Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z nowego Księcia Persji!

100 postów w tym temacie

A jak dla mnie to grafa może być nawet taka jak na tych screenach, ale najważniejsze żeby ten prince też miał "to coś" co poprzednie części np. w Assassin''s creed grafa powala ale wg mnie jest on o wiele gorszy od PoP''ów
P.S. Miejmy nadzieję że fabuła będzie stała na tak samo wysokim poziomie co w trylogii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest coś innego to już złe. Na konsolach celshading jest bardzo popularny. Taka grafika to nic nowego. Na PC jest to rzadkość. Dobrze, że książę będzie jak malowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to tylko skany z czasopisma, sposób przedstawienia grafiki wydaje mi się oryginalny, gotów jestem przymknąć oko na komiksowość, bo bardzo mi się podoba klimat... Jak na cel-shading wygląda to bardzo solidnie, zwłaszcza skany nr 3 i 4. No cóż, wierzmy w Montreal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda. To tylko skany więc powinno się jakościowo poprawić jeszcze ale jak dla mnie i tak wygląda nieźle. na nieruchomych obrazach nie wygląda to może jakoś super ale w ruchu celshading wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika wyglada jak podrasowany ostro cel-shadding, czy cos w tym stylu
srednio mis ie to widzi :/
ale poczekamy - zobaczymy :) ja tam jestem dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja naprawdę dziwie się ludziom . najpierw gadają , że dzisiejsi twórcy gier stawiają tylko na grafikę , zapominając o grywalności . natomiast gdy już zapowiadana jest gra wyglądająca klimatycznie z screenów(oby również grywalnie) to się doczepiacie grafiki !

mi szata graficzna nowego księcia bardzo odpowiada. dzięki pewnie takiej grafice wymagania gry nie będa crysisopodobne :)

ciekawy jestem mocy tej nowej rękawicy księcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przynajmniej nie kłamali, że nowy PoP zaskoczy graczy rozwiązaniami wizualnymi ;). Sądzę, że grafika w poprzednich częściach (chodzi mi o to, że była pseudo realistyczna) lub Assassin''s Creed była chyba lepsza. No i oczywiście nieodżałowany Książę za którym już tęsknię xD ! Zagram napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda... i dziwnie. Ciężko będzie się do takiego Księcia Persji przyzwyczaić, ale może być nawet fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna grafa jeszcze tylko żeby było dużo krwi to będzie w tedy super gierka myślę że ten pomysł wypali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika - ciekawa, chociaż przy oglądaniu jednego ze screenów mam wrażenie, że to po prostu art work, a nie screen. Najbardziej mnie zaciekawiło/zainteresowało/zaintrygowało to, że na każdym ze screenów twarz księcia jest, albo niewidoczna, albo zakryta ''czymśtam'' - czyżby jakiś "inny" książe? Albo totalnie odmieniony? No i co to za ''łapa''? Przypomina mi to ostatniego Devil May Cry - tam bohater miał podobną łapę... No to tyle z mojej strony - więcej intrygujących rzeczy nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, niech to się okaże złym snem... chcę się obudzić! A jak to nie jest sen - to chcę zasnąć! Tylko nie komiksowa grafika, Ubisoft, proszę was na kolanach! Może skrobniemy do nich jakąś petycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować