Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na diablo3.com dobiegło końca - większych rewelacji nie stwierdzono

70 postów w tym temacie

Myśle ze Bllizard zrobi Diablo III Jestem tego pewien na 99% Bo kto zrobił Warcrafta kultową grę którą przeszłęm z 5 razy i nigdy się nie nudzi Jestem z Bllizardem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia i narobili Blizzowi reklamy - "Ilość dni, po upływie których połowa Internetu będzie linkować do Diablo3.com" - niezły żart. Cóż teraz tylko należy czekać na jakieś informacje na temat Diablo III - swoją drogą przecież przejęcie domeny przez Blizzard Entertainment musi coś znaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:59, Zubuu napisał:

> Ja i tak nie rozumiem, jak w ogóle można sobie robić nadzieje na coś takiego jak
Diablo
> III. Przecież nawet sensownego ciągu dalszego nie da się wymyślić ( no bo jak, skoro

> cała trójca została zniszczona razem z ich kamieniami dusz, wrota też ) więc nie
łapie,
> o czym by rzekomo miało być Diablo III. Może ktoś mnie oświeci?
>
> Prędzej uwierze w jakąś nową "marke", która będzie h''n''s, próbującym choćby dorównać

> Diablo.

Przecież kamień duszy Diablo nie został zniszczony o.O Mefista owszem, ale nie Diablo.


przykro mi ale zostały zniszczone wszystkie kamienie.
po LoD można nawet wnioskować, że rozwaliliśmy jeden kamień za dużo.
pewnie będą coś kombinować z tym kamieniem świata i narodzeniem nowych demonów.
mimo wszystko jestem pewien, że jeszcze pogramy w d3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 18:51, Arn1 napisał:

Rob006 masz rację, nie wziąłem tego pod uwagę, może i masz rację z tym kamieniem. Tylko
tak jakoś nie wiem... nie potrafię kupić tego, że Diablo od tego zmartwychwstanie. Ja
bym najprędzej widział grę z konsekwencjami zniszczenia kamienia niż czarodziejskie homoniewiadomo
powroty zza grobów. Mogą być, tylko ważne, aby ciekawe były. Zobaczy się, jak to będzie
lub nie będzie.


Niekoniecznie będziemy musieli walczyć z samym diablo, bo kolejne jego zmartwychwstanie faktycznie zalatywałoby już brazylijską telenowelą, ale zniszczenie kamienia świata mogłoby spowodować jakieś zawirowania w czasoprzestrzeni i nasza postać podróżowałaby sobie w czasie od aktu do aktu będąc naocznym światkiem powstawania kamieni dusz i ciągle będąc o ten jeden krok do tyłu. IMO taki patent to materiał, którym można by zapełnić 2 takie gry jak Diablo, a jednocześnie fabuła ciągle zaskakiwałaby i nie sprawiał wrażenie robionej na siłę. A nawet jeśli ktoś się uprze na finałową walkę z diablo, to przecież nie musi go zabijać - Diablo może uciec. :) IMO zrobienie z trzeciej części jakiegoś prequela to najlepszy wyjście i pewnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze Blizzard nie zrezygnuje z takiej nośnej kury jaką jest marka Diablo. Wszystkim rządzi marketing. Zobaczcie jakie są metody tworzenia gier i sprzedaży - po tym jak diablo 2 przestało przynosić takie kokosy (darmowy battle.net) zrobili Warcrafta 3 i dodatek doń. Gdy i na to "bum" przeszedł stworzyli stałe źródło dochodu jakim jest Wow+dodatki. Teraz są w tak komfortowej sytuacji, że mogą sobie nadal wydawać gdy z kilku letnim przedziałem. Utrzymanie WoW-a sporo pewnie ich kosztuje ale i tak pewnie mają mnóstwo środków i sponsorów żeby zająć się czymś dużym i nowym. Starcraft 2 już prawie skończony. Diablo 3 jest tylko kwestią czasu - może max. 3 lat. Bo oni zrobią tę grę, po prostu im się to opłaca - a może brakuje im pomysłów bo Blizzard North już nie ma ? Ta gra musi sprostać poprzednim częściom. Pamiętajmy o upadłym "Diablo 2: Salvation", o nowym, tajemniczym projekcie Blizzard''a. To zaczyna być jak wielki światowy spisek, ale Blizzard o tym wie i będą to podsycać takimi właśnie zagrywkami. Bo na pewno to oni zezwolili na to całe odliczanie i tajemnicę związaną z diablo3.com.

A co do fabuły - pamiętajmy o książkach Knaaka, tam pojawiają się opowieści na długo sprzed wydarzeń z gier z serii Diablo więc może coś w tym stylu ?

Trzeba nam cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno muszę stwierdzić - ubawiłem się setnie jak dowiedziałem się o co chodziło z tym "superwydarzeniem"...

Nie wiem zupełnie dlaczego nagle teraz "jakies tam miasto miało by byc wstrząsnięte" i po jaką cholerę "cały net miałby linkowac do domeny diablo3.com" ??

Ten niby super-news to małe, patetyczne nic. I co z tego z domenę kupił Blizzard. Może ma w planie wydanie D3 - za 10 lat. A może nie. Czym tu sie podniecać?
Ale w sumie zgadzam się z opinią że atmosferę podgrzali sami fani, rzucający się jak sęp na padlinę na najmniejszy news choćby mgliście sugerujący powstanie kontynuację Diablo...

Sam jestem wielbicielem diabełka - ale nie nastawiam się na szybkie powstanie D3 - jeśli w ogóle. Co z tego że seria D przyniosła duzą kasę - seria Wow przynosi jeszcze większą a SC2 pewnie też sporo dorzuci. Można stworzyć nowy tytuł. D3 ma takie same szanse na wyjście jak każda inna gra. Co oczywiscie nie znaczy że nie mam nadziei na pociupanie kiedyś w D3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy ludzie czasem zastanawiacie się nad przeczytanym tekstem? :P Moim skromnym zdaniem, Blizz nie kupił diablo3.com tylko po to, żeby ją sobie mieć. Mimo wszystko, to przedsiębiorstwo komercyjne - nie wydawali by kasy bez wyraźnego celu :P A celem, w tym wypadku, wydają się być przygotowania do ogłoszenia Diablo III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować