Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z nowego Księcia Persji!

100 postów w tym temacie

No tego to ja się nie spodziewałem. Jednak mi to się nawet podoba. Bo jeśli miał bym zobaczyć kolejną grę na unrealengine 3 to by mnie zimna krew zalała. Bardzo dobrze że nie poszli w komerche. A tak na marginesie to pierwsze moje skojarzenie to było Okami, jakoś tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś szkice, a nie screeny. Jeśli tak będzie wyglądała nowa odsłona Księcia, to pewnie będzie ona ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, jaka przyszła mi na myśl, po zobaczeniu screenów to Okami na PS2 i Wii. Cel-shading nijak pasuje mi do klimatu poprzednich Prince''ów. Teraz jest zbyt "mangowo", jak dla mnie. Może Ubi zmieni koncepcję gry i nowego PoP-a otrzymamy w stary, dobrym stylu SoT, WW i T2T? No, ale nie samą grafiką gracz żyje, dlatego liczę na naprawdę świetną fabułę, porządny gameplay i oczywiście świetną oprawę dźwiękową (ech... melodia z Piasków Czasu... ;)).
BTW. Marzył mi się nowy Książe Persji na silniku Scimitar (Assassin''s Creed), ewentualnie na podrasowanym Jade Engine (ten od poprzenich PoP-ów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku zakochałem się :) Szczególnie jak obejrzałem skany całych stron tego magazynu. Te widoczki... graficznie prezentuje sie dla mnie świetnie. Zupełnie niekonwencjonalnie i do tego ładnie. Jak dla mnie wielki plus dla Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dobrze szukał, to te screeny można było znaleźć na necie już kilka dni temu. No ale nieważne, szybkość gram.pl nigdy nie była ich największą zaletą :). Co do samych obrazków, to niestety muszę powiedzieć, że się na nich zawiodłem. Nie lubię cel-shadingu, zwłaszcza w poważnych, dużych produkcjach. Ja rozumiem, że można w tej technice zrobić Żółwie Nindża, ale nie nowego Księcia Persji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że screeny mnie zaskoczą, że niby kolejny next-gen. A tu lekkie rozczarowanie, ale nic czekam na następne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście szybcy jak Dahaka na emeryturze, te screeny krążą po necie od kilku dni i na GoL-u i Imperium Prince of Persia już dawno na tym pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Omg, TO SĄ SCREENY! Gdybyś przeczytał dokładnie newsa, wiedziałbyś, że w najnowszej odsłonie przygód księcia, zastosowano cel-shading. Mi tam się podoba, po co nam klon Assassin''s Creed, który różniłby się tylko kilkoma innymi ciosami, przeciwnikami, fabułą i głównym bohaterem?"

Hmm dochodzę do wniosku, że jeżeli różniłby się kombosami, bohaterem, fabuła to różniłby się wszystkim od AC.
Bo o napierniczanie w tej grze chodzi, a nie o patrzenie na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm im bardziej się przyglądam tym screenom tym mam większe odczucie że grafika będzie przypominać te z Silverfalla. No ale zobaczymy jak to wyjdzie chłopakom, tym bardziej że prace na nowym POP są jeszcze w miare świeże i wszystko może ulec zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te screeny. Ale na podstawie screenów nie możemy ocenić jak będzie wyglądała gra. Najważniejsze będzie jak ta gra wygląda w ruchu :D Mam nadzieję że gra będzie przynajmniej tak dobra jak poprzednie części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm screen''y czy concept arty? :P A jeśli tak rzeczywiście ma wyglądać grafika w najnowszym Księciu Persji to będzie nawet bardziej bajkowo niż w przypadku Piasków Czasu (co mi osobiście pasuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak komiksowy, bardziej pasowałoby coś ala AC.

Nowy Książę Persji będzie pewnie prequelem, bo jest jakiś taki młody(bardziej to może być syn, więc sequel). Książę z tamtej trylogii na pewno nie, bo jak był młody to tylko trenował, zaś przy zakończeniu TTT był starszy niż ten na screenach. Tutaj Książę wygląda jak podróżnik(być może to czasy podróży ojca jak znalazł wyspę).
A ten stwór, to trochę podobny do upiora piasków czasu jest, chociaż wątpię, żeby piaski wróciły, po tym co było w TTT. ;/

I tak czy siak jest strasznie dużo powiązań z poprzednią trylogią, ale takich bardziej konkretnych info nie ma. xd

btw Ktoś może to przynajmniej już na angielski przetłumaczył? : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta grafika była w pierwszej części to pewnie wszyscy by uznali,że jest ok ;) Osobiście nie mówię,że się nie podoba czy podoba. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować