce nie przeszkadza.


Właśnie chodzi o to, że wolałbym na ps2. Zawsze z kumplami gramy ( nawet o pieniądze) turniej w Fife 08..i zastanawiam się czy jest sens kupienia wersji 09. Skoro gra jest taka super na PS3 i X360 to powinna być też taka na PS2, oczywiście ze słabszą grafika;p. Dlatego pytałem czy jest sens kupowania czy lepiej dalej z kumplami młócić w 08 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! Jesteś jeszcze młody, tyle życia i przygód przed tobą więc nie marnuj życia na to @#%^& tylko kup sobie fifę 09. ;) Polecam wersję na PC. Nie wierz w to mówią o grafice ponieważ grafa wymiata a szczególnie na dużej rozdzielce. Tryb zostań gwiazdą Sezony jest bardzo dobry ale z wersją na next geny się nie równa ale wogóle jest gra bardzo dobry. Szczególnie setrowanie nowe pozytywnie mnie zaskoczyło. :) Na PC polecam na ps2 odradzam ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 21:47, albinskia napisał:

Chłopie! Jesteś jeszcze młody, tyle życia i przygód przed tobą więc nie marnuj życia
na to @#%^& tylko kup sobie fifę 09. ;) Polecam wersję na PC. Nie wierz w to mówią o
grafice ponieważ grafa wymiata a szczególnie na dużej rozdzielce. Tryb zostań gwiazdą
Sezony jest bardzo dobry ale z wersją na next geny się nie równa ale wogóle jest gra
bardzo dobry. Szczególnie setrowanie nowe pozytywnie mnie zaskoczyło. :) Na PC polecam
na ps2 odradzam ;P

Pozdr.


Heh..mam na peceta FIFE 08...ale właśnie chce na PS2..bo kompa ze sobą wszędzie nie zabiore, a konsolke właśnie moge;p zresztą gra z kumplam (+ po piwku :D )i..na konsoli...na dużym ekranie...to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 21:08, albinskia napisał:

Ty grasz na PS3 ? Ciekawie jak jest na xbox360 ? Niby to konsola i to konsola ale chyba
Fify się różnią ;P

Obie wersjie się niemal identyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też racja. To Całkiem inny klimat. ^^ Przecież dlatego zamierzam w najbliższym czasie kupić xboxa 360 (i dlatego ,że w wakacje rzadko w domu bywam) ^^ Ale jak lubisz grać na konsoli z kumplami o kasę, przy piwku i na dużym ekranie a też często wyjeżdżasz z domu to się nie zastanawiaj tylko kupuj na konsolę ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:04, albinskia napisał:

Też racja. To Całkiem inny klimat. ^^ Przecież dlatego zamierzam w najbliższym czasie
kupić xboxa 360 (i dlatego ,że w wakacje rzadko w domu bywam) ^^ Ale jak
lubisz grać na konsoli z kumplami o kasę, przy piwku i na dużym ekranie a też często
wyjeżdżasz z domu to się nie zastanawiaj tylko kupuj na konsolę ;)

Pozdrawiam.


Dlatego chce kupić na konsole..gdybym miał PS3 albo Xboxa360 to nie zastanawiałbym się tak bardzo tylko kupował w ciemno.ale wersja na PS2 jest zazwyczaj "biedniejsza". mam jak już mówiłem poprzednią część i jeśli zmiany są tylko kosmetyczne to nie opłaca mi sie wydawać te ponad 100 zł. Bardziej ciekawi mnie odwzorowanie sytuacji boiskowych. Jako, że sami z kumplami gramy w różnych klubach (w rzeczywistości) to takie szczególy rzucają się w oczy;p Ale jednak skusze się na nową FIFE, jak coś to zawsze można sprzedać :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze? Czyli kiedy? Z tego co wiem, FIFA już w zeszłym roku na current-geny pobiła na łeb na szyję PESa, w tym roku ta przewaga jeszcze wzrosła. Na PC bodajże w tym roku jest dość wyrównana walka, ale jak już porównywać, to niestety gra od EA wygrywa pod wszystkimi względami w 2008/2009. W końcu elektronicy się wzięli do roboty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać bo samym nicku:''PES fan'' czyli fan PESa nawet nie wie jak teraz się fifa zmieniła tylko napisał żeby upokorzyć fife.Masz rację pobiła na łep na szyję PESa ^^.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 11:57, PES fan napisał:

zawsze było źle i jest.przyznaję dobra może i jest, ale co do grafiki można się zastanowić


Skoro PES fan jesteś, to powiedz co sądzisz o PES 09... Bo w opini wielu nawet fanów jest nie taki jak oczekiwany... Wydaje mi się że tak ja w CDA było napisane teraz PES spoczywa na laurach a FIFA obejmuje rynek gier "gry w piłke". Od przełomowego PESa 06 czy 07 nic chyba szczególego się nie stało... a EA się stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ty pleciesz czleku ?

chyba nie grales w wining eleven 3 (przodek pesa) na psx :P gralem takze w stare fify 96,97 itp. i moge powiedziec ze pes jest lepszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wspominać co było kiedyś pare lat temu ?!Teraz jest teraz i rozmawiajmy na temat nowego wydania Fify lub PESa może kiedyś PES był lepszy od FIFy ,ale teraz jest gorszy i to się liczy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że zawsze FIFA była na pierwszej pozycji w grach footballowych na PC i konsole? Nie, więc proszę o uważne czytanie postów. Po prostu w tym roku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa jak fifa. Jedyne co w Fifie 09 mi się podoba to sterowanie mychą, a reszta to stara Fifa. Panowie z EA Sports prawie nic nie zmienili od Fify 07... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować