Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

ale w twym zdaniu zawarte bylo jedno kluczowe slowko: juz.

"FIFA już w zeszłym roku..."

co ja rozumiem ze fifa byla lepsza nie tylko w zeszlym roku na current genach ale i w poprzednich latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:42, Zauri napisał:

lecz napisales ze "FIFA już w zeszłym roku na current-geny pobiła na łeb na szyję PESa"

a to jest stek klamstw !


jeśli current-geny to konsole nowej generacji to jest szczera prawda:P Nawet fan boy'e PES na konsolach nowej generacji grają w FIFA. Wiem bo odwiedzam issonline.pl i pesleague.pl. Już rok temu rywalizacje wygrała FIFA. Ja też twierdze, że na konsole rządzi FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:25, Zauri napisał:

x360 i ps3 to nextgeny, current to ps2,xbox i psx.

przynajmniej ja tak to rozumiem.

No to źle rozumiesz. O ile pomyłka z PS2 i Xboxem jest jakotako wybaczalna, to ta PSX już nie ;P W tej chwili trwa generacja Xboxa 360, PS3 i Wii. Previous gen to Xbox, PS2, GameCube

Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to powiedzmy tak, na konsolach starszej generacji rzadzi pes (czy wining eleven, jak kto woli) na tych nowszych maszynach kroluje fifa i to niepodlega najmniejszej dyskusji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:30, Zauri napisał:

to powiedzmy tak, na konsolach starszej generacji rzadzi pes (czy wining eleven, jak
kto woli) na tych nowszych maszynach kroluje fifa i to niepodlega najmniejszej dyskusji
:]


Jeśli FIFA 09 jest tak samo denna jak UEFA euro 2008, i tak słaba jak FIFA 08 na PC to jak najbardziej sie zgodze^^ W wersje 09 na PS2 nie grałem, więc nie oceniam:P Wersja PC do niedawno była przenoszona z PS2(albo na odwrót). Tegoroczna FIFA na pewno różni sie od wersji na PC, chociaż to ten samo 4 letni silnik graficzny:/ Czas go zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jes,jes,jes ;D Wreszcie działała zima... grałem mecz w lidze włoskiej to padał śnieg, piłkarzom z ust leciała para mieli długie rękawy i rękawiczki.. to była normalna zima, a nie świecące słońce. To jednak działa :) Ale szkoda, że śnieg nie zostaje na murawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:30, Budep napisał:

Jes,jes,jes ;D Wreszcie działała zima... grałem mecz w lidze włoskiej to padał śnieg,
piłkarzom z ust leciała para mieli długie rękawy i rękawiczki.. to była normalna zima,
a nie świecące słońce. To jednak działa :) Ale szkoda, że śnieg nie zostaje na murawie..


Jakis patch czy to tak samo z siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:53, peryfraz napisał:

> Jes,jes,jes ;D Wreszcie działała zima... grałem mecz w lidze włoskiej to padał śnieg,

> piłkarzom z ust leciała para mieli długie rękawy i rękawiczki.. to była normalna
zima,
> a nie świecące słońce. To jednak działa :) Ale szkoda, że śnieg nie zostaje na murawie..


Jakis patch czy to tak samo z siebie??

Samo z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: jak FIFA 09 na PC ma się do konsol? Bo czytałem, że ma next-genową oprawę, ale Budep 2 strony temu dał jakiegoś screena z menu. Ja na Xboxie mam inne. Czyli jak: grafa jak z PS2, czy jak z next-genów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyli jak: grafa jak z PS2, czy jak z next-genów?

Grafika jest lepsza od tej z PS2, ale o wiele gorsza niż ta z Xboxa 360 / PS3. Pecetowa wersja nijak się ma do konsolowych (mam na myśli obecną generację). Wiem, bo mam obie wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 21:25, Moras1990 napisał:

>Czyli jak: grafa jak z PS2, czy jak z next-genów?

Grafika jest lepsza od tej z PS2, ale o wiele gorsza niż ta z Xboxa 360 / PS3. Pecetowa
wersja nijak się ma do konsolowych (mam na myśli obecną generację). Wiem, bo mam obie
wersje...


Lipa. A gdzieś czytałem, że jak z klocka... No nic, czyli jak coś to muszę kupić wersję na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:30, Zauri napisał:

to powiedzmy tak, na konsolach starszej generacji rzadzi pes (czy wining eleven, jak
kto woli) na tych nowszych maszynach kroluje fifa i to niepodlega najmniejszej dyskusji
:]


PES rządzi zawsze i wszędzie. No może za czasów PSX królowała FIFA, bo PES (wtedy jeszcze ISS) był mało znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... już wiem czemu ludzie grają w PESA. FIFA ma klimat, licencje, ale od pesa jest gorsza. To AI jest zabijające. Przy wolnym, bramkarz widzi że będzie kręcone w lewe okno - odsuwa się, bo chce być jak najbardziej na srodku.
Strata piłki w środku boiska przez obrońce - rozpoczyna się atak 3 na 2. Ci dwaj obroncy zamiast zaatakować tego co przejał piłkę i biegnie w środku, dalej kryją swoich po bokach, i nawet im na myśl nie przychodzi żeby podbiec do srodkowego i zabrac mu pilke. Napastnik ma sam na sam które wykorzystuje. Albo inaczej, ktos strzlea z kąta 180*, bramkarz stoi przy słupku, i jak pilka mu w lapy idzie to zamiast zlapac wybija ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:10, Pernia napisał:

Eh... już wiem czemu ludzie grają w PESA. FIFA ma klimat, licencje, ale od pesa jest
gorsza. To AI jest zabijające. Przy wolnym, bramkarz widzi że będzie kręcone w lewe okno
- odsuwa się, bo chce być jak najbardziej na srodku.
Strata piłki w środku boiska przez obrońce - rozpoczyna się atak 3 na 2. Ci dwaj obroncy
zamiast zaatakować tego co przejał piłkę i biegnie w środku, dalej kryją swoich po bokach,
i nawet im na myśl nie przychodzi żeby podbiec do srodkowego i zabrac mu pilke. Napastnik
ma sam na sam które wykorzystuje. Albo inaczej, ktos strzlea z kąta 180*, bramkarz stoi
przy słupku, i jak pilka mu w lapy idzie to zamiast zlapac wybija ;/...


Zgadzam sie w 100%. Gram teraz w PES2009 i tam każdy mecz jest inny. Nie raz musiałem zmieniać taktyke w środku meczu, ponieważ komputerowy przeciwnik łatwo mnie rozpracowywał. Nie rozegrasz 2 takich samych meczów. System teamvision(komp uczy sie naszej taktyki) wtym roku na prawde działa. trzeba nieźle pokombinować, żeby strzelić bramke. Ale nadal koleje w PES dźwiek, animacja zawodników i brak klimatu co ma FIFA:( Nie czuje sie, że jesteś na stadionie tak jak w FIFA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu nabrałem wprawy w on-line. Teraz ja wiem jak grać z innymi graczami. :) z 12-4-14 poszło na 23-5-15. ^^ Ostatnio mam dobrą passę. Tylko jedna rzecz mnie denerwuje. W oknie od profilu on-line (w menu głównym) pokazuje mi inny nick niż w rzeczywistości mam. Czy wy tak samo macie ? ;P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu macie dowod, ze jest snieg :) Nie raz mocniejszy, nie raz slabszy.. :)

Teraz gram Milanem i ownie. Jestem 1 w lidzie, w LM rozwalilem Lyon 5-2 i jest ok. Kupuje niezlych zawodnikow, kake sprzedalem za 70 mln :)

@albinskia

Tu ci wyswietla chyba nazwe konta czy cos, a tam nick :P

20081115131812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tu i tu wyświetla nick i tą rangę jakby. No w tej chwili jest ok, ale często się zdarza ,że rangę inną pokazuje. ;P

Pozdrawiam.

ps: Gratuluję zwycięstwa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować