Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Miałbym pytanie .Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiecie ,ale kiedy się zmienia ranga w profilu? Chodzi mi o to jak się na początku gry się daje Polski język lub angielski i jak toś ma kilka profilów to ma wybrać i ja tak mam i ja sobie zwiększyłem poziom trudności i kiedy mi się zmieni ranga tam.Tam gdzie jest ile dotychczas masz zwycięstw itd.Czy to się po pierwszym sezonie zmieni?
Jeśli ktoś mnie zrozumiał to bardzo bym prosił o odpisanie.
Pozdr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie problemy ROZWIĄZANE.Ale teraz kolejny problem...gdy gram online nie moge biegnac sprintem...naciskam SHIFT i nic.Wie ktos co robic?

Pozdro o.,,,.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 10:18, Assax napisał:

Może masz ustawione inaczej przyciski .Może ci się pozmieniały sprawdź w ustawieniach
sterowania.
Pozdr. :-)


Tez sprawdzalem i wszystko dobrze pod prawy shift.Dodatkowo w single wszystko dziala dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 17:35, Assax napisał:

O_o Bravo!Nieźle taki bilans też bym chciał mieć 194-40-66 to jest bardzo dobrze jak
dl mnie :-).A co to znaczy mój poziom #1?

To chodzi o rodzaj "pokoju" w ktorym bylem robiac screena.Wiesz o co chodzi?Np."Moj kraj"(tylko goscie z polski)"moj poziom"(goscie o poziomie umiejetnosci 21-w moim przypadku).Aha dorzucilem jeszcze dwie wygrane i awansowalem na 152 miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to takie rzeczy .Nie wiedziałem bo nigdy przez internet nie grałem.Nie chciałem się pogrążyć.No no nieźle 152 miejsce :P.
Właśnie zakończyłem pierwszy sezon z Lechem Poznań.58 pkt. 1. miejsce czyli puchar i puchar polski i teraz próbóje kupić Robinho ,ale coś nie chce przyjmować ofert :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się go kupić ! :P.Tylko 3 razy próbowałem go kupić na początku za 123.000 $ za mecz potem 180.000 za mecz no i w końcu przyjął za 278.000 za mecz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo. !? Aaa... To dolarów. ^^ Ja myślałem ,że Euro i w szoku byłem bo Drogbie płaciłem 216 tys Euro. ; ) Ja tam wolę Euro bo to taka bardziej popularna waluta. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tą grę. I mam także PES 2009. na początku powiem że zagrywałem się namiętnie w fifę 2005. później było pro evo na ps2.
teraz z racji zmiany kompa gram też czasami na laptopie.
na pierwszy "rzut oka" zauważyłem że sterowanie się zmieniło. trochę dziwne. zmieniłem na klasyczne (qweasd).
rozegrałem tak z dwa mecze, wrażenia średnie. oczywiści świetne licencje. fajne i przejrzyste menusy. ale wydaje mi się że gra troche jest powolna (to napewno nie jest wina kompa, spełnia spokojnie wymagania gry, AC chodził na nim wyśmienicie, zresztą PES 2009 też).
napiszę więcej po lepszym zapoznaniu się z grą.
a tak przy okazji. jak zagrać mecz dowolnie wybraną drużyną? nie tą którą na początku się wybiera (z wielkiej ilości lig ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:38, grzesiek_1660 napisał:

ale wydaje mi się że gra troche jest powolna

Możliwe ,ale u mnie i u każdego jest szybka .Może zmień prędkość gry sobie w FIFIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za długo gram w FIFE ,ale przynajmniej się wyrobiłem .W tabeli jestem pierwszy ,ale nie dobrze mi szło w fazie grupowej LM jeszcze jeden mecz muszę rozegrać .A w grupie mam Bayern Monachium ,PSV Eindhoven i FCGB.Ja jestem drugi w tabeli i tak już zostanie bo źle zaczołem mam 8 pkt a Bayern jest pierwszy.To moja grupa:
1.Bayern Monachium 13 pkt.
2.Lech Poznań 8 pkt.
3.FCGB 6 pkt.
4.PSV Eindhoven 1 pkt.
Moje mecze w LM:
Lech Poznań - Bayern Monachium 0:2
PSV - Lech Poznań 2:2
FCGB - Lech Poznań 0:2
Lech Poznań - Bayern Monachium 0:0
Lech Poznań - PSV 1:0
No i ten mecz z FCGB ,ale się boję trzymajcie kciuki bo ide grać a ja chce wyjść z grupy :P.
FCGB - Lech Poznań - : -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować