Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Kto mi pomoże rozwiązać problem??? Zawsze jak gram to gdzieś tak ok. 60-80min łapie mi laga, nie moge nic zrobić.... musze resa dać :(... jedno słowo: HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 12:08, simonemaster22 napisał:

ile masz ramu , i jakiego procka ?


Sorki... zapomniałem dodać że to w sieci...
Ale tak czy siak:
2GB RAM i Intel Core 2 Duo 3.00GhZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:59, simonemaster22 napisał:

to wszystko powinno działać sprawnie , a może masz jakiegoś wirka na komie. Przy innych
grach też masz zwiechy ?

Nie...
Tylku tutaj... ale to jest mieszanie... raz mi się laguje, raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być łącze, a jeśli masz routera to nieodblokowane porty. Tudzież z drugiej strony (w co wątpię) może być to wina drugiego gracza, czyli w sumie jego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi graliśmy w tryb zostań gwiazdą i kto wiecej punktów zdobędzie w meczu i raz miałem za zadanie zrobić 7 lub więcej sztuczek , i tu sie zaczyna problem.Próbowalem coś z shiftem ,ale nic mi nie zaliczyło.Teraz pytanie jak się robi te sztuczki jakimi klawiszami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:30, Ludvic napisał:

Byłem u kolegi graliśmy w tryb zostań gwiazdą i kto wiecej punktów zdobędzie w meczu
i raz miałem za zadanie zrobić 7 lub więcej sztuczek , i tu sie zaczyna problem.Próbowalem
coś z shiftem ,ale nic mi nie zaliczyło.Teraz pytanie jak się robi te sztuczki jakimi
klawiszami ??


To mają być udane sztuczki. Minięcie zawodnika zwodem(ruletka, fil-flap itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gran na x-boxie w fifę 09, i wszystko jest pięknie i ładnie poza jedną tylko rzeczą. Strasznie zaczął mnie irytowac system rating''u w "be a pro" modzie. Z poczatku wydawał mi się całkiem ok. Jednak z biegiem czasu okazało się, że nie jest to wcale obiektywna ocena boiskowych dokonań naszego zawodnika. Sprawa polega raczej na osiągnieciu dosyć wysokiego poziomu na pasku rating''owym, a następnie unikaniu gry (lub tez włączaniu się gdy jest to nam "na rękę")! Moze wydać się to nieco głupim stwierdzeniem, ale znacznie lepiej (zwłaszcza pod koniec meczu) unikać dryblowania, podawania, bronienia, główkowania i oddać się tylko utrzymaniu odpowiedniej pozycji na boisku. Idiotyzm to straszny, zwłaszcza, że na poziomie legendary np. mozna strzelić w meczu trzy bramki, mieć tyle samo asyst (które notabene w statystykach w ogóle nie są uwzględniane!), i tylko z powodu jednego nieudnaego podania i nieodpowiedniego ustawienia pod koniec spotkania otrzymać spory minus do rating''u i ostatecznie zakończyć mecz z notą poniżej 9.0. Zresztą jest jeszcze wiele innych rzeczy, za które można uzyskać nieuzasadnionego minusa. Może troszeczkę przesadzam z tym narzeikaniem, ale naprawdę mnie to iryrtuje.

Poza tym mam takie oto pytanie. Jak uzyskać status legendarnego zawodnika (w klubie i w reprezentacji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to szczera prawda, nie raz miałem 10 min przed gwizdkiem końcowym ocenę 9 i wyżej, ale jedno niecelne podanie, czy zablokowany strzał sknocił końcowy rating do 8. Denerwujące, ale cóż na to poradzić, grać człowiek musi. ;)

Co do legendarnego statusu zawodnika, grać, grać i jeszcze raz grać, byle bardzo dobrze by awansować w klubie i reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:53, Łeber napisał:

Niestety, ale to szczera prawda, nie raz miałem 10 min przed gwizdkiem końcowym ocenę
9 i wyżej, ale jedno niecelne podanie, czy zablokowany strzał sknocił końcowy rating
do 8. Denerwujące, ale cóż na to poradzić, grać człowiek musi. ;)


Tja ... ;-). Przynajmniej Ty mnie rozumiesz, bo gra wcale nie chce :D

Dnia 21.11.2008 o 20:53, Łeber napisał:

Co do legendarnego statusu zawodnika, grać, grać i jeszcze raz grać, byle bardzo dobrze
by awansować w klubie i reprezentacji.


No cóż, nastrzelałem bramek bez liku (zarówno w klubie jak i w reprezentacji), utrzymałem rating na dosyć dobrym ;-) (9.7) poziomie ... i nic. Widocznie trzeba się zaangażować w inne - poza "be a pro" - rozrywki, które ofruje gra ... kto wie może wtedy zdobędę wreszcie owe achievement''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo w sumie masz na to 4 sezony aby zostać Legendą, aktualnie gram drugi sezon w Celticu i jestem członkiem pierwszego składu oraz ważnym zawodnikiem reprezentacji, potem przychodzi pora na ulubieńca kibiców, wreszcie kapitana i Legendę. Zobaczymy jak moja kariera się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:33, Mudra napisał:

Gran na x-boxie w fifę 09, i wszystko jest pięknie i ładnie poza jedną tylko rzeczą.
Strasznie zaczął mnie irytowac system rating''u w "be a pro" modzie. Z poczatku wydawał
mi się całkiem ok. Jednak z biegiem czasu okazało się, że nie jest to wcale obiektywna
ocena boiskowych dokonań naszego zawodnika. Sprawa polega raczej na osiągnieciu dosyć
wysokiego poziomu na pasku rating''owym, a następnie unikaniu gry (lub tez włączaniu
się gdy jest to nam "na rękę")! Moze wydać się to nieco głupim stwierdzeniem, ale znacznie
lepiej (zwłaszcza pod koniec meczu) unikać dryblowania, podawania, bronienia, główkowania
i oddać się tylko utrzymaniu odpowiedniej pozycji na boisku. Idiotyzm to straszny, zwłaszcza,
że na poziomie legendary np. mozna strzelić w meczu trzy bramki, mieć tyle samo asyst
(które notabene w statystykach w ogóle nie są uwzględniane!), i tylko z powodu jednego
nieudnaego podania i nieodpowiedniego ustawienia pod koniec spotkania otrzymać spory
minus do rating''u i ostatecznie zakończyć mecz z notą poniżej 9.0. Zresztą jest jeszcze
wiele innych rzeczy, za które można uzyskać nieuzasadnionego minusa. Może troszeczkę
przesadzam z tym narzeikaniem, ale naprawdę mnie to iryrtuje.

Poza tym mam takie oto pytanie. Jak uzyskać status legendarnego zawodnika (w klubie i
w reprezentacji)?

Przez to właśnie dałem se spokój z be a pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 08:35, Łeber napisał:

Ciekawe, bo w sumie masz na to 4 sezony aby zostać Legendą, aktualnie gram drugi sezon
w Celticu i jestem członkiem pierwszego składu oraz ważnym zawodnikiem reprezentacji,
potem przychodzi pora na ulubieńca kibiców, wreszcie kapitana i Legendę. Zobaczymy jak
moja kariera się potoczy.


Hmm, właśnie sobie uświadomiłem, że pomimo rozpoczecia kiluku już karier jeszcze w żadnym przypadku nie dociągnąłem sprawy do końca (czyli nie rozegrałem pełnych 4-ech sezonów). Zawsze przestawało mi się chcieć grać w okolicach trzeciego. Ciekawe. Awans z zawodnika rezerw, do kapitana klubu jaki i reprezentacji jest dosyć łatwy. Kto wie, może właśnie grając do końca zdobyć można status legendy? ;-) Pora sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 14:53, Łeber napisał:

Generalnie to masz rozpisane, że bodajże w 4 sezonie jest turniej To Be A Pro i wtedy
wyłaniają Legendę. ;P


Tak? O proszę, chyba czegoś nie doczytałem. Takiej informacji zdecydowanie w podpowiedziach, czy też opisie, który widnieje w grze nie udało mi się dojrzeć ;-)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie wyzwanko no i wybrałem sobie drużynę XXI w. no i patrzę na bramkarzy a tutaj widzę Artura Boruca. Nawet się zdziwiłem ponieważ pierwszy poklak jakiego w tej drużynie widzę ale też nie ma się co dziwić bo takie parady robił w meczu ,że ho, ho. ^^

A w wersji na PC też w 4 sezonie jest ten turniej o legędę ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować