Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 21:42, pR0own3R napisał:

Zobaczcie na tego screena xD Gralem mecz i zostalem zlapany na spalonym i wtedy xD zamiast
rzutu wolnego dla przeciwnika mialem strzal na pusta bramke :D


ja zostalem zlapany na spalonym i dostalem darmowego wolnego z odleglosci ok. 20 metrow xD ale w poprzeczke trafilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:34, Łeber napisał:

Kariera...eh. Może uściślijmy, na wersji konsolowej (w moim przypadku PS3), zarówno w
To Be A Pro i Menadżerze jest możliwość rozdzielania punktów doświadczenia zawodnikowi/zawodnikom.
Służy do tego bodajże menu "progres zawodnika", które niestety samemu musisz znaleźć,
bo ja korzystam ze skrótu (kwadrat) by się do niego dostać, a innej drogi nie pamiętam.
;)


A wiem o jaką opcję chodzi. Myślałem, że tam sie tylko statystyki patrzy :P A jednak nie tylko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:34, Łeber napisał:

Kariera...eh. Może uściślijmy, na wersji konsolowej (w moim przypadku PS3), zarówno w
To Be A Pro i Menadżerze jest możliwość rozdzielania punktów doświadczenia zawodnikowi/zawodnikom.
Służy do tego bodajże menu "progres zawodnika", które niestety samemu musisz znaleźć,
bo ja korzystam ze skrótu (kwadrat) by się do niego dostać, a innej drogi nie pamiętam.
;)


Znalazłem te opcję, ale nie widzę nigdzie tam możliwości ulepszenia zawodników za te doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem grac na necie sciagnelem wszystkie uaktualnieia zagralem 4 mecze (bilans 3w-0r-1p) i pozij kiedy wlaczalem fife wyskakiwalo ze jest dostepy patch bez ktorego na necie niepogram i czy chce go ściagnac teraz to daje tak ale ic sie niedzieje.Ktoś wie jak sie z tym uporac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić czy ustalasz pkt. doświadczenia samemu czy też automatycznie Ci przydziela. Cały czas mówię tu o wersji na konsole, nie wiem czy istnieje taka opcja na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:54, kamilos996 napisał:

Grałem w każdą wersje od 06 ale raczej nic mnie nie zachwycało. Może to jest gra która
odmieni całą serię?
Pozdrawiam.


Zdecydowanie 09 odmienia serię na lepsze.Ale kup tylko orginalna,bo rozgrywki w necie to tylko smaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo...
Mam problem ze znalezieniem najnowszego patcha (patch 1 już mam). Mam EADM, przy włączaniu gry pojawia mi się komunikat z treścią mniej więcej taką "Dostępna jest nowa akutalizacja. Musisz ją pobrać i zainstalować by móc grać w sieci" Naciskam tak, nic się nie dzieje. Gdy wchodzę grę i wybieram "gra online" To napisane żeybm pobrał EA Download Menager itd, ale on mi jakoś nie pomaga... Znaleźliście już tego patcha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na oficjalnej stronie gry jest do pobrania ;) A ten patch to mi się sam pobrał jakoś ^^ A przez ten Download Menager można też chyba pobrać patcha ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 10:35, peryfraz napisał:

Elo...
Mam problem ze znalezieniem najnowszego patcha (patch 1 już mam). Mam EADM, przy włączaniu
gry pojawia mi się komunikat z treścią mniej więcej taką "Dostępna jest nowa akutalizacja.
Musisz ją pobrać i zainstalować by móc grać w sieci" Naciskam tak, nic się nie dzieje.
Gdy wchodzę grę i wybieram "gra online" To napisane żeybm pobrał EA Download Menager
itd, ale on mi jakoś nie pomaga... Znaleźliście już tego patcha???


Mam to samo i tez nieznalazlem nigdzie patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 12:34, albinskia napisał:

Chyba na oficjalnej stronie gry jest do pobrania ;) A ten patch to mi się sam pobrał
jakoś ^^ A przez ten Download Menager można też chyba pobrać patcha ;)

Pozdr.

Szukałem na polskiej stronie ea, i angielskiej i nawet niemieckiej z pomocą mamy ^^. Na stonie fify nie szukałem, sprawdze... a przez EADM to nie wiem jak to zrobić :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:57, peryfraz napisał:

Dzięki, znalazłem tam sposób i już wszystko mi gra ;)

Moze jakis meczyk? Np. jutro.Tylko jeszcze niewiem o ktorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:12, Iverson7 napisał:

> Dzięki, znalazłem tam sposób i już wszystko mi gra ;)
Moze jakis meczyk? Np. jutro.Tylko jeszcze niewiem o ktorej.

Jutro się nie wyrobie, ewentualnie teraz...
I mam ciekawey filmik na gramsajcie z moim udziałem... zapraszam do oglądania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam początek 2 sezonu. Żadnego meczu jeszcze nie grałem. Pierwszy towarzyski gram. A moi zawodnicy są tak zmęczeni jakby cały sezon grali. Chyba powinni być wypoczęci w 100%.Była przecież ta przerwa między jednym ,a drugim sezonem. Z miesiąc. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:17, Ecko09 napisał:

Mam początek 2 sezonu. Żadnego meczu jeszcze nie grałem. Pierwszy towarzyski gram. A
moi zawodnicy są tak zmęczeni jakby cały sezon grali. Chyba powinni być wypoczęci w 100%.Była
przecież ta przerwa między jednym ,a drugim sezonem. Z miesiąc. To normalne?

Mam podobną sytuacje. Też początek sezonu. Gram pierwszą połowe jest ok. Potem w drugiej nagle mi przestają biegać (spirnt). I sorki ale nie wiem o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować