Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dinho ma 87 i słaby progres,bo spada w dół.Ja zawsze kupuje juniorów i graczy 18-22 lata.Mogą mieć 59,a w progresie 99.Warto rozwijać takich piłkarzy.A Nani mając 20 lat i już 82 to wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest jak gra sie ostatni sezon(15) i jest wtedy z 10-25 zawodnikow ktorzy maja ogolnie 99 i graja w jakis klubach z czech polski albo angielskiej 4 ligi.A takie kluby jak ManU maja po 2,5-3 gwiazdki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niekiedy trafiają się tacy co już im się nie dodają punkty i np. zostają z OGL 68 i to jest żalowe.
Dlatego robie tak że daje na tego co szuka talentów i on szuka (zawsze na długie poszukiwania ^^)i wtedy tego co mi proponuje to daje go do listy i po paru sezonach patrze na ich progres OGL i jak mają niektórzy 23 lata i mają OGL 85 to ich przyjmuje taka prawda xD.
Teraz musze coś napisać ostatni zmieniłem po pięciu sezonach klub Arsenal Londyn ,trochę tego żałuję bo miałem 264 mln $ i każdy zawodnik miał po minimum OGL progresu 95 cały klub miał dużo tego i przez 2 sezony miałem bez porażki mecze wygranie.Miałem tam takie sławy jak Buffon (94) Fabregas(95)Van Persie(94) itd.
Wymieniłem ten kluba na klub Bolton który sobie słabo radził bo grając Arsenalem to nie było to dla mnie wyzwanie takie granie bo ciągle wygrywałem i nie dało się przegrać xD.Więc wziłem Bolton ,ale on okazał się bardzo dobrym klubem tylko piłkarzy słabych posprzedawałem i kupiłem De Jonga (88) i tak narazie gram.Narazie jestem w tabeli 1. po 5 meczach mam 12pkt.I jeden z moich piłkarzy jest najlepszym jak dotąd strzelcem ^^.A wy mieliście już takie uczucie że,robi wam się nudno grając bardzo dobrą drużyną???.

Iverson7
No i to jest trochę ...fajne ^^ Bo te kluby nie kupują nowych zawodników i jak są piłkarze już starzy to mają mniejszy progres i OGL np.Ronney powiedźmy ma 92 OGL na samym początku a jak już się postarzeje zostaje mu jedynie 76 OGL a tacy nieznani to mają po 99 jak mówisz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami miewam takie uczucie, ale wtedy sobie przypominam by zmienić styl grania, taktykę, zawodników i od razu jest ciekawiej. Zazwyczaj grałem praktycznie bez dryblingów i skrzydłami, a teraz piłka rozgrywana jest intensywnie w środku pola. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem Red Bull Salzburg idealny klub dla rozpoczęcia budzet ma 15mln € długi rynek transferowy I czesto sponsorzy dają jakieś 1,5 mln za miejsce w pierwszej trójce. Uzbieralem pieniadze na podwyższenie łowcy talentów do 10 wyslalem łowce do Anglii cieszylem się ze bede mial graczy (pow 70). A tu prezentowani sa z 55,60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat w jednym klubie:P Ja posiedze 2-3 sezony i zmieniam ligexD Bo tak troche mi sie zaczyna nudzić;D Osiągnąłem wszystko np: w Seria A, czas na Premiership/Premiera Division

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 18:02, Assax napisał:

No to o tym pisałem tylko że ja więcej z klubem wytrzymałem bo się można by powiedzieć
że się z nim zżyłem ^^


Ja w FIFA 08 przez całe 15 lat rządziłem ManUTD i było pięknie :p .... Teraz jak gram w 09 to zaczołem grać KKS LECH w Menadrzerskim ale tylko tak z 4 lata posiedze puzniej znowu do Barclay''s Premier Ligue i ManUTD zacznie rządzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem ja tak nie moge bo by mi się gra za szybko znudziła a chyba tego byśmy nie chcieli,a w ogóle przez 15 lat to ja moge nawet 11 zespołami grać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 06:35, Łeber napisał:

Kondycha, a raczej Wytrzymałość sama mu się nie poprawi, to Ty rozdzielasz pkt. doświadczenia
w różne statystyki, warto by zainwestować w Wytrzymałość.


W karierze sie rodziela punkty doświadczenia? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 10:19, Clear napisał:

Punkty rozdziela się w karierze, ale jednym zawodnikiem. "Zostań Gwiazdą" - tak to sie
nazywa :)

pozdrawiam


Aaa to wiem. Ja gram tym menedżerem, a nie zostań gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kariera...eh. Może uściślijmy, na wersji konsolowej (w moim przypadku PS3), zarówno w To Be A Pro i Menadżerze jest możliwość rozdzielania punktów doświadczenia zawodnikowi/zawodnikom. Służy do tego bodajże menu "progres zawodnika", które niestety samemu musisz znaleźć, bo ja korzystam ze skrótu (kwadrat) by się do niego dostać, a innej drogi nie pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować