Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Ale jazdy z tymi mistrzostwami świata. Żaden pewniak nie jest pewny, a jak ktoś lubi ryzykować to może sporo wygrać. Już miałem stawiać $$$ na Włochy (Włochy vs. Nowa Zelandia) ale na szczęście nie zdążyłem z zakładem :) Mam nadzieję, że Brazylia wygra Wybrzeżem Kości Słoniowej bo inaczej przestane interesować się footballem. Nie ma to jak mundial z odrobiną hazardu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak obstawię w hokeju, że wygra drużyna 1 i wygra ta drużyna, ale dopiero po karnych (po trzeciej tercji był remis) to wygram, czy liczy się czas "podstawowej" gry, tzn. 3 tercji, bez karnych?

Domyślam się, że jest tak samo jak w nodze, czyli przegrana, ale chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 21:51, Traitor napisał:

Czy jak obstawię w hokeju, że wygra drużyna 1 i wygra ta drużyna, ale dopiero po karnych
(po trzeciej tercji był remis) to wygram, czy liczy się czas "podstawowej" gry, tzn.
3 tercji, bez karnych?

Domyślam się, że jest tak samo jak w nodze, czyli przegrana, ale chcę się upewnić.


Liczy się czas w podstawowej grze, chyba, że jest dopisane, że łącznie z karnymi, dogrywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tak jak myślałem.

Jeszcze jedno pytanie... Obstawia ktoś online? Jaki serwis polecacie? BetClic? Bwin? Betgun? A może coś innego? Nie chce mi się "co chwilę" latać do sts''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 22:17, Traitor napisał:

Aha, czyli tak jak myślałem.

Jeszcze jedno pytanie... Obstawia ktoś online? Jaki serwis polecacie? BetClic? Bwin?
Betgun? A może coś innego? Nie chce mi się "co chwilę" latać do sts''u.


Ja grywałem w Expekcie i uważam, iż jest to bukmacher dobry, ale zbyt często strona nie działała szczególnie w weekendowe popołudnia, a tak poza tym to reszta ok. Grałem jeszcze w Unibet i polecam, nawet więcej zakładów do wyboru niż w Expekt plus lepsza oferta live. Słyszałem też, że Bet365 to dobry buk, lecz niestety ja nie ogarniam jak przelać pieniądze z banku na konto do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>grywam bardzo czesto w sts a rzadko w totomix.

Słabe kursy, podatek, częste chodzenie, jednak nic nie przebije uczucia dostania prosto do rączek świeżutkiej gotóweczki za wygrany kupon, stacjonarni bukmacherzy mają swój klimat, jednak jeśli chodzi o zysk nie prezentują się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze obstawiałem 4-8 spotkań. Zastanawiam się ile zdarzeń mogę obstawić na jednym zakładzie. Głównie chodzi mi o Totomix, ale chyba wszędzie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 11:47, Traitor napisał:

Zawsze obstawiałem 4-8 spotkań. Zastanawiam się ile zdarzeń mogę obstawić na jednym zakładzie.
Głównie chodzi mi o Totomix, ale chyba wszędzie będzie tak samo.

Już znalazłem. Jeśli to kogoś interesuje to można obstawić max 32 spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio preferuję grę na żywo poprzez live score bet365. Dodatkowo są transmisje online meczy, a kursy i ciekawe. Ostatnio poprawiali swoją platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawia ktoś?

Ja osobiście dopiero zaczynam, z racji Euro w sumie. Obstawiam na betclicku i nie powiem, niektóre kursy niezłe, zobaczymy jak będzie to wyglądało chwilę przed meczem.

Dzisiaj 2:0 lub 1:0 dla Polski, a gol między 41 a 50 minutą. Zobaczycie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować