Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV - pierwsze wrażenia, część druga

58 postów w tym temacie

Nie umniejszając geniuszowi gry, ale taka malutka drobnostka jak prawidłowe skręcanie motorem nie została naprawiona ;) Wciąż skręcają tylko koła, podczas gdy Niko wściekle trzyma kierownicę nie pomyśląć nawet, bo ją nieco poruszyć. A przecież ludzie od Vice City na to narzekali..

No, ale to już w gruncie rzeczy mało ważna kosmetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wybuchajacych aut dodal bym jeszcze ze przy powaznych zniszczeniach spowodowanych zderzeniami obtarciami i innymi kolizjami rowniez nie dochodzi do samo zaplonu jak w poprzednich czesciach. Jakiez bylo moje zdumienie gdy po popijawce z romanem chce go odwiesc do domu (swoja droga swietnie zrobione sterowanie po alkocholu:)) oczywiscie narazilem sie policji i podczas ucieczki samochod po prostu mi zgasl i nie chcial odpalic...a zza kierownicy dochodzily tylko psioczenia i blagania Niko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:43, Spaykus napisał:

Tak się zastanawiam - czy ja jestem jedyną osobą, której GTA IV zupełnie nie grzeje? :D
Za duże te gry dla mnie są, gubię się ;p


Nie nie jesteś jedyną. Ja akurat nie ze względu "rozmachu" ale nudy ;-)
Średnio przepadam za GTA, bardziej odpowiadają mi klimaty Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:45, alien-man napisał:

> Niepotrzebnie czytałem ten tekst :/ Podpisuję się pod mcnitrox''em ;P Toż to katorga

> dla nas! A tak na serio to się nie mogę doczekać tego ~30 listopada :-)

Nie jest wcale powiedziane że 30 listopada będzie GTA IV na PCtka (jak w ogóle wejdzie
na PC). Chodź owszem bardzo bym się cieszył. Mnie też ślinka cieknie ale bardzo się cieszę
jak gram.pl dodaje te nowe teksty i gameplay''e. Ech jak ja bym chciał mieć X pudło...


No spoko spoko dlatego dałem "~" przed 30 listopada ;P czyli "w przybliżeniu". No, ale przyznacie, że fajnie byłoby już w Wigilie odpakować GTA IV no nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl :( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:04, Petos18 napisał:

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl
:( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

Zegar jest w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:04, Petos18 napisał:

Część z tych ujęć pochodzi z servisu IGN. Szkoda,że brak komentarzy autorów z gram.pl
:( A tak z innej beczki to nie brak wam zegara w grze?

Gdyby były z serwisu IGN, to miałyby znaczki IGN, czyż nie? Screeny publikuje głównie samo Rockstar i każdy serwis może mieć do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, pewnie, że nie ma gry idealnej. Bo albo nie wszystkim będzie coś pasować, albo zwyczajnie jakiś szczegół będzie odstawał... Niemniej, GTA IV to gra wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohhh ten film wygląda naprawdę super, może jazda nie wygląda bardzo realnie ale grafika jest ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:01, sng napisał:

Spayk Ty się u nas W redakcji potrafisz zgubić, więc to mnie akurat nie dziwi :0 Dawać
mi natychmiast GTA IV na peceta!


Ja też się nie mogę doczekać kiedy wreszcie wyjdzie na PC-eta, bo przecież zawsze mi się lepiej grało na komputerze niż na konsolach, może i nawet dlatego że użyjemy do niej klawiatury i myszki, a tak jest znacznie wygodniej :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie spodobał mi się lot Bellicia przez przednią szybę podczas zderzenia :) Ale fakt, brakuje nieco jakiegoś komentarza w filmiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:47, Ari13 napisał:

No spoko spoko dlatego dałem "~" przed 30 listopada ;P czyli "w przybliżeniu". No, ale
przyznacie, że fajnie byłoby już w Wigilie odpakować GTA IV no nie? :-)


Nie przyuważyłem "~":) Też myślę że w Wigilię było by fajnie odpakować GTA IV, dlatego że zawsze w Wigilię (albo przed) gram w jakieś hity i nie chcę tej tradycji zaniechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 00:27, Jakubu napisał:

sorry nie obraźcie sie "gram.pl" ale ten wasz Gameplay to jak flaki z łolejem ;p


Żeby jeszcze jeździli efektownie, albo dobrze strzelali... Ale gdzie tam.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować