Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

albinskia moze zagramy razem na necie?Ja mam bilans 84-13-28 :).Ale od dzisiaj rano jestem bez formy.Tylko 3 wygrane i w tym 1 niezaliczona i z 5 porazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo. Ładny bilańsik. ^^ A które miejsce masz w rangingu. ? Możemy zagrać ale dziś bo mam jeszcze trochę roboty... xD

Jak dla mnie najgorzej gra się z Ruskami oraz Polakami. Oni zawsze wszystkich wykiwają. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:14, Łeber napisał:

Poważnie? Kurde nie zauważyłem, muszę poszperać w opcjach. :D

Spotkałem się z tym w trybie zostań gwiazdą i w normalnym meczu . Musze powiedzieć żę wyglądało jak prawdziwa zima aż zrobiło mi się zimno :) Piłka szybko latała, zawodnicy często się ślizgal. Szkoda tylko że śnieg nie zostawał na boisku ale w końcu teraz są podgrzewane murawy. A jak chcesz zagrać z śniegiem w szybkim meczu to ustaw sobie zachmurzenie i niekiedy pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:16, albinskia napisał:

Oo. Ładny bilańsik. ^^ A które miejsce masz w rangingu. ? Możemy zagrać ale dziś bo mam
jeszcze trochę roboty... xD

Jak dla mnie najgorzej gra się z Ruskami oraz Polakami. Oni zawsze wszystkich wykiwają.
^^

Pozdr.

jestem na 288 a jeszczewczoraj bylem na 179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to dzięki. Zaraz sobie urządzę partyjkę, a tak mimochodem, jak grałeś To Be a Pro, to w jakiej lidze, że Ci śnieg padał, ja grałem w Polskiej i ni hu hu śniegu nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 10:07, Łeber napisał:

Aha, no to dzięki. Zaraz sobie urządzę partyjkę, a tak mimochodem, jak grałeś To Be a
Pro, to w jakiej lidze, że Ci śnieg padał, ja grałem w Polskiej i ni hu hu śniegu nie
było widać.

Ja gram w lidze angielskiej a śnieg mi padał jak grałem mecz reprezentacyjny Polską z Chinami. Gospodarzem były Chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wiadomości posiadaczy konsolowej wersji FIFA 09, w najbliższy weekend pojawi się najprawdopodobniej łatka poprawiając między innymi błędy związane z niezaliczaniem gola gdy ma się przywilej korzyści oraz problemów z przyjmowaniem górnej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:25, Łeber napisał:

Tak dla wiadomości posiadaczy konsolowej wersji FIFA 09, w najbliższy weekend pojawi
się najprawdopodobniej łatka poprawiając między innymi błędy związane z niezaliczaniem
gola gdy ma się przywilej korzyści oraz problemów z przyjmowaniem górnej piłki.


A PC? Może wreszcie buga usuną, bo irytuje. Raz strzeliłem i piłka przeleciała przez poprzeczke i nic nie sie stalo.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:52, Budep napisał:

> Tak dla wiadomości posiadaczy konsolowej wersji FIFA 09, w najbliższy weekend pojawi

> się najprawdopodobniej łatka poprawiając między innymi błędy związane z niezaliczaniem

> gola gdy ma się przywilej korzyści oraz problemów z przyjmowaniem górnej piłki.


A PC? Może wreszcie buga usuną, bo irytuje. Raz strzeliłem i piłka przeleciała przez
poprzeczke i nic nie sie stalo.. ..


Nie usuną tego buga, w żadnym patchu!!! Ten bug występuje od wersji 06 i przez te 3 lata go nie zmienili to na pewno nie naprawią tego kilku megową łatką:P Dopiero jak wyjdzie całkowicie nowa FIFA, na nowym silniku to bug zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:51, Matrex111 napisał:

Siemka jak grać w fifa 09 przez internet


Wlaczyc tryb online? Ale mi to filozofia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze gdzieś tak ok. 60-80min łapie laga i musze kompa restartować... nie pomaga alt + TAB crt + W itp... Nie wiem o co kaman? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur*a. Dziś po ponad 10 meczach przegrałem -.- A wszystko to przez moja @#$%^&*()_+ myszkę i ****** podkładkę. kliknąłem podaj a przeciwnik strzelił i wyszła poza linię końcową i miałem rozpoczęcie od bramki a bramkarz podał i prawie straciłem gola . -.- A w dodatku formacji nie mogłem zmienić bo mi myszki nie pokazuje. Czy wy też tak macie ? Jak chcecie to uczcijcie minutą ciszy moją podkładkę która porwana leży w śmietniku.

(taki jestem wku**iony ,że nie napiszę pozdrowienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy grając na xboxie w fifę nie można zapamiętywać bramek? Wiem pytanie dość kuriozalne, jednak mam konsole dopiero od kilku dni i nie mogę podczas powtórki znaleźć opcji pozwalającej zapisać daną bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak grałem w trybie zostań gwiazdą sezony klubem 3 gwiazdkowym czeskim to miałem mecz z jedno gwiazdkowymi , no ale spodziewałem się że gra bez sensu itd. a tu patrze oni wymiatają lepiej od 4 gwiazdkowej drużyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Black Heart ale teraz dali więcej tricków i niby lepsza grafika , ale wciąż to samo.Za plusowało też to że ten Adidas Season jest.Mogli by pomyśleć o nowym enginie :p. Bo jak się nie mylę od paru lat ten sam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować