Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 23:44, qrczak90 napisał:

Akurat na F1 stawiałem w STSie :P Dobra, nie zagadujcie mnie już, bo od kilku godzin zabieram
się za naukę xD

To Ty zagadujesz innych i sprowadzasz RX-8 na złą drogę picia browarów i bombardino ;] Hmm, akurat, jeszcze trochę posiedzisz na forum, potem na irc, pouczysz się, będzie 3:30 i będziesz już mógł zacząć studio oglądać :D Ew. dziewczyny w bikini są wcześniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo stary, ale bombardino jest pyszne :D Pewnie zrobię tak jak piszesz, ale te kaszaloty w konserwie sobie odpuszczę, wolę sobie na moją dziewczynkę popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rewolucyjna skrzynia biegów BMW nawaliła i Kubica wyścigu nie ukończył, a tak dobrze jechał... Szkoda przede wszystkim Roberta no i kuponu qurczaka :P Nie martw sie moje kupony na ten weekend też się już poszły wykapać. Może za tydzień coś z El. ME wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, ja jakbym postawił to co planowałem, z 3 systemami, kupon o wartości 8 zł to bym coś wyjął. Pewnie jakieś 20 zł bo Wurz i Speed nie dojechali, ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no niestety w tym tygodniu poległem na całej linii :/ Ale żeby to odrobić trzeba grać dalej xD

Nie wiem, czy Eliminacje będę w ogóle stawiał; zraziłem się do nich po remisie Anglików z Macedonią 0:0 po kursie 1,15...Może tylko Polskę puszczę, z kim gramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może dorzucę jakiś typ przeciwko Węgrom, bo oni wszystko przegrywają i to zazwyczaj po niezłym kursie ;) O ile w ogóle postawię, bo kasy mało mam ostatnio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedł mi taki oto kuponik(kupon rozpoczynał się w czwartek, kończył dzisiaj):
Boca Juniors- Toluca 1 (Copa Libertadores)
Libertad- El Nacional 1 (Copa Libertadores)
Maccabi T.A.- Roma 1 (koszykówka)
Olympiakos- Badalona 1 (koszykówka)
De Graafschap- Apeldron 1 (Piłka, 2liga holenderska)
Zwolle- Cambuur 1 (Piłka, 2liga holenderska)

Kupon był zagrany w STSie. Kurs ogólny: 6.35. Stawka: 4zł. Wygrana: 22.90zł
Mam jeszcze jeden kuponik el. ME -mix wczorajszych spotkań i środowych. Wczorajsze weszły wszystkie(7 wydarzeń) teraz czekam na środe i mam nadzieje, że pozostałych 5 spotkań również się zakończy po mojej mysli.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze Ciebie, moje gratulacje. Mnie w ten weekend Bełchatów zawiódł. Miałem 30 do wyjecia i właśnie tylko oni mi psikusa zrobili. Ale jutro i pojutrze LM wiec spróbujemy coś pozytywnego wykombinowac :P. Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No stary... wymiatasz :D swoją drogą ja bym w życiu nie przypuszczała że BOT przegra... a co do LM.. to fakt. Nowa okazja może sie akurat coś trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:15, Madia napisał:

No stary... wymiatasz :D


Wiem, wiem...Trochę nudne to jest, jak mi to wszyscy na każdym kroku powtarzają :)

Dnia 02.04.2007 o 18:15, Madia napisał:

swoją drogą ja bym w życiu nie przypuszczała że BOT przegra...


No i takiego (prawdopodobnie) będziemy mieć "miszcza" - kolos na glinianych nogach i tyle...IMO niestety jedynie Zagłębie ma szansę zabrać Bełchatowowi tytuł, ale z dwojga złego to i tak chyba lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:20, qrczak90 napisał:

No i takiego (prawdopodobnie) będziemy mieć "miszcza" - kolos na glinianych nogach i tyle...IMO
niestety jedynie Zagłębie ma szansę zabrać Bełchatowowi tytuł, ale z dwojga złego to i tak
chyba lepiej...


No z jednej strony to masz rację... a z drugiej... to jak Wisła była mistrzem to też miała głupie porażki... W sumie to wole BOT niż Zagłębie. Prezentują świetną forme, a ta porażka... cóż. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:23, Madia napisał:

No z jednej strony to masz rację... a z drugiej... to jak Wisła była mistrzem to też miała
głupie porażki... W sumie to wole BOT niż Zagłębie. Prezentują świetną forme, a ta porażka...
cóż. Zdarza się.


O Wiśle nawet nie chce mi się gadać, tak ostatnio dupy dają (pragnę nadmienić, że jestem jej kibicem...). Ale co mieli zrobić to zrobili - mam na myśli awans do fazy grupowej UEFA. Fakt, że z wielkim trudem, ale jednak zrobili. Rok albo 2 lata temu, jak zagłębie grało w UEFA, to odpadło w pierwszej fazie eliminacji z jakimś kazachskim klubem xD Obawiam się, że z tegorocznym mistrzem może być podobnie.

A tak zupełnie odbiegając od tematu - na palcach jednej ręki można policzyć moje znajome, które coś się znają na piłce, a nawet jeszcze o niej dyskutują...Czuj się wyróżniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ja też jestem oczywiście za Wisłą :D masz racje... swoje zrobiła, chociaż przykro teraz patrzeć na to co się dzieje. Swoją drogą ostatnio siedząc na youtube natrafiłam na skrót meczu z Parmą, gdy skosiliśmy ich 4-1. To były czasy... ach :D

Dziękuję za wyróżnienie :D i mam nadzieję, że tegoroczny Mistrz, ktokolwiek by to nie był zdziała coś w pucharach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:33, Madia napisał:

Dziękuję za wyróżnienie :D i mam nadzieję, że tegoroczny Mistrz, ktokolwiek by to nie był zdziała
coś w pucharach...


Śmiem twierdzić, że może to się zdarzyć tylko jesli mistrzem bedzie Zagłębie. Dlaczego? A dlatego, że chyba jako jedyny z polskich klubów od jakiegoś czasu ma jasno nakreśloną strategie rozwoju, której sie trzyma. Z tego względu po sezonie najprawdopodobniej nie pozbędą sie swoich najbardziej wartościowych piłkarzy (Łobodziński, Iwański), co więcej bardzo mozliwe, żedokonają znaczacych wzmocnień. Inaczej wygląda sprawa z BOTem na przykład, który już sprzedał Matusiaka, a po sezonie najprawdopodobniej pozbedzie się Garguły. W ten sposób z drużyny z czuba tabeli, stanie się w przyszłym sezonie ligowym średniakiem. Pomiajam w tych rozważaniach Wisłę i Legię, które permanentnie marnują wszelkie szanse zaisnienia na europejskich salonach(nie licząc świetnego sezonu Wisły w p. UEFA pod wodzą Henryka Kasperczaka).

Żeby nie było off topu:
Na jutro i pojutrze:
Milan- Bayern 2
PSV- Liverpool under 2,5
Chelsea- Valencia under 2,5
Roma- Man Utd 2

oraz na drugim kuponie wszystkie ćwierćfinały na under 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 19:43, michaldegrejt napisał:

Śmiem twierdzić, że może to się zdarzyć tylko jesli mistrzem bedzie Zagłębie. Dlaczego? A dlatego,
że chyba jako jedyny z polskich klubów od jakiegoś czasu ma jasno nakreśloną strategie rozwoju,
której sie trzyma. Z tego względu po sezonie najprawdopodobniej nie pozbędą sie swoich najbardziej
wartościowych piłkarzy (Łobodziński, Iwański), co więcej bardzo mozliwe, żedokonają znaczacych
wzmocnień. Inaczej wygląda sprawa z BOTem na przykład, który już sprzedał Matusiaka, a po sezonie
najprawdopodobniej pozbedzie się Garguły. W ten sposób z drużyny z czuba tabeli, stanie się
w przyszłym sezonie ligowym średniakiem. Pomiajam w tych rozważaniach Wisłę i Legię, które
permanentnie marnują wszelkie szanse zaisnienia na europejskich salonach(nie licząc świetnego
sezonu Wisły w p. UEFA pod wodzą Henryka Kasperczaka).

No widać, że Zagłębie robi spore postępy. Ja jednak na wiele nie licze. Co do BOT-u... to zawsze sie tak dzieje u nas. Drużyna trafia do czołówki. Wyprzedaje skład pozbywając sie szansy na kontynuowanie sukseców. Spada na środek tabeli (no pomine Wisłe bo ta wciąż ma dobrych zawodników pomimo wyprzedaży). I w kółko. Tak nie może być. Te kluby powinny być budowane na kilkanaście lat. A nie na sezon dwa, żeby sie dostać na szczyt pograć w pucharach z jakimiś z zadupia po czym sprzedać połowe składu. Albo jescze gorzej - sprzedać zawodników zanim się zaczeło walkę w pucharach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować