Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Nie wiem czy nadal na PC jest to zaimplementowane, aczkolwiek chyba była i prawdopodobnie nadal jest taka opcja: Scenariusz meczu lub gry. Tam chyba są właśnie takie ustawienia...spróbuj tego poszukać i ewentualnie coś pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. A mianowicie, ostatnimi czasy kupiłem sobie PES-a 08, który bardzo mi się spodobał. Teraz myśle czy nie warto kupić dla odmiany FIFY 09, która posiada polski komentarz. Prosze wymieńcie mi po krótce wszystkie plusy i wady najnowszej odsłony FIFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusów to można trochę wymieniać np.
Grafika,fizyka a jeśli na konsole to jest więcej dodatków.Jeszcze jest Sezon live . Więcej nie wiem co napisać bo , napisał bym coś o wydaniu na konsole ale akurat nie posiadam tej gry na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś sciagnij sobie demko i zobaczysz... IMO na PC rzadzi PES i to bezapelacyjnie, natomiast jesli Ci chodzi o konsole bierz FIFE. Ja kupilem i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>IMO na PC rzadzi PES i to bezapelacyjnie
No właśnie chodzi oto że słyszałem że potęga PES-a chyli się ku końcowi, a na tronie wcześniej czy później zasiądzie FIFA więc nie mam pewności co wybrać, a że mam PC to demko sobie ściągne i zobacze co w trawie piszczy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:45, Łeber napisał:

Nie ma sprawy, jeśli pomogłem to się cieszę, jeśli nie to sorry. ;P


Pomogłeś, taka opcja jest :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zaczynam grać online,toteż mam parę pytań do weteranów tych że rozgrywek;]
1.Trzeba coś pobierac?Jesli tak,to skad?
2.Czy Milan to odpowiedni klub,by nim sprawnie grać i mieć na swoim koncie jak najmniej porażek?
3.Jakieś porady co do gry?:P

Dodam,że dobrze gram i nigdy nie bralem sie za gre online.

Pozdrawiam i THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grasz dobrze, to tylko wyjdzie w praniu przy grze online. ;) Co do technik rozgrywki, sam musisz poczuć jaki typ taktyki wolisz, jakie ustawienie itp.

1) Zapewne tylko uaktualnienia składów, samo Ci się pobierze.
2) Z reguły wszyscy grają MU, ale jeżeli dobrze Ci się gra tym klubem, to czemu nie. Pamiętaj wygrana nie zależy od jakości zespołu, choć to owszem pomaga w zwycięstwie, ale głównie od Ciebie.
3) It''s up to you. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co do klubu to mam pewien problem.Chelsea,Barca,Real,ManU czy Milan...co Ty bys wybral?
I jak moge podszlifowac swoje umiejetnosci grania w Fife?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Kwestia gustu, z MU ostatnio się spotkałem, że przeważnie co trzecia osoba nie gra. Ja osobiście gram Juventusem, mój ulubiony klub.
2) Tylko i wyłącznie dużo grając przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo FIFY 09 i mam wielki problem. Nie moge sterować zawodnikami. W ustawieniach wszystko ustawiłem dobrze ale mimo wszystko zawodnicy nie chcą rozpocząć meczu dopiero po jakimś czasie następuje wymiana piłki a i tak to pewnie samoczynnie się dzieje. Powiedzcie o co w tym chodzi? Jak powinienem mieć wszystko ustawione by dało się grać padem z Logitecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:01, Assax napisał:

Powinieneś zakupić orginalną grę lub kupić demo z jakiejś gazety.

Ale ja ściągnołem to demo z gram.pl więc sądze że produkt jest porządny. Może jednak ktoś wie co powinienem zrobić w takiej sytuacji?
PS. Demo ściągnąłem właśnie poto by po ewentualnym zakupie pełnej wersji się nie rozczarować.
PS2. jak się włącza komentarz w FIFIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować