Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z nowego Księcia Persji!

100 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W Internecie pojawiły się skany artykułu z francuskiego magazynu Joystiq, który opisuje nową odsłonę serii Prince of Persia. Zawiera on również pierwsze, nigdzie wcześniej niepublikowane screenshoty z gry. Zapraszamy do kliknięcia na więcej aby przekonać się, jak prezentuje się nowe, cel-shadingowe wcielenie księcia!

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze screeny z nowego Księcia Persji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cell shading? Szlag, niedobrze...ale to chyba nie TEN książę :) Wygląda bardziej jak ten stworzony przez Mechnera. Zgadzałoby się z pogłoskami, jakoby to miał być remake tamtych "prinsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są screenshoty?! Wyglądają całkiem jak artworki promujące grę. Chyba, że grafika uległa drastycznej metamorfozie...
Jak widzę Książę nie jest za bardzo podobny do tego z Piasków Czasu, Within Warrior ani do tego z the Two Thrones. W lewej ręce tajemnicze szpony, a na twarzy jeszcze bardziej tajemnicza blizna. Czekam na trochę bardziej oficjalne screeny, które może zobaczymy 8 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się grafika podoba, taka baśniowa, ale wygląd księcia jest przesadzony. Rzeczywiście, Cell shading? Na prawdę dziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 08:20, Erunn0 napisał:

W lewej ręce tajemnicze szpony, a na twarzy jeszcze bardziej
tajemnicza blizna. Czekam na trochę bardziej oficjalne screeny, które może zobaczymy
8 maja.


Dodaj do tego nie mniej tajemnicze dredy na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko szkice koncepcyjne. Nie powiem jednak bo dość oryginalnie to wygląda. Widać, że twórcy chcą czegoś nowego i dążą do tego. I tak uważam, że Assassins Creed będzie lepszy, ale jedna gra więcej też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakieś arty z gry, a nie screeny... Chyba, że Ubi postanowiło pójść w ślady XIII i zrobić nowego PoPa w świecie komiksu... Oo
btw, Księciu wygląda w nowej zbroi niczym Kret w pierwszym Gothicu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, TO SĄ SCREENY! Gdybyś przeczytał dokładnie newsa, wiedziałbyś, że w najnowszej odsłonie przygód księcia, zastosowano cel-shading. Mi tam się podoba, po co nam klon Assassin''s Creed, który różniłby się tylko kilkoma innymi ciosami, przeciwnikami, fabułą i głównym bohaterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na jakość i wykonanie screenów, bo to na razie szkice koncepcyjne tylko zapewne ;)

Ja bym przyjrzał się czemuś innemu... I tak:
- nowy książę ma metalową rękę,
- ponieważ nie ma na twarzy ran, tam gdzie miał je Prince to na pewne nie on,
- dojdą nowe pułapki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować