Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 15:53, Budep napisał:

A da sie na PC podczas akcji huknąć po ziemi na brame?

No jakbyś przeczytał fragment poprzedniego posta to byś wiedział ,że tak. ;)
Grasz na PC z użyciem myszy i klawiatury i sterowaniem z klawiatury ? Jak tak to chyba Alt''em czy Ctrl''em lub Shift''em (bo spacja była za bieg odpowiedzialna)
Dawno nie grałem na PC, więc istnieje możliwość ,że był to inny przycisk, lecz na 100% można po ziemi strzelać. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne w fifie 09 na kompa... :P Podobno wszystko działa normalnie jak sie podmieni jakiś plik czy tam ściągnie jakąś łatkę ale u mnie to nie działało, wręcz przeciwnie, wszystko się pogorszyło. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie odnośnie Fify :

Od niedawna planuje zakup konsoli . Dotychczas posiadałem jedynie wersje fify 09 na PC , jednak po zamierzonym kupnie konsoli będe grywał na xpudle zamiast na pc w fife .

Dlatego postanowiłem sprzedać grę , jednak interesuje mnie kwestia konta i cd keya . Czy można rozwiązać konto w grze , aby osoba której sprzedałem grę mogła założyć własne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz go !! ;) Sam ma taki i nie narzekam. Jezeli chcialbym zaplacic taniej mozez wzaisc blizniaczy model jednak na kabel jest to Logitech RumblePad2 tez daje rade.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 20:00, pawelck91 napisał:

Bierz go !! ;) Sam ma taki i nie narzekam. Jezeli chcialbym zaplacic taniej mozez wzaisc
blizniaczy model jednak na kabel jest to Logitech RumblePad2 tez daje rade.
Pozdro


Dzieki , kasa nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 15:43, hanti_gunner napisał:

Mam małe pytanie odnośnie Fify :

Od niedawna planuje zakup konsoli . Dotychczas posiadałem jedynie wersje fify 09 na PC
, jednak po zamierzonym kupnie konsoli będe grywał na xpudle zamiast na pc w fife .

Dlatego postanowiłem sprzedać grę , jednak interesuje mnie kwestia konta i cd keya .
Czy można rozwiązać konto w grze , aby osoba której sprzedałem grę mogła założyć własne
??

Chodzi o to durne zabezpieczenie EA? Jest specjalny program do tego, zresztą do ściągnięcia na stronie EA bodajże. Trza jakoś odinstalować ten cd-key. Jest tam jakiś licznik instalacji tej gry na różnych kompach, jeśli nie odinstalujesz, nowy nabywca starci jedną taką możliwość. Już nie pamiętam jak to się robiło, ale jest coś takiego.

PS Przez to zabezpieczenie nie kupiłem żadnej gry EA w ostatnim czasie. Poskutkowało, pewnie nie tylko ja tak zrobiłem. Podobno nowe gry EA już zabezpieczać w tak idiotyczny sposób gier nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2009 o 20:42, Paoro napisał:


PS Przez to zabezpieczenie nie kupiłem żadnej gry EA w ostatnim czasie. Poskutkowało,
pewnie nie tylko ja tak zrobiłem. Podobno nowe gry EA już zabezpieczać w tak idiotyczny
sposób gier nie będzie :)


Zwłaszcza, że teraz sportówki mają być do kupienia i ściągnięcia tylko z neta ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm.Prosze o rade kiedy najlepiej uzywac Kontratak, Gre skrzydlami , Zmasowany atak wezwanie 3 zawodnika.I taktyke w obronie pressing , obrona w lini , krycie strefowe , pulapka ofsajdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:54, adrian_b1 napisał:

Wiatm.Prosze o rade kiedy najlepiej uzywac Kontratak, Gre skrzydlami , Zmasowany atak
wezwanie 3 zawodnika.I taktyke w obronie pressing , obrona w lini , krycie strefowe ,
pulapka ofsajdowa.

Zależy na czym grasz(pc czy konsola), jaki tryb, jacy zawodnicy, jaka formacja... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:01, Albii napisał:

> Wiatm.Prosze o rade kiedy najlepiej uzywac Kontratak, Gre skrzydlami , Zmasowany
atak
> wezwanie 3 zawodnika.I taktyke w obronie pressing , obrona w lini , krycie strefowe
,
> pulapka ofsajdowa.
Zależy na czym grasz(pc czy konsola), jaki tryb, jacy zawodnicy, jaka formacja... ;P


Gram na PC na PadzieLogitech CORDLESS Rumblepad 2 .Gram tylko na klasie swiatowej.Czy pulapka ofsajdowa moze byc ustawiona przez caly mecz? I prosil bym o przyblizenie chodz troche pozostalych trybow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak tryb to liczy się głównie na konsolach. Pułapka ofsajdowa głównie jak ma sięszybkich obrońców, bo jak się nie uda to by dogonić przeciwnika. ;) Co do ataku to mi najlepiej się grało zmasowanym i wezwaniem trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 08:06, AssaxoN napisał:

Ale chodzi ci o ustawienie zawodników?


Są zawodnicy podzieleni na grupy i są PP (prawa pomoc?) i PS (prawa strona/skrzydło?) i czym oni się różnią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować