Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z nowego Księcia Persji!

100 postów w tym temacie

Hmm, na początku pomyślałem: "Co? Cell shading? No nie, bez przesady..." Ale jak się bliżej przyjrzałem, to jednak dochodzę do wniosku, że taki styl będzie grze pasować. Będzie podkreślać baśniowy klimat Princa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... a to nie są art works? Jeśli tak ta gra będzie wyglądać to ja chyba pozostanę przy pierwszych trzech częściach (zaczynając od piasków czasu). Mi się to nie podoba, chociaż jestem fanem Księcia, ale żeby tak partaczyć TAKĄ grę? przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaro7788 - Od razu się podpisuje pod petycją.
jendrek1988 - Zgadzam się z tobą. W Pop: SoTT od razu spodobała mi się grafika jak na tamte czasy to świetna była (3d). W cell-shadingu raczej nie będzie takiej efektownej walki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:08, Śniech napisał:

W cell-shadingu raczej nie będzie takiej efektownej
walki itp.


A co ma piernik do wiatraka?

Cóż, moim zdaniem to są prace koncepcyjne. Na 90%.
Jeśli już ma powstać kolejna część Prince''a, najlepiej, żeby przypominała poprzedniczki. Wyjątkowo, w tym wypadku zgodziłbym się na klasyczne "więcej tego samego". Jeśli TAK ma wyglądać ta gra, to ja podziękuję.
Szkoda. Oby rzeczywiście były to arty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam podobałaby się taka grafika - ciekawa jest. Oby fabuła była tak dobra jak w trylogii, będzie wtedy co miało przykuć do komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią wam wodę z mózgu, a wy się na to zgadzacie. To musi byc fake, bo ja nie widze siebie grajcego w takiego paskudytwo xD
A moze sie myle...
Sorry, ale alt mi wysiadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że grafika będzie utrzymana w komiksowym stylu zostało już potwierdzone. Ja się cieszę, bo zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu klimat z Piasków Czasu niż z kolejnych części, a widzę, że mamy mały powrót do korzeni. Mam też nadzieję na małe komiksowe wstawki w stylu XIII (kombosy pokazane z różnych ujęć świetnie by wyglądały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna się ktoś z was na tworzeniu takich petycji na... powiedzmy PetitionOnline.com? Naturalnie po angielsku. Potem trzeba by było rozesłać jej adres na największe fora miłośników PoP, no i oczywiście do Ubisoftu - zajmie sie tym ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Art, albo przerobiony w programie graficznym. Drugi obrazek nie ma nic wspólnego przykładowo ze screenem, ta ostrość, widać zresztą coś a''la GIMPowy rysunek. Póki co dosyć nijako wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, Twój głos podobnie jak wielu innych i tak się nie liczy. Zrozum, jeśli Ubi rozpoczęło już pracę nad grą (a na pewno to zrobiło) to niemożliwe jest, aby zaczęli przenosić grę na inny silnik graficzny.

Moim zdaniem grafika jest prześliczna. Wpiszcie sobie w angielskiej wikipedii cell shading i ujrzycie wiele tytułów w których go użyto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:14, milten6 napisał:

Nie martw się, Twój głos podobnie jak wielu innych i tak się nie liczy. Zrozum, jeśli
Ubi rozpoczęło już pracę nad grą (a na pewno to zrobiło) to niemożliwe jest, aby zaczęli
przenosić grę na inny silnik graficzny.

Moim zdaniem grafika jest prześliczna. Wpiszcie sobie w angielskiej wikipedii cell shading
i ujrzycie wiele tytułów w których go użyto. :)


[Edit]
A co do twarzy księcia, najlepiej pobrać to:
http://twobrothersandasister.com/wp-content/images/2008/games/pop/01/pop.zip
:)

Sory kliknąłem opowiedz zamiast edytuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te screeny tak nie wyglądają ładnie. Trzeba będzie poczekać na oficjalne screenshoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować