Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Witam mam pytanie. Otóż mam profil w Fifie 09 i mimo że cały czas ustawiam sterowanie na klawiaturę, to ciągle w użyciu jest mysz.Jak mam zmienić sterowanie na klawiaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem.
Kolega chce zaktualizować składy. Łączy się z serwerem, pobiera, ale nagle wyskakuje info, że nie może teraz zaktualizować.
Co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 06:18, AssaxoN napisał:

Może ustaw samom klawiaturę jak już masz ekran do wybierania stron .
(Załączam zdjęcie)


Dzięki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupić FIFĘ 08 czy 09? Która jest lepsza? :)
I czy ktoś z Was uruchamiał 09 na Windows 7? Bo mi niestety demo nie chce dobrze działać na Win7 RTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

Na FIFE 10 nie czekam bo:

@Pawlo09 FIFA 08 i 09 kosztują koło 40 zł a 10 120 zł w pre-orderze :) Jestem tylko studentem, nie bez powodu łapię tylko okazje :D A potrzebuję prostej i przyjemnej piłki kopanej na kompa. Ostatnia moja fifa to 06 która mi się podobała mimo że zebrała baty ogólnie przez graczy. Dla mnie to tylko metoda na fajne i proste odstresowanie :)

@Iberson7
Grafika grafiką, między demem 06 a 08 nie widzę różnicy wiec wszystko mi jedno :D Ale jeżeli jest lepsza to okay ;) Niestety demo 09 nie uruchamia mi się (wywala jak chcę już włączyć mecz). Co do trudności, to też wszystko mi jedno :)

Jak wygląda aktualność polskiej ligi w 09? Pewnie krucho, prawda? Są jakieś możliwości aktualizacji bym móc grać niemalże z duchem czasu?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2009 o 22:18, Bart_GT napisał:

Jak wygląda aktualność polskiej ligi w 09? Pewnie krucho, prawda? Są jakieś możliwości
aktualizacji bym móc grać niemalże z duchem czasu?




Z tego co wiem, to sporo w sprawie polskiej ligi zmienia Mega Patch PL (m.in. stadiony, stroje, twarze zawodników itd). Składy też chyba uaktualnia, ale nie wiem, do kiedy były one aktualne. Tak czy inaczej, lepsze to niż ręczne transferowanie wszystkich zawodników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fifie 09 w koncie online masz mozliwosc pobrania aktualizacji skladow(sa z zimowego okna transferowego).
A i jesli chcesz grac polskim klubem to najpierw wszystkim zawonika tego klubu ktorym chcesz grac daj (jest mozliwosc edytowania parametrow zawodnika)przynajmniej po 80 wytrzymalosci bo inaczej przed koncem 1 polowy beda zdychali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Po dłuższej nieobecności gry na moim dysku twardym, postanowiłem ją zainstalować. Wszystko poszło gładko tylko nie potrafię się zalogować aby grać w sieci. Wpisuję mój nick, hasło, klikam zaloguj i program prosi mnie o wpisanie cd-keya. Wpisuję (mam oryginał) i pojawia się komunikat że podany cd-key jest już przypisany do innego użytkownika.Nowego konta nie da się założyć bo "podany cd-key jest przypisany do innego użytkownika" czy coś takiego. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

czy w trym trybie gdzie tworzę swojego zawodnika i gram tylko nim jest coś takiego, że po sezonie otrzymuję np. propozycje od nowych klubów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 17:50, Chlorofil napisał:

Mam pytanie,

czy w trym trybie gdzie tworzę swojego zawodnika i gram tylko nim jest coś takiego, że
po sezonie otrzymuję np. propozycje od nowych klubów ?


No właśnie nie ma. Olali ten tryb... pewnie będzie w FIFE 10. Mam bynajmniej taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach ten tryb jest na tyle rozwinięty, że najpierw gramy w rezerwach młodzików, czy czegoś tam, potem awansujemy do pierwszego składu drugiej drużyny, następnie do rezerw pierwszej drużyny, potem do pierwszej drużyny, potem mozemy zostań nawet kapitanem, czy legendą zespołu. Są mecze reprezentacyjne, w których hierarchia w drużynie wygląda tak samo jak w klubie. Po każdym sezoni dostajemy wiele ofert z różnych klubów, czym lepszy klub tym mniej będziemy w nim znaczyć na poczatku, a czym słabszy, tym z wyższego miejsca startujemy i w ogóle ciekawie ten tryb wygląda, a na PC''ta to jedynie możemy grać jednym piłkarzem, nawet nie ma nowej kamerki, tak jak na konsolach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

Czemu przy każdym uruchomieniu Fify muszę zmieniać klawiszologię bo mi się nie zapisuje ?

Jakim klawiszem mogę zablokować się z piłką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:31, Chlorofil napisał:

Mam dwa pytania.

Czemu przy każdym uruchomieniu Fify muszę zmieniać klawiszologię bo mi się nie zapisuje
?


nie wiem

Dnia 06.09.2009 o 11:31, Chlorofil napisał:

Jakim klawiszem mogę zablokować się z piłką ?


Tym, gdzie masz ustawiony sprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Mam zamiar zakupić sobie z kumplem Fifę 09 ale mam parę pytań:

1. Czy składy są zaktualizowane ? Np. że w Realu jest C.Ronaldo itp. ?

2. Mogę grać z kumplami ligę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:10, Chlorofil napisał:

Mam pytanie.

Mam zamiar zakupić sobie z kumplem Fifę 09 ale mam parę pytań:

1. Czy składy są zaktualizowane ? Np. że w Realu jest C.Ronaldo itp. ?


Transfery są zaktualizowane tylko z letniego okienka.

Dnia 11.09.2009 o 17:10, Chlorofil napisał:

2. Mogę grać z kumplami ligę ?


Ściągniecie hamachi i możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować