Zaloguj się, aby obserwować  
Spitfire14

World's Hardest Game (Najtrudniejsza gra świata)

77 postów w tym temacie

Gra swietna co nie?

Ale widzałem coś jeszcze trudniejszego, tez we flashu musze poszukac naprawdę niezła gierka.

Tymczasem wszyscy, którzy zagrali w World hardest game, niech teraz zagrają w :

http://www.mazapan.se/games/BurnTheRope.php - zagrajcie i potem wysłuchajcie muzyki, zrobi Wam się odrazu dobrze... (tzn. lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś może zagrać w 30 level bez przechodzenia wcześniejszych??? Bo utknąłem w 10(Którego raczej nie przejdę.:/) a chciał bym zobaczyć jak wygląda 30.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:11, edsonpele napisał:

Czy u was też przy każdym ruchu bohatera (czyt. kwadracika) w górę i w dół przewija się
strona?


Nie, u mnie jest wszystko dobrze, ale też czasami mam tak w innych grach flashowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:59, Kraju92 napisał:

> Czy u was też przy każdym ruchu bohatera (czyt. kwadracika) w górę i w dół przewija
się
> strona?

Nie, u mnie jest wszystko dobrze, ale też czasami mam tak w innych grach flashowych.

Nie wiem, może jeszcze potem spróbuję. I pomyśl jaka ta gra wtedy dopiero jest trudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 125 dedów w 28 lev a w 29 już 563 :P Mam jeszcze screena na kompie. O tej grze było mówione w kwasach, są tu tacy co ją przeszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:38, edsonpele napisał:

To byłoby pójście na łatwiznę. Trochę zaangażowania!

Niby dlaczego? Przecież zobaczyć zawsze można, a jak nie potrafi się przejść to z czystej ciekawości chyba każdy by zobaczył co jest w następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie spokój na 5 levelu i 27 deadami.
Gra AŻ tak trudna nie była, po prostu trzeba mieć dla niej spore pokłady cierpliwości
i czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 6 poziomu miałem coś koło 10 ''śmierci'' - na siódmym zginąłem ok. 20 razy i dałem sobie spokój. To ponad moje nerwy :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 00:28, ak.47 napisał:

Do 6 poziomu miałem coś koło 10 ''śmierci'' - na siódmym zginąłem ok. 20 razy i dałem
sobie spokój. To ponad moje nerwy :].

To ja się pochwalę że byłem w 7 z licznikiem wynoszącym zero dedów :D Ale potem zaczęły się schody, w 10 zginąłem 15 razy, potem było łatwiej, tak około 18 już gorzej i w 25 miałem 125 dedów, skończyłem na nieskończonym 29, już nie wytrzymałem, miałem 563 dedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO 30 level nie jest taki trudny bo padłem tylko ok 30 razy :D. Gorsze były np. 28 i 29, ginąłem na nich setki razy. A mój wynik końcowy to 877 śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 00:48, Fanagir napisał:

IMO 30 level nie jest taki trudny bo padłem tylko ok 30 razy :D. Gorsze były np. 28 i
29, ginąłem na nich setki razy. A mój wynik końcowy to 877 śmierci.

Wrzuć screena z 30 bo chciałbym zobaczyć jak wtgląda ;) Ja uważam że 29 wygląda naprawdę banalnie ale jest naprawdę trudny, 28 to brawdziwa walka o przetrwanie, byłem zmuszony do malowania sobie drogi na ekranie monitora żeby go przejść, taki był trudny, jak go przeszedłem to byłem dumny, to prawdziwa forteca, 27 był łatwy, za drugim razem przeszedłem, a co do 26 to liczyło się tylko szczęście. Powiem jeszcze że w 25 liczyła się dobra koordynacja a poza tym reszta była w miarę łatwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 01:04, 143872 napisał:


Mówisz ia masz :D. 30 jest łatwiejszy dla tego, że łatwiej jest się domylśleć jak go przejść.

20080504093824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować