Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

W przypływie złości po kolejnej porażce postanowiłem załozyć temat o zakładach bukmacherskich. Chwalcie sie wygranymi, irytujcie sie z powodu przegranych. Ja osobiście wygrałem do tej pory ok 520 zł (gram od roku), przetraciłem ok 100, więc nadal jestem na plusie :P Jak to wygląda u Was? Mam także nadzieje, że ten temat posłuzy w przyszłości do konsultacji typów i w ten sposób przyczyni się do waszych(mam nadzieje że i moich) wygranych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto mój kupon na ten weekend. Przyznam, że trochę hardcore''owy, pewnie dlatego nie wszedł :P

Manchester City- Manchester Utd. 2 (było 3-1...)
Arsenal- M''Borough 1 (7-0, swoją droga wynik jak na Premiership niespotykany)
Reading- Coventry 1 (2-0)
Heracles- AZ Alkmar 2 (0-1)
RKC- Roosendaal 1 (1-1)
Sunderland- Chelsea 2 (1-2)
La Coruna- Alaves 1 (0-2 jak dla mnie wielka niespodzianka)
Barca- Atl. Bilbao 1 ( do 55 min Barca prowadzi 2-1)
Ajax- NEC 1 (1-1)
Sparta R.- PSV 2 (0-1)
Inter- Cagliari 1 (3-2)
Juve- Reggina 1 (1-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram juz na normalnych zakładach sportowych. Najlepiej jest obstawiać przez internet. Można postawić tuż przed spotkaniem i zaznajomić się z najnowszymi wiadomościami wcześniej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 12:50, janusz82 napisał:

mi sie udalo najwiecej wygrac 120 zeta. obstawiłem 12 meczy za 2 zlote a gosciu sie pomylil
i wpisal mi za 22 zeta


To co to były za kursy, jak z 12 meczów za satwkę 22zł wyszło 120zł wygranej? Po 1,10? :P
Tak czy owak gratuluje wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:28, michaldegrejt napisał:

> mi sie udalo najwiecej wygrac 120 zeta. obstawiłem 12 meczy za 2 zlote a gosciu sie pomylil

> i wpisal mi za 22 zeta

To co to były za kursy, jak z 12 meczów za satwkę 22zł wyszło 120zł wygranej? Po 1,10? :P
Tak czy owak gratuluje wygranej.



no jakoś tak było bo to były mecze towarzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś jakiś dobry system na obstawianie F1. Mam już typy, ale od dłuższego czasu bawię się kalkulatorem i przeliczam jak by tu było najkorzystniej... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:44, Grucha91 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś jakiś dobry system na obstawianie F1.


TAk - przeglądanie statystyk. Przed każdym wyścigiem sprawdź jak dany kierowca radził sobie w poprzednich latach na danym torze. Jakie miał wtedy opony. Sprawdź prognozę pogody na dany dzień i potem luknij na wybrany typ opon przez konkretne stajnie.
Każdy z kierowców ma jakieś swoje ulubione tory, kazdy ma ulubioną pogodę itd. Ale i tak trzeba dużo szczęścia przy zakładach na F1. Tutaj wszystko może sie zdażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:34, HumanGhost napisał:

> Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś jakiś dobry system na obstawianie F1.

TAk - przeglądanie statystyk. Przed każdym wyścigiem sprawdź jak dany kierowca radził sobie
w poprzednich latach na danym torze. Jakie miał wtedy opony. Sprawdź prognozę pogody na dany
dzień i potem luknij na wybrany typ opon przez konkretne stajnie.
Każdy z kierowców ma jakieś swoje ulubione tory, kazdy ma ulubioną pogodę itd. Ale i tak trzeba
dużo szczęścia przy zakładach na F1. Tutaj wszystko może sie zdażyć.

Patrzyłem 3 ostatnie wyścigi w tym sezonie i występ z Monaco w tamtym sezonie. Przeczytałem wywiady z kierowcami na formula1.com i z tego wszystkiego wyszło takie coś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 21:26, Ponury rzniwiaż napisał:

Moj kumpe w to sie bawi . Ale ponoc mozna bardzo malo wygra jak to jest ??

Jeśli stawiasz mało zdarzeń z małym kursem (tzw. "pewniaki" ;) ) to wtgrywasz faktycznie nie za wiele. Jeśli jednak ryzykujesz i stawiasz zdarzenia z dużym kursem, to możesz wygrać sporo, pod warunkiem że trafisz. Możesz także obstawić bardzo dużo pewniaków, ale wtedy zwiększa się prawdopodobieństwo, że jakiś mecz/czy co tam innego nie wejdzie i musisz spróbować jeszcze raz. Taki hazard :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście drodzy forumowicze o czymś takim jak arbitraż? To taki "magiczny trik", który sprawia, że zawsze wygrywamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 23:25, ferbi napisał:

A słyszeliście drodzy forumowicze o czymś takim jak arbitraż?


Możesz trochę przybliżyć o co chodzi? Cos słyszałem o jakichś systemach, ale nie bardzo się w tym orientuje.

Osobiście sądzę, że gra na zakładach sportowch jest znacznie lepsza od Totka. Prawdopodobieństwo wygranej jest znacznie wyższe. Oczywiście wygrane są dużo mniejsze, ale wszystko zależy od tego jak sie gra.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak pewniaki. W sporcie takie określenie nie istnieje. Kiedyś się przejechałem na takim pewniaku - postawiłem kiedyś na Włochy w meczu z jakimś wypierdkowem, którego nie można znaleźć na mapie. No i się okazało ,że moze i wypierdkowo, ale Włochom dokopali, tzn. był remis, ale i tak kupon przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 07:22, HumanGhost napisał:

> A słyszeliście drodzy forumowicze o czymś takim jak arbitraż?

Możesz trochę przybliżyć o co chodzi? Cos słyszałem o jakichś systemach, ale nie bardzo się
w tym orientuje.

Osobiście sądzę, że gra na zakładach sportowch jest znacznie lepsza od Totka. Prawdopodobieństwo
wygranej jest znacznie wyższe. Oczywiście wygrane są dużo mniejsze, ale wszystko zależy od
tego jak sie gra.
Poza tym nie ma czegoś takiego jak pewniaki. W sporcie takie określenie nie istnieje. Kiedyś
się przejechałem na takim pewniaku - postawiłem kiedyś na Włochy w meczu z jakimś wypierdkowem,
którego nie można znaleźć na mapie. No i się okazało ,że moze i wypierdkowo, ale Włochom dokopali,
tzn. był remis, ale i tak kupon przegrany.

Najlepiej wklepać w wyszukiwarkę hasło: Arbitraż i wszystko stanie się jasne. Ta metoda nie przynosi kokosów (przynajmniej na początku), ale pozwala na pewne wygrane. Związane jest to jednak z pewnym nakładem pracy przy wyszukiwaniu interesujących nas kursów u różnych bukmacherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś taką fajną sytuację. U jednego bukmachera ktoś znalazł typ na mecz tenisa ziemnego. Nie pamiętam kto grał, ale stawki były mniej więcej takie: 1,35 - 2,45. Co ciekawe ta sama osoba znalazła u innego bukmachera te samo spotkanie z tymi samimi stawkami, ale ustawionymi odwrotnie - 2,45 - 1,35. Nie wiem czy mu w końcu uwzględnili zakłąd, ale podobno postawił masę kasy u obu bukmacherów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:22, HumanGhost napisał:

Pamiętam kiedyś taką fajną sytuację. U jednego bukmachera ktoś znalazł typ na mecz tenisa ziemnego.
Nie pamiętam kto grał, ale stawki były mniej więcej takie: 1,35 - 2,45. Co ciekawe ta sama
osoba znalazła u innego bukmachera te samo spotkanie z tymi samimi stawkami, ale ustawionymi
odwrotnie - 2,45 - 1,35. Nie wiem czy mu w końcu uwzględnili zakłąd, ale podobno postawił masę
kasy u obu bukmacherów. :-)

To właśnie przykład arbitrażu. Sytuacja którą podałeś, jest łatwa do "wykorzystania". Gdyby się przyjrzeć kursom w różnych firmach, to gwarantuje, że znajdzie się wiele podobnych możliwości. Są nawet firmy, które profesjonalnie zajmują się wyszukiwaniem takich sytuacji. Dodam jeszcze, że najczęściej arbitraż wykorzystywany jest do zarabiania na instrumentach pochdnych, ale to już zupełnie inna bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:35, ferbi napisał:

To właśnie przykład arbitrażu.


O, no proszę. To trafiłem nawet. :-)
Ale ten sposób jest chyba bardzo czasochłonny. Poza tym nie spotkałem się osobiście z podobnymi sytuacjami. Tzn. żeby różni bukmacherzy różnie wytypowali faworyta. Ale istotnie moze się to zdarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra nawet jak bym chciał iść do STS to i tak nie jarze... Co to znaczy: ale stawki były mniej więcej takie: 1,35 - 2,45 nie kapuje tego kompletnie, dlatego się za to nie biorę. Może ktoś wytłumaczyć w "łatwym" polskim... Takim dla nie wtajemniczonych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:07, syriusz.b napisał:

No dobra nawet jak bym chciał iść do STS to i tak nie jarze... Co to znaczy: ale stawki
były mniej więcej takie: 1,35 - 2,45
nie kapuje tego kompletnie, dlatego się za to nie
biorę. Może ktoś wytłumaczyć w "łatwym" polskim... Takim dla nie wtajemniczonych ...


Weźmy jakiś przykładowy mecz- Liverpool- Arsenal (Finał Pucharu Anglii, najblizsza sobota o 18.15)
Kursy w tym zakładzie w STSie rozkładają się następująco:
1 (zwycięstwo Liverpoolu) kurs 2.10
X (remis) kurs 3.05
2 (zwycięstwo Arsenalu) kurs 2.95
Kursów łączonych już nie biorę pod uwagę, żeby za bardzo nie namieszać.
I teraz, przypuścmy, że mamy do dyspozycji 100 zł (minimalna stawka za jaką możemy grać wynosi 2zł). Bierzemy nasze 100 zł i idajemy się do punktu STS gdzie obstawiamy zwyciestwo Liverpoolu. Kurs na to wydarzenie to 2.10, czyli że za każdą postawioną złotówkę otrzymamy 2,10. Więc potencjalną wygraną obliczamy mnożąc stawkę przez kurs (100 x 2.10=210zł). Jak widzimy potencjalna wygrana wynosi 210zł, z tymże musimy od tego jeszcze odjąc 10% podatku. Tak więc ostatecznie w przypadku zwycięstwa Liverpoolu możemy wygrać 189 zł co daje nam zarobek w wysokości 89 zł. Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:07, syriusz.b napisał:

No dobra nawet jak bym chciał iść do STS to i tak nie jarze... Co to znaczy: ale stawki
były mniej więcej takie: 1,35 - 2,45
nie kapuje tego kompletnie, dlatego się za to nie
biorę. Może ktoś wytłumaczyć w "łatwym" polskim... Takim dla nie wtajemniczonych ...


Weźmy jakiś przykładowy mecz- Liverpool- Arsenal (Finał Pucharu Anglii, najblizsza sobota o 18.15)
Kursy w tym zakładzie w STSie rozkładają się następująco:
1 (zwycięstwo Liverpoolu) kurs 2.10
X (remis) kurs 3.05
2 (zwycięstwo Arsenalu) kurs 2.95
Kursów łączonych już nie biorę pod uwagę, żeby za bardzo nie namieszać.
I teraz, przypuścmy, że mamy do dyspozycji 100 zł (minimalna stawka za jaką możemy grać wynosi 2zł). Bierzemy nasze 100 zł i idajemy się do punktu STS gdzie obstawiamy zwyciestwo Liverpoolu. Kurs na to wydarzenie to 2.10, czyli że za każdą postawioną złotówkę otrzymamy 2,10. Więc potencjalną wygraną obliczamy mnożąc stawkę przez kurs (100 x 2.10=210zł). Jak widzimy potencjalna wygrana wynosi 210zł, z tymże musimy od tego jeszcze odjąc 10% podatku. Tak więc ostatecznie w przypadku zwycięstwa Liverpoolu możemy wygrać 189 zł co daje nam zarobek w wysokości 89 zł. Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować