Zaloguj się, aby obserwować  
Kwazis

Łapiemy Smugglera

172 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 11:04, HunterO7 napisał:

Ja tylko wykluczałem 3 teorię :D


Najbardziej prawdopodobna jest druga wersja. Trzecia odpada na wstępie, a druga jest raczej nie realna.
A AR kiedyś z Smugglerem odpowiadali na listy chyba Ghost i jeszcze ktoś, co się z nimi stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:12, Kraju92 napisał:

> Ja tylko wykluczałem 3 teorię :D

Najbardziej prawdopodobna jest druga wersja. Trzecia odpada na wstępie, a druga jest
raczej nie realna.
A AR kiedyś z Smugglerem odpowiadali na listy chyba Ghost i jeszcze ktoś, co się z nimi
stało?


Ghost & Mr.Jedi już nie odpowiadają, tylko są wpisani, gdzieś kiedyś Smugg o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadał jeszcze Mr.Jedi, ale chyba potem dostał posadę naczelnika gdzieś tam i nie miał na to czasu :D Od razu mówię, że nie jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:33, HunterO7 napisał:

Wielokrotnie pisał recenzje pod INNYM NICKIEM i sam o tym mówił. Tylko nikt nie
wie jakim :)


Pisywał pod nickiem Peter Pan. Dziwnym trafem Piotruś był swego czasu jednym z moich ulubionych redaktorów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh w zasadzie to jest głupie ;] Kogo to tak naprawdę obchodzi kim jest Smg ? Ważne żę jest a CDA na tym zyskuje. No ale po przejrzeniu topicu muszę skomentować:
Pomysł ze sprawdzeniem nr 1 i nr 2. No cóż posiadam tylko zeskanowane mumery 1 i 25. Po sprawdzeniu stopki redakcyjenj w nr 1 nie ma Jerzego Poprawy, ale w numerze 25 już jest. Ale to niczemu nie dowodzi.

Pomysł że Smg to cała redakcja - według mnie to raczej nieprawda. Przecież Smg ma swój styl, a chyba każdy redaktor by tymstylem pisać nie umiał. A jeśli tak: no to gratki jeśli to prawda, ale i tak mało prawdopodobna ;) I dlatego moze okazać się prawdą xD No ale jedziemy dalej.

Pytanie: czy Smg to jedna osoba zcy wcielenie któregoś z redaktorów: tu można robić różne teorie, do tych dwóch opcji. Jeśli Smg to jedna osoba to prawdopodobnie teraz byśmy nie ujrzeli jego imienia w stopce redakcyjnej: przecież pisze tylko w GW i AR, a to trochę za mało na stałego współpracownika, czyż nie ? ;)
Więc pradopodobnie jest to wcielenie innego redaktora. Ale to już inna bajka panowie. Czy to Jerzy Poprawa ? Być może, ale co z tego ? niech tak będzie :) Imho nie należy się tym niezdrowo podniecać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Jeśli Smg to jedna osoba to prawdopodobnie teraz byśmy nie

Dnia 02.05.2008 o 13:43, Outlander-pro napisał:

ujrzeli jego imienia w stopce redakcyjnej: przecież pisze tylko w GW i AR, a to trochę
za mało na stałego współpracownika, czyż nie ? ;)


Nie, to wcale nie jest za mało. Jest kilka rubryk w stopce m.in redaktorzy i stali współpracownicy. W tej drugiej możemy zobaczyć nazwisko Marka Lenca, a on tylko rysuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dla mnie Smuggler to legenda i nie bardzo mnie w sumie interesuje kto to jest, choć przyznam - jednak mimo wszystko nieco ciekawi ;). Ale po pierwsze - co jest tajemnicze to przyciąga, a po drugie - ktoś ma za dużą wyobraźnię i jeszcze go zetknięcie się z rzeczywistością rozczaruje i po co mu to wszystko? ;) Poza tym Smugg w wywiadzie z nim, że chce być dla czytelników tekstem. I może tak jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba możemy wykluczyć, że to Jerzy Poprawa, daje skany numerów 001 i 025

001:

REDAKCJA

Jerzy Kucharz
redaktor naczelny

Krzysztof Herla
z-ca red. nacz.

Mariusz Turowski
sekretarz redakcji

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Krzysztof Kawa, Piotr Krzysztofik, Jan Jankowski, Piotr Lasoń, Aleksander Lemiec, Wojciech Orawski, Marek Pawlik, Paweł Płaza, Witold Rudolf, Tomek Szymański, Piotr Wyrzykowski

Jak widać niema tu nazwiska Jerzgo Poprawy.

025:

REDAKCJA

Zbigniew Bański
redaktor naczelny

Jerzy Poprawa
z-ca red. nacz.

I tu już jest, więc jeśli Smuggler pojawił się dopiero w numerze 002 to Jerzego Poprawę można wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2008 o 14:16, Koxman napisał:

I tu już jest, więc jeśli Smuggler pojawił się dopiero w numerze 002 to Jerzego Poprawę
można wykluczyć.


Może byś czytał uważnie ? I zeskanowany numer i moje posty ? Oszczędzimy sobię spamu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 14:16, Koxman napisał:

Chyba możemy wykluczyć, że to Jerzy Poprawa, daje skany numerów 001 i 025


Daj lepiej skan 2 numeru, bo to co podałeś nic nie mówi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w którym numerze ale pisali że mac abra odchodzi ( na jakiś czas) ale bedzie nadal pisał do Gamewalkera. Wtedy z redakcji ( chodzi mi o to co dał pare postów wcześniej Koxman) zniknął Zbigniew Bański. W innym numerze napisali że teraz smg rządzi. Został tylko Jerzy Poprawa. W najnowszym numerze ( tym z runaway) w redakcji nadal jest Jerzy Poprawa,a w podpisie Mac Abra i Qn''ik. Jest tam
POŚREDNIK
Mac abry, Qn''ika.
Tak jak pisałem wcześniej podpisy: Jerzy Poprawa Maciej Kuc.
Wiadomo że maciej kuc to qn''ik, więc Jerzy Poprawa musi być Mac abrą.Podsumowując Jerzy Poprawa to zarazem Smuggler i Mac Abra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że smuggler to drugie wcielenie Mac Abry. Obaj nie lubią mmorpg, mają podobny styl pisania w GW, a poza tym logo smugglera w action redaction to twarz mac abry. Wszystko na niego wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:05, piotr.kwazi napisał:

Jak poznać tajną tożsamość Smugglera? Oto jest pytanie. A ja znam odpowiedź. Po kolei
będziemy "demaskować" kolejnych członków redakcji CDA, aż zostanie tylko kilka osób.
W pojedynke zajęcie to byłoby dość mozolne, ale gdy połączymy siły.

1 osoba.
MacAbra=Jerzy Poprawa.
Kto następny???


Może ktoś będzie koczował przed redakcją CDA przez cały miesiąc i może w końcu dorwiemy dziada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 15:06, Bluray napisał:

Może ktoś będzie koczował przed redakcją CDA przez cały miesiąc i może w końcu dorwiemy
dziada xD


Rozwiązanie oryginalne.. To kto jest z Wrocławia i mógłby oblężyć (czy to po polsku? bo coś mi tu nie pasuje) redakcje?..

A tak a pro po, wie ktoś czy Smuggler działa na tym forum?..

No, ale właściwie to po cholerę, takie "tropienie" kim on jest? No i właściwie to mu się nie dziwie, że nie chce się objawić, kto wie czy potem np dresiarze nie szukali by go, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym szukaniem Smugglera jest taki problem, że nawet jeśli ktoś już znajdzie dowody na to iż np. Jerzy "MacAbra" Poprawa to Jerzy "Smugler" Poprawa, to jeśli sam Smuggler nie przyzna sie do tego na łamach CDA to wciąż nie będzie stuprocentowej pewności tożsamości Jegomości (człowiek nie czuje jak rymuje). Takie jest moje zdanie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kim jest Smuggler, ale nie powiem (dał mi tan burżuj mnóstwo forsy za trzymanie języka za zębami).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG...
Żal mi Ciebie i twojego cwaniactwa....
I co z tego, że wiesz ?
Czujesz się z tego powodu dowartościowany, bądź a jakimś sensie lepszy od innych ?
(Pytania retoryczne) Nie oczekuję odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujesz sie z tego powodu dumny? Mnie to wisi kim on jest, jesli powie ze jest Jerzym Poprawą czy Ędwarem Ąckim nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. :P Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Smuggler jest dowodem na istnienie reinkarnacji! To kolejne wcielenie Hitlera!..

Hmm coś głupawka mnie łapie..

No, ale takie "polowanie" to trochę dziecinada.. Co mi z tego, jak wygląda, jak się nazywa, itp? Noo.. znając jeg dane to co najmniej można było by mu za zasługi piwo postawić.. Ale to już jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować