Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista utworów DS-owego Guitar Hero

29 postów w tym temacie

Hehe, jest i moje ulubione Bloc Party ;). Jeżeli chodzi o pomysł GH na DS''a, moim zdaniem zupełny niewypał. Jaki jest sens Guitar Hero bez gitary, czyli głównego ''przyciągacza'' potencjalnego klienta?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guitar to taka marka, która każdego przyciąga. Nawet bez gitary na DSie można się w to bawić, jak we FoF na PC. Niestety DSa ani pieniędzy nie mam, ale gdybym kupował DS, to zainwestowałbym z marszu w 2 gry: Cooking Mama i właśnie Gutiar Hero On Tour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

this love-maroon 5??
to chyba będzie się ciągle jedną nutkę grac. na prawdę liczyłem na tę grę, ale pewnie będą dodatki, z lepszą muzą na których będą ściągać grubą kasę, ale czy wiele osób kupi specjalną nasadkę z grą, żeby móc pograć 15 piosenek. rozumiem 50, może i nawet 40, ale 15?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 15 piosenek to można w jeden dzień ograć... Ale na DS''a to może wystarczyć, to ma być przecież szybka rozgrywka, a nie wielogodzinne granie przed konsolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH na DS mogło się stać dla mnie przyczyną kupna tej konsoli, ale nie dość, że kontroler mnie rozwalił (fanowskie projekty wyglądały o wiele lepiej), to jeszcze taka setlista. Nie wróże im sukcesu z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:43, skywalker28 napisał:

this love-maroon 5??
to chyba będzie się ciągle jedną nutkę grac. na prawdę liczyłem na tę grę, ale pewnie
będą dodatki, z lepszą muzą na których będą ściągać grubą kasę, ale czy wiele osób kupi
specjalną nasadkę z grą, żeby móc pograć 15 piosenek. rozumiem 50, może i nawet 40, ale
15?!?!


Dodatki? To chyba nie ta konsola ;) Poza tym. This Love nie ma tylko jednej nutki :) Choć tutaj ta główna część jest bardzo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować