Zaloguj się, aby obserwować  
michaldegrejt

STS, Profesjonał, Totomix - zakłady bukmacherskie

159 postów w tym temacie

Ja też jakoś tyle na pojedynczym kuponie, ale zdarzały się dni, w które postawiłem 4 kupony i wszystkie wchodziły to wtedy więcej było :) Ogólnie wolę wygrywać mniej a częściej. Ale raz otarłem się o ponad cztery stówki, postawiłem 2zł na 15 meczów i nie wszedł tylko jeden: Newcastle-Liverpool. Postawiłem X2, The Reds prowadzili, żeby przegrać 2:1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja również obstawiam na 8-10 meczy i zawsze jest tak, że do wyjęcia mam 50-80 zł to nie wejdzie mi ten jeden mecz ;( Ale obstawiam na stawkę 2 złocisze, więc jak nie wygram to nie tracę dużo kasy.
Obstawiam w Profie, myślę, że tam są najlepsze stawki no i blisko domu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 01:18, qrczak90 napisał:

Ja tam nic nie widzę, oprócz wygranej :P Wypisałbyś co i jak?


Tzn. co mam wypisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mecze jakie postawiłeś i kursy :P

Na moim GSie są te dwa kupony, których tutaj nie wypisywałem; możecie wejść, zobaczyć i skomentować, chociaż to ostatnie to już trochę po ptokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najwięcej udało z jednego kuponu wyjąć 302 złote. W sumie moje wszystkie wygrane szacuje na około 700-800 zł. Przy wkładzie około 300-400 zł na czysto wychodza 4 stówy. Niby to niewiele przyjmując że gram już 2 lata, ale zawsze coś. Pozdrawiam.
PS Brawo Robert Kubica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 11:52, qrczak90 napisał:

No, mecze jakie postawiłeś i kursy :P

Na moim GSie są te dwa kupony, których tutaj nie wypisywałem; możecie wejść, zobaczyć i skomentować,
chociaż to ostatnie to już trochę po ptokach :D


Przecież podałem link w którym jest zdjęcie mojego kuponu

A jak ci nie działa to powiem jakie mecze jakie kursy itp

Real Madryd- Bayern Monachium - 1 1.90
Lille- Manchester United- - 2 1.90
Celtic- Milan -X 2.90
PSV-Arsenal -1X 1.40

Kurs ogólny:14.66
Stawka:2.00

Wygrana: 26.40 :)

Idealnie wszystko weszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Ci Wisła kupon zepsuła. Na moim trochę Lublin zaszwankował. Do przerwy przegrywa 2-1, byłoby 2-2 ale nie wykorzystali karnego. Mam nadzieje że jeszcze to wygrają, bo czytając relacje na żywo wnioskuje że cisną, wiec 2 bramki są w ich zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh no i wtopa na całej linii :( Valencia przegrywa u siebie 0:2 ze średniakiem, Blackburn wygrywając 1:0 dostaje w dupę od czerwonej latarni Premiership, a Genk, LIDER ligi Belgijskiej przegrywa z drużyną z 10 miejsca 0:5. Dramat, nie chce mi się o tym myśleć. Oby jutro bolidy BMW, Ferrari, McLarena i Renault nie miały żadnych awarii, żebym chociaż minimalnie na plus wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 22:19, qrczak90 napisał:

Oby jutro bolidy
BMW, Ferrari, McLarena i Renault nie miały żadnych awarii, żebym chociaż minimalnie na plus
wyszedł...

Widziałeś dziś Massę w kwalifikacjach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:55, qrczak90 napisał:

No nawet mnie nie denerwuj ^^ Co zrobił?

W drugiej części kwalifikacji nie ukończył nawet jednego okrążenia pomiarowego. W połowie trasy, po takiej szykanie jakaś awaria bolidu i musiał zjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że coś takiego mu się przytrafiło podczas kwalifikacji a nie podczas samego wyścigu...Jutro ma być wszystko w porządku, albo się do drania przejdę ^^ Zastanawiam się, czy by nie wstać o tej czwartej rano i pokibicować trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:03, qrczak90 napisał:

To dobrze, że coś takiego mu się przytrafiło podczas kwalifikacji a nie podczas samego wyścigu...Jutro
ma być wszystko w porządku, albo się do drania przejdę ^^ Zastanawiam się, czy by nie wstać
o tej czwartej rano i pokibicować trochę..

Wstawaj, bądź prawdziwym kibcem. Ja się zaraz spać będę wybierał żeby żyć jakoś o tej 4. Jak nie Ferrari to co innego Ci w tym kuponie nawali... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapeszaj, bo do Ciebie też się przejdę :P Parę Red Bulli/kaw i będę jak nowo narodzony, możesz wypróbować :D W ostatnim sezonie postawiłem również taki kupon, i nie wszedł też jeden gość z Ferrari. "Szumacher" się nazywał, czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:10, qrczak90 napisał:

Nie zapeszaj, bo do Ciebie też się przejdę :P Parę Red Bulli/kaw i będę jak nowo narodzony,
możesz wypróbować :D W ostatnim sezonie postawiłem również taki kupon, i nie wszedł też jeden
gość z Ferrari. "Szumacher" się nazywał, czy jakoś tak ;)

Ratunku, czego to ludzie dla pieniędzy nie zrobią... chcą się bić za to że kupon nie wejdzie... nie można się wyżywać na osobach postronnych ;D oo własnie, to ja już wiem po co ten red bull leży u mnie w lodówce od pół roku. Czeka na inaugurację sezonu F1 :) Myślisz że nadaje się do spożycia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle bić, co zabić :D Na śmierć! I to li tylko dla 30 złotych, pomyśl co by się działo jakbym miał do wygrania 100 razy tyle...Zależy, czy leży przez ten czas otwarty, czy nie; ja w piwnicy kiedyś znalazłem takiego co prawie pełnoletniość osiągnął :D Ale go nie wypiłem, bo mnie siostra ubiegła. To by tłumaczyło dlaczego jest taka..ociężała psychicznie ;D Ale nie martw się, podobno Red Bull jest jak wino - im starszy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, niektórzy mordują dla głupich 50 grosz... Ehh, czy ja w tym momencie nie podaję kolejnego motywu? Siedzę cicho... Panowie, nie róbcie sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:18, qrczak90 napisał:

Nie tyle bić, co zabić :D Na śmierć! I to li tylko dla 30 złotych, pomyśl co by się działo
jakbym miał do wygrania 100 razy tyle...Zależy, czy leży przez ten czas otwarty, czy nie; ja
w piwnicy kiedyś znalazłem takiego co prawie pełnoletniość osiągnął :D Ale go nie wypiłem,
bo mnie siostra ubiegła. To by tłumaczyło dlaczego jest taka..ociężała psychicznie ;D Ale nie
martw się, podobno Red Bull jest jak wino - im starszy tym lepszy.

Idź ty panią w totomixie lepiej pobij :D Jak usłyszę coś takiego w wiadomościach to przynajmniej będę wiedział o kogo chodzi ;] Hmmm, no zobaczymy... jutro się przekonam co to znaczy ''być ociężałym psychicznie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować