Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Najlepiej miec konto u buka, bo laiwej obserwowac stan konta i jak wygladaja nasze faktyczne wygrane/porazki , ja gram na ekspekcie oraz mam konto na betsonie, ale tylko dlatego ze wygralem kase na nim w konkursie typowan:)

Najlepiej udalo mi sie wytypowac ze wlosi wyeliminuja niemcow po dogrywce:) chyba stawke wtedy mialem ok11, ale zazwyczaj gram za male kwoty i raczej dla sportu, tzn. jak mi sie nudzi, dawno nie stawialem nic, ale jak bylem w anglii to z nudow siedzielm na stroeni buka i stawialem, bo eni bardzo co mialem robic z wolnym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:48, zziioommaall napisał:

A ja mam 16 lat i gram od 1.5 roku(co miesiac wygrywam na ,,czysto" ok.80 zeta)


Gratuluję. Twój bukmacher co miesiąc łamie prawo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:32, HumanGhost napisał:

> A ja mam 16 lat i gram od 1.5 roku(co miesiac wygrywam na ,,czysto" ok.80 zeta)

Gratuluję. Twój bukmacher co miesiąc łamie prawo. ;-)

NIe łamie gdyż obstawia mi kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również obstawiam w zakładach, pomimo iż mam 14 lat, ale zawsze jestem z osobą pełnoletnią u boku. Ostatnio za 2zł, wygrałem 17 zł :P Postawiłem 8 meczy, a w bukmacherke bawię się od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jak sie zarejestruje na sportingbet.com to dostane jakis bonus poczatkowy w formie PLN?? nie moge znalezc o tym informacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie?), czemu nic nie piszecie w takim chlubnym temacie? :P Dzisiejsze wygrane w Pucharze UEFA (pierwszy raz ever wygrałem coś na tych rozgrywkach, a trochę już gram :P) natchnęły mnie do założenia nowego tematu o zakładach. Ale przemogłem się i skorzystałem z wyszukiwarki i tak znalazłem się tutaj...Może typowalibyśmy wspólnie na weekendy na przykład, albo omawiali co ciekawsze mecze?

Skoro w Sieci jest kilka, dobrze prosperujących for na ten temat, nie wierzę, że tutaj nie znajdzie się wystarczająca ilość osób, żeby zapełnić tylko jeden mały temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem jak najbardziej za. :) Wczoraj niestety kuponik nie wszedł (miks taki Pucharu Uefa i hokeja, Szachtar miał awansowac, ale jak było to wszyscy wiemy...). Mam jeszcze jeden kuponik na OE na weekend, co prawda był on układany naprędce i nie specjalnie sam wierze, że może coś z tego być, ale spróbowac zawsze można. Oto ten kuponik:
Cracovia- Lubin 2 (remisu sie boje)
Zabrze- Łęczna 1
Płock- Kraków 2
Groclin Odra x
Lech- Korona 2 (wariacki typ :P )
Bełchatów- Legia1
Teraz czekam na twoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rada na przyszłość - nie stawia się wszystkich meczów z jednej ligi :P Wszystkie, oprócz Groclinu (wygra na 90%) i Korony (nie wygra, Lech nie może sobie na to pozwolić) wydają się trafne, ale sam wiesz jak to się ma z typowaniem na papierze :)

Ja w STSie puściłem jeden kupon z podpórkami (nie chce mi się pisać, takie standardowe - Liverpool, Bełchatów itd :P), na drugim:
ŁKS-Widzew X do przerwy;
Płock-Wisła 2 do przerwy;
oraz na trzecim F1, wszyscy z 3 najlepszych teamów (Renault, McLaren i Ferrari) że zostaną sklasyfikowani, no i do tego oczywiście Kubica :)

Na wszystkich trzech do wygrania 20-30zł, dzisiaj wieczorkiem wytypuję jeszcze coś ambitniejszego na weekend i puszczę jutro w Totomixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zraziłam do typowania po 1/4 MŚ :D 4 mecze... niby małe prawdopodobieństwo NIEtrafienia, ale jak sie okazało równe małe... trafienia. Z 4 spotkań trafiłam tylko 1 (Włochów z Ukrainą) a do tego odpadły 3 moje ulubione drużyny. Może jeszcze kiedyś obstawie, ale to Ligę Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawialbym się niestety o sklasyfikowanie Kubicy. Nowych bolidów BMW do niezawodnych póki co nie zaliczymy. Tak czy owak, nie zmienia to faktu, że w niedziele o 4 pobudka i będę kibicował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też czytałem o tym w gazetach i się długo nad tym łamałem, ale w końcu zwyciężył patriotyzm :) Bo na Heidfelda już nie postawiłem...Ale Kubica będzie na podium, nie ma innej opcji :)

A tymczasem ŁKS-Widzew 0:0 do przerwy, czyli już połowa jednego kuponu siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie dziś zrobiłem przykładowy kupon na F1 w totomixie. Może jutro pojadę i postawię.
Massa 1
Raikkonen 1
Barichello 1
Kavalainen 1
1z2 Heidfeld
1z2 Trulli

1z2 Fisichella 1
1z2 Wurz 1

1z2 Speed 1
1z2 Button 1

3 systemy, razem za 8 zł kupon, do wyjęcia 81. Zapewne i tak nie będzie mi się chciało jechać, zobaczę tylko czy moje typy były trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fisichella moim zdaniem pewniak, Button raczej też (ale akurat jego już nie postawiłem). To, czy Heidfeld i Kubica dojadą zależy od tych skrzyni biegów, czy z czym tam mieli problemy, zobaczymy w niedzielę :)

I kibicować Wisełce, żeby szybko gole strzelali bo mi się przyda kasa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciłem się trochę do mixa jak na mundial pojechałem obstawiać, 11 meczy pierwszej czy tam drugiej kolejki, wszystko pięknie wchodzi... i szwecja zremisowała z trynidadem i tobago...
Od tamtej pory stawiam tylko F1, ew WRC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:10, Gorn7 napisał:

Ile najwiecej wygraliście?
Ja kiedyś w lige mistrzow najwięcej (ale i tak mało)

Hmm, tak szczerze to jakieś 7,20 na F1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:28, Grucha91 napisał:

> Ile najwiecej wygraliście?
> Ja kiedyś w lige mistrzow najwięcej (ale i tak mało)
Hmm, tak szczerze to jakieś 7,20 na F1 :)

Tylko tyle, ja wygrałem 70 zł. w ta lige mistrzów najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować