Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 20:27, HATUL napisał:

Mam pytanko ile najwięcej postawiliście kasy a ile wygraliście?

Dużo nie gram, ale jak były Mistrzostwa Świata w Niemczech to za chyba 3 zł wygrałem ponad 150 :).


Teraz można pobawić się w obstawianie Eliminacji do Ligi Mistrzów. Jeśli dobrze zauważyłem to w trakcie pierwszych meczy były tylko cztery przypadki, że było ponad 2.5 gola więc może teraz też będzie się opłacało obstawić kilka spotkań poniżej 2.5 gola ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:27, HATUL napisał:

Mam pytanko ile najwięcej postawiliście kasy a ile wygraliście?


Najwięcej postawiłem podczas finału LM 2006(barca - Arsenal), za 50zł, wygrałem 90zł.

Największa wygrana, chyba 2005r. -> 1 kolejka LM, za 5 zł -> 320zł chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie stawia ;)
Ja często stawiam a ostatnio zacząłem grać systemem 2 z 7.

Gra ktoś systemem tzw.progresywnym (remisowym??? Wyjaśnię o co chodzi.

Jest to system tak zwany remisowy- gramy w nim na remisy.Wiadomo za remisy są kursy około 3.0. Więc wybieramy sobie jakąś drużynę z środka tabeli najlepiej taką, która często remisuje. Sprawdzamy grubość naszego portfela i puszczamy tą drużynę na remis za jakąś stawkę powiedzmy równą X.
Jeśli drużyna wygrała lub przegrała robimy to samo tylko tym razem korzytamy z wzoru "to co postawiliśmy w poprzednich zakładach razy 3". I tak do skutku, aż nasza drużyna nie zremisuje. Ten sposób jest całkowicie pewny - wiadomo, że każda drużyna zremisuje jednak trzeba być ostrożnym i mieć zaplecze finansowe, gdyż się gra tym sposobem do skutku.

Wybieramy drużynę i stawiamy na remis.


1 mecz-- stawka 2 zł kurs na remis 3,0 eko = 6 zł wynik meczu 1:0

2 mecz-- stawka 6 zł kurs na remis 3,0 eko = 18 zł wynik meczu 0:1

3 mecz-- stawka 18 zł kurs na remis 3,0 eko = 72 zł wynik meczu 2:1

4 mecz-- stawka 56 zł kurs na remis 3,0 eko = 168 zł wynik meczu 0:2

5 mecz -- stawka 168 zł kurs na remis 3,0 eko = 504 zł wynik meczu 3:3 Trafione!!!

W piątym meczu przy wkładzie 250 zł wyciągamy 504 zł = 254zl na czysto. Często kurs jest wyższy niż 3.0 i wtedy wyciągniemy nawet ok. 350-400zl przy wkładzie 250zł.

Jak ktoś tak grał to niech powie czy się oplaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, jeśli masz zapas gotówki i jesteś cierpliwy:) Najlepiej właśnie ligowego średniaka wziąść, który bardzo często remisuje. Osobiście nie gram tym systemem (brak kasy), ale kolega mówi, że opłacalne jest. Ja zazwyczaj stawiam 1-2 mecze, żeby kurs był w miarę wysoki (nigdy poniżej 1.70 , a może niespodzianka?) i stawiam ok 20 zł., jak wygram jest miło, jak nie... cóż, dalej stawiam:) Ale podsumowując dla mnie opłacalna była bukmacherka:) A właśnie, coś dawno nie byłem w Totomixie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:41, paweldomar1 napisał:

Opłaca się, jeśli masz zapas gotówki i jesteś cierpliwy:) Najlepiej właśnie ligowego średniaka
wziąść, który bardzo często remisuje. Osobiście nie gram tym systemem (brak kasy), ale kolega
mówi, że opłacalne jest.


No właśnie ja tez nie mam takich zasobów gotówki , żeby pozwolić sobie na kilka porażek w tym systemie, ale może kiedyś ;)

>Ja zazwyczaj stawiam 1-2 mecze, żeby kurs był w miarę wysoki (nigdy

Dnia 23.09.2007 o 19:41, paweldomar1 napisał:

poniżej 1.70 , a może niespodzianka?) i stawiam ok 20 zł., jak wygram jest miło, jak nie...
cóż, dalej stawiam:)


No dobry sposób ,żeby mieć ciągłe zarobki oczywiście i tak trzeba mieć szczęście. Ja też tak czasami chcę postawić ale przeważnie doloże parę meczy i to się okazuje zgubne (często mi 1 mecz nie wchodzi przy dużej wygranej :/)

>Ale podsumowując dla mnie opłacalna była bukmacherka:) A właśnie, coś

Dnia 23.09.2007 o 19:41, paweldomar1 napisał:

dawno nie byłem w Totomixie...:P


Ja jeszcze w Totomixie nie byłem tylko na Profesjonalu i STSie ale wszędzie kursy podobne więc wielkiej różnicy nie ma jedynie mogą być inne możliwości np. na Profesjonalu jest jeszcze możliwość 12 oprócz 1X i X2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progresja dobra rzecz, choć ja wolę grać na przegraną jakiegoś faworyta, który od dawna jest niepokonany. Ale za grę w necie na progresję zamykają konto...bo buki dobrze wiedzą, że w ten sposób zawsze stracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
powiedzcie mi co najlepiej stawiac z toto mixa chciałbym grac.. i wygrac .. coś juz nie mówie o kilku tysiącach ale tak z 10 zł... co jakis czas... :)

zastanawiam sie nad hokejem. koszykówką.. ale kompletnie sie na tym nie znam
znacie moze jakeis trowny www z typerami ? podopowiedziami .. itd?
niekoniczenie tylko z H. i K. mogą tez być z piłki nożnej...
ps dzisiaj jest kilka meczy jak byście je obstawili ?
jak coś dołączam www ...
http://totolotek.pl/totomix/oferta/1,527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiem Ci tyle - nic nie jest na tyle dobre by można na tym ciągnąć duże zyski. Po prostu musisz mieć szczęście, by wszyscy grali po twojej myśli i nie trafić na żadne ustawki (niestety zdarzają się :/)

Jeśli chcesz wygrać 10 zł to najlepiej dać 2 mecze z kursem okolo 2.00 za 3 zł, ale na dłuższą metę nie będzie to opłacalne (musiałbyś przynajmniej co drugi raz wygrać) ale możesz spróbować.

A jeśli chodzi o podpowiedzi i tabele to ja kupuje gazetkę z profesjonala albo sts (na totomixsie też na pewno jest) i tam są tabele itp. albo na stronce z profeslonala/statystyki.
http://www.iprofesjonal.pl/content.php?page=361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:57, mateuszbanach0 napisał:

> > Czy naprawdę warto grać??
> jak dobrze przewidujesz to tak
to trzeba mieć nutę farta... może spróbuję...

trzeba siedzieć w temacie, interesować się np piłką nożną i szukać niespodzianek w wynikach. Poza tym śledzenie onformacji kto nie gra za kartki, kto ma kontuzje, komu nie zależy na wygraniu meczu. Wszystkie te czynniki + fart wpływają na wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiłem dzisiaj za 2 zł mam do wygrania 15zł 6 meczów obawiam się jedynie Charton-Burney że mi nie wejdzie ale sądzę że Charton powinien wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:29, przemas15 napisał:

Obstawiłem dzisiaj za 2 zł mam do wygrania 15zł 6 meczów obawiam się jedynie Charton-Burney
że mi nie wejdzie ale sądzę że Charton powinien wygrać

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować