Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Hehe...mi też by się znudziło prowadzenie klubu który jest najlepszy ,weź później jakiś słaby polski klub i spróbuj później pokonać swój stary klub ktrym grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:52, albinskia napisał:

Łapajta. ^^ powiem jeszcze ile piłkarze będą mieli najwięcej(według progressu) Villaluz-90,
Marquinihos-87, Moses- 92(Arsenal chciał go i proponował 19mln), Szetela z 82, Thiago
Heleno 92-93, Fiorillo - 92. To są największe gwiazdy w pierwszym składzie. No i na
ławie to mam lewandowskiego- 83 i Stilića co będzie miał z 78, a wcześniej u mnie grał:
Drogba, Cambiasso, Ballack, Govou, Everton(on miał w progressie 82-83 ale do ,,Bordo"
za 12 mln sprzedany zostal), Balitsch, Zamora, Lu''cio Fla''vio, ale większość sprzedałem
bo za dużo musiałem im płacić. ; P Edit: A ten zaznaczony piłkarz to ma prędkość maksymalną
87 a przyśpieszenia 85 i mimo małej wytrzymałości robi rajdy nawet gdy ma małą(na czerwonym)
siłę. ; )

Pozdr.

''


Cóż za skład, no no. Jaki masz budżet? Bo coś mi się zdaje, że wysoki jak ściągnąłeś nawet Drogbe ;P

Ja też wezmę jakis słabszy klub, bo Milanem to mam boski skład, Liverpoolem coraz lepszy, a zobacze jak bedzie mi szlo klubikiem z malym budzetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie małymi daje dużą satysfakcję. A budżet mam malutki. Drogba był bez klubu więc go ściągnąłem ale musiałem mu płacić 216 tys. Euro bo mały prestiż miałem(obecnie 5lev) no i klub miał 1,5 gwiazdki to musiałem go sprzedać bo mnie do bankructwa doprowadzał. ^^ Ja mam seav co na nim Touluse wytrenowałem na 5 gwiazdek no i Espanyol też na 5 ale tam w pierwszym składzie piłkarza poniżej 92pkt nie było. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:51, albinskia napisał:

Granie małymi daje dużą satysfakcję. A budżet mam malutki. Drogba był bez klubu więc
go ściągnąłem ale musiałem mu płacić 216 tys. Euro bo mały prestiż miałem(obecnie 5lev)
no i klub miał 1,5 gwiazdki to musiałem go sprzedać bo mnie do bankructwa doprowadzał.
^^ Ja mam seav co na nim Touluse wytrenowałem na 5 gwiazdek no i Espanyol też na 5 ale
tam w pierwszym składzie piłkarza poniżej 92pkt nie było. :D

Pozdr.


Z Lecha łatwo zbudować potęge. Łowca talentów i ściągasz. On ci znajdzie wielu młodych, persperywicznych piłkarzy:) Później ich sprzedać, kupic lepszych... heh, ciekawe jak to wychodzi w praktyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Zaobserwowałem ,że czym lepszy klub to lepsi piłkarze(młode talenty). ;/ Ja jak kiedyś grałem Arsenalem to sprowadziłem Lewandowskiego i został królem strzelców. ; )

EdiT: a z tym sprowadzaniem to czasem jest głupio bo jak znajdziesz jakiegoś np: dobrego napastnika to ma styl gry obrońcy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 10:53, Budep napisał:

Z Lecha łatwo zbudować potęge. Łowca talentów i ściągasz. On ci znajdzie wielu młodych,
persperywicznych piłkarzy:) Później ich sprzedać, kupic lepszych... heh, ciekawe jak
to wychodzi w praktyce :P


Chyba właśnie nijak jeśli to by było takie proste to nasza liga nie była by zaściankiem europejskiego footballu, a w wirtualnym świecie jeśli umiemy grać to potęgę piłki zrobimy nawet z najgorszych za przeproszeniem lamusów ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już Ci raczej nie pomogę, nie korzystałem, więc nie wiem, ale na pewno jak wpiszesz odpowiednie frazy w google to coś się pojawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Grając w demko fify na moim xboxie 360 dowiedziałem się czemu ludzie twierdzą ,że fifa na PC jest ścierwiasta. Tutaj nie ma żadnego porówania. Fifa na kompa to jest gra, kopanina a ta na konsolę to symulacja przypominająca prawdziwy mecz. Tyle animacji, realistyka, grafika ,że grając w wersję konsolową i pc''tową czuję się jakbym grał w PES''a 08 i fifę 07. ^^ Bez porówanania. Będzie trzeba chyba jeszcze drugą wersję ale tym razem na konsolkę kupić. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem ,że na kompie to nie ta sama grafa ale przynajmniej by mogli dać taki ,, styl poruszania" co jest na konsoli, inne interwencje bramkarzy, i w ogóle dużo innych animacji oraz nową kamerę, no i by tak jeszcze takich inteligentych przeciwników. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie tak łatwo się gra Lechem bo gram i mnie Lechia wyprzedziła ,ale wygrałem z nią mecz i jest 3 teraz xD. Na razie mam Lechem takie wyniki: 7-3-2 i 6 mln w kieszeni :-).Ale nie wiem czy kogoś kupować czy trenować tych co już są bo 6 mln to nie tak dużo.
Mnie jedna rzecz denerwuje bo jak wchodzę żeby zagrać zwykły mecz to mi się włancza na 75 min i przegrywam 2:1 to musi być jakieś wyzwanie czy jakoś to się nazywało.A może wiecie czy to się da wyłączyć?
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować