Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Poważnie? Niemożliwe, w każdym bądź razie opcja mówi sama za siebie, że przywraca stare składy i tak też w każdym bądź razie jest na konsolach. A co do uaktualnień składów, to pojawiają się one krótko po zamknięciu okienek transferowych w zimie i we wakacje. Czyli jakoś w styczniu i sierpniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duzy problem.Jakis czas temu sterowanie SAMO(!) mi się zmienilo na poczatku meczu.Zamiast ruchu strzalkami,do ktorego jestem przyzwyczajony jest W A S D.Gdy chcę zmienić na strzałki,nic sie nie dzieje i musze wybrac inny przycisk.Oprocz tego zmienila sie kamera.Prosze o pomoc ze sterowaniem i o nazwe domyslnej kamery(tej od poczatku gry).
Dziekuje z gory i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem sobie demo FIFY 09 na średnich detalach i bez kilku bajerów i coś mi się cięło (mój komp to stary grat). To dałem na najniższe i dalej mniej więcej tak samo. Na końcu ustawiłem najwyższe i włączyłem wszystkie dodatkowe opcje, żeby zobaczyć jak to wygląda i... działało płynniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na PS3, Fife 09 ale mam problem kiedy włączam grę na dwie osoby zwiesza się w drugiej minucie zawsze... O co chodzi ? Kiedy gram sam gra nie zacięła się ani razu jeszcze. Jak myślicie co się dzieje problem z grą, konsolą, softem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośmiałem z tego buga. ^^ To jakby dwie wiadomości się złączyły. Powiem ,ze temat wiadomości i ostatnia odpowiedź się różnią. :D

20081219210929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, sorki nie ten screen. :D A wtedy sparta 1 w pierwszym meczu wygrała 1:0 a w drugim meczu spareta 2 wygrała 1:0 a w końcowym wyniku ybło i tak 2:0 dla sparty 2 :D

20081219211541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol ,ale bug mi się to jeszcze nie zdażyło ,ale ciekawi mnie czy dałeś tą odpwiedź jak tak to napisz czy dali ci + poparcie kibiców xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe to nieźle.A tak w ogóle zaczołem nową karierę Lechem Poznań ^^. Narazie mam taki blinas :3-0-0 narazie jest dobrze ciekawe co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lechem już trzeci sezon(początek) no i jak na razie to mam dwa puchary polski, dwie wygrane ligi, superpuchar Europy i Puchar Ligi mistrzów(klubowe ME). Ciężko było bo w LM w grupie byłem z milanem i Feyernordem, wygrałem mecz z milanem 3:2 ale na szczęście drugi mecz przegrałem 3:0 i wyszedłem z grupy na drugim miejsu bo tak to bym z Man UTD grał. ^^ W półfinale gralem z Barcą a w finale z Atletico. ^^ No i na razie mam 3,5 gwiazdki. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:57, albinskia napisał:

Ja mam lechem już trzeci sezon(początek) no i jak na razie to mam dwa puchary polski,
dwie wygrane ligi, superpuchar Europy i Puchar Ligi mistrzów(klubowe ME). Ciężko było
bo w LM w grupie byłem z milanem i Feyernordem, wygrałem mecz z milanem 3:2 ale na szczęście
drugi mecz przegrałem 3:0 i wyszedłem z grupy na drugim miejsu bo tak to bym z Man UTD
grał. ^^ W półfinale gralem z Barcą a w finale z Atletico. ^^ No i na razie mam 3,5 gwiazdki.
; )


A jaki masz skład? I na jakim poziomie grasz, lol xD

Ja teraz gram Liverpoolem, idzie mi nieźle, 2 miejsce w lidze. Kupiłem Pato, Adebayora, Rosickiyego, Jesusa Navasa, przy czym trochę graczy sprzedałem/wypożyczyłem bo bym nie wyrobił z kasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Legendarnym. ; ) A jak chcesz skład to mogę Ci screena dać. ; ) Ja mam wielu dobrych młodych piłkarzy z bardzo dobrym progressem. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:09, albinskia napisał:

Na Legendarnym. ; ) A jak chcesz skład to mogę Ci screena dać. ; ) Ja mam wielu dobrych
młodych piłkarzy z bardzo dobrym progressem. :P

Pozdr.


Walnij screena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapajta. ^^ powiem jeszcze ile piłkarze będą mieli najwięcej(według progressu) Villaluz-90, Marquinihos-87, Moses- 92(Arsenal chciał go i proponował 19mln), Szetela z 82, Thiago Heleno 92-93, Fiorillo - 92. To są największe gwiazdy w pierwszym składzie. No i na ławie to mam lewandowskiego- 83 i Stilića co będzie miał z 78, a wcześniej u mnie grał: Drogba, Cambiasso, Ballack, Govou, Everton(on miał w progressie 82-83 ale do ,,Bordo" za 12 mln sprzedany zostal), Balitsch, Zamora, Lu''cio Fla''vio, ale większość sprzedałem bo za dużo musiałem im płacić. ; P Edit: A ten zaznaczony piłkarz to ma prędkość maksymalną 87 a przyśpieszenia 85 i mimo małej wytrzymałości robi rajdy nawet gdy ma małą(na czerwonym) siłę. ; )

Pozdr.

20081220134417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować