Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Tam jest tak ,że jest ileś piłkarzy co znajduje się w drużeynie ale podczas grania ma się losowo dostęp do jakieś częsci tych piłkarzy, więc możliwe ,że za pierwszym razem nie będzie go u Ciebie. :P
__________
A w wersji na PC też w 4 sezonie jest ten turniej o legędę ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:24, albinskia napisał:

Tam jest tak ,że jest ileś piłkarzy co znajduje się w drużeynie ale podczas grania ma
się losowo dostęp do jakieś częsci tych piłkarzy, więc możliwe ,że za pierwszym razem
nie będzie go u Ciebie. :P

Acha,rozumiem to jeszcze popróbuje jeszcze pare razy może już będzie ^^

Dnia 22.11.2008 o 15:24, albinskia napisał:

A w wersji na PC też w 4 sezonie jest ten turniej o legędę ?

Nie wiem bo jeszcze nie doszłem dopiero mam 3 sezon to jeszcze jak już mówiłem nie wiem.

Dnia 22.11.2008 o 15:24, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja!!!!! ludzie, w dzisiejszym replay`u (telewizja hyper) (22.30) bedzie pokazywany moj filmik ! <lol> :D :D :D obejrzyjcie i powiedzcie co o nim sadzicie! moje pierwsze video i juz w TV !!! o 22:30!! obejrzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno obejrzę, dzięki za info. Później ocenie i z góry uprzedzam, że dotychczasowe filmiki pokazywane w Replayu są słabe, więc szykuj się na ostrą krytykę, chyba, że przeszedłeś samego siebie i jest na co popatrzeć. A tak mimochodem, dostałeś jakąś nagrodę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:48, Łeber napisał:

Ja na pewno obejrzę, dzięki za info. Później ocenie i z góry uprzedzam, że dotychczasowe
filmiki pokazywane w Replayu są słabe, więc szykuj się na ostrą krytykę, chyba, że przeszedłeś
samego siebie i jest na co popatrzeć. A tak mimochodem, dostałeś jakąś nagrodę? :D


no nie wiem stary, lookaj mejla:

Witamy,
Twój materiał pojawi się w najnowszej odsłonie Replaya - premiera już w najbliższą sobotę!


raczej nic nie dostane, bo filmik krotki i smierdzi amatorszczyzna. jak jestes bardzo ciekaw to zobacz go sobie na youtubie: http://pl.youtube.com/watch?v=BBwE9nk2oFc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta gierka tyle ze jest pare minusów np to że niektórych trików nie da sie zrobić bez myszki:/
BTW Wie ktoś jak wychodzić bramkarzem z bramki kiedy wykonujemy kornera pod koniec meczu (jak przegrywamy)? Na którym przycisku sie to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:55, Łeber napisał:

Filmik bardzo dobry, większość sztuczek dryblerskich również świetna. Jakaś odmiana w
Replayu będzie. ;P


ciekaw jestem czy krotkiej zapowiedzi do mojego filmiku powiedza ze narzekalem na b.niski poziom filmikow (szczegolnie pilkarskich) bo co to za problem biegac przez caly mecz ronaldinho, strzelac bramki na amatorze wtedy kiedy obrona i bramkarz staja jak tyczki ?! ja gram tylko na klasie swiatowej, bramkarza i przeciwnikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo granie samą klawiaturą nie jest przystosowane do robienia tricków.

Zauri@

Filmik dobrze wykonany, i widać ,ze masz wprawę, ale mi i tak fajniejsze tricki bychodziły bo tak jakby łączyłem zwody i bardziej efektowne kombinacje wychodziły(czasami). Jak robiłeś ten zwrót C. Ronaldo o 90 stopni czy jak to się nazywa to mogłeś zrobić tak jak ja to raz zrobiłem czyli Bieg obok przeciwnika i taki skręt a piłka miedzy nogami i dalej rajd. ;) Gratuluję tego ,ze zabrali twój filmik. A i ja też gram na wyższych poziomach bo niskie satysfakcji nie dają. xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też Ci gratuluję. ^^ Ale i tak bardzo dobrze Ci szło. Ja tam teraz gram na Legendarnym(drużyna) i Zawodowcu(bramkarz) więc może gole nic wielkiego ale tricki to satysfakca dla mnie duża. ;) Mam nadzieję ,że jak wyćwiczysz się jeszcze to zrobisz kolejny filmik i go też zaabiorą. ;P A obejrzę w TV jeszcze jeżeli to będzie po Mam Talent. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:20, Zauri napisał:

no ja nie jestem jakies pro :) ciesze sie ze wzieli moj filmik.


Noo, niezle. Fajny filmik i wielkie graty, zawsze jest cholerna satysfakcja i podnieta, jak cos twojego pojawi sie w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Noo, niezle. Fajny filmik i wielkie graty, zawsze jest cholerna satysfakcja i podnieta,

Dnia 22.11.2008 o 20:42, Budep napisał:

jak cos twojego pojawi sie w TV :)


a zebys kurde wiedzial, jak dostalem mejla od nich to myslalem ze z zachwytu zaczne aniolki robic na sniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w Dodatku pokazali na początku. ;) Mateusz L. ^^ Niby żaden Pro nie jesteś, więc co to było w liście napisane ? xD Ale i tak gratuluję jeszcze raz. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować