Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

To się prostopadłe nazywa... Trzymasz przycisk od loba albo finezyjnego i wtedy przycisk od podania prostopadłego... to też chyba w ustawieniach pisze... na konsoli to jest LB, czy tam RB i Y, czyli chyba przycisk od zmiany i R, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 17:49, Chlorofil napisał:

... Mój kolega jak gramy sobie mecze rankingowe potrafi robić górą na dobieg ale nie
che mi powiedzieć jak xD


Górą prostopadłe? To będzie zmiana zawodnika + podanie górne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 13:52, Budep napisał:

Górą prostopadłe? To będzie zmiana zawodnika + podanie górne.

nie,podanie gora na dobieg to zmiana zawodnika + podanie na dobieg(u mnie q+w :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś robić "krzyżaka" na klawiaturze lub zna tutorial? Niestety mój pad odmawia posłuszeństwa w FIFA09 i żadne streowniki tego nie mogą naprawić. Więc, czy umiecie zrobić ten trick na klawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 18:45, Wrukos napisał:

Jakie brzydkie te gole by nie były to i tak 11/10 za Milan:)
Nie wygląda mi to na poziom zawodowiec;p


A jednak to jest zawodowiec ;)

Może bramki perfekcyjne nie są, ale nie chciało mi się spędzać dużo czasu nad nagrywaniem bramek (bo to skonwertować później plik nagrany i usunąć bo fraps to zapisuje pliki po 3-4 gb (a to chyba 3 min jeden)). Gdybym więcej czasu to lepsze byłyby bramki ;p
Tak naprawdę to filmik powinien nosić nazwę "Jak lami SI w Fifie 09" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mam laptopa i fifa 09 ma całkowicie spowolnione tempo. Istnieje jakiś mod/patch czy cokolwiek, żeby działała zwyczajnie? Proszę nie sugerować mi zmian w opcjach gry, za długo się tam nasiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewne pytanie, a mianowicie czy można jakoś dodać do fifa 09 piłkarza Ronaldo (Ronaldo Luís Nazário de Lima).

Posiadam Fife 09 (bez Polskiej wersji językowej), niedawno ściągnąłem łatkę polonizującą no i w sumie wszystko gra. Przeczytałem też że trzeba mieć CM (Creation Master 09) aby dodać jakiegoś zawodnika np Ronaldo. Tak zrobiłem i dodałem sobie Ronaldo (na stronie znalazłem parametry jakie trzeba wpisać w CM żeby wyszedł Ronaldo). Jednak okazało się że Ronaldo dodał się ale tylko do wersji angielskiej, jak wchodzę w Polski język tam go nie ma. Czy jest jakiś sposób aby mieć w drużynie Ronaldo w fifa 09 ze spolszczeniem ??

Jeśli ktoś zna jakiś sposób to bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty szukasz w trybie menedżera go ? W karierze? , bo jeśli już kilka sezonów zrobiłeś to może już skończył karierę. Zobacz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt już jakiś czas gram w fife. Załęże nowy profil i sprawdzę to . Tylko jak pisałem wyżej ja fife swoją kupiłem na premierze w usa i może w tamtej edycji o nim zapomnieli, bo przeglądałem fora amerykańskie i dużo ludzi właśnie o niego pytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować