Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 milionów sztuk PS3

46 postów w tym temacie

pepsi

PlayStation 3 rozeszło się w liczbie już 12 milionów egzemplarzy - wynika z najnowszych wyliczeń ekspertów. Konsola Sony debiutowała na rynku 11 listopada 2006, zatem barierę 12 milionów udało się jej przekroczyć 5 miesięcy szybciej, niż stało się to w przypadku Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "12 milionów sztuk PS3 " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też się niedługo przyłącze do społeczności Playstation 3 ;) Ale póki co jakoś nie widzi mi sie pykać jakieś sportówki na TV 30 calowym kineskopowym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny wynik. Gratulacje dla Sony. Może też się kiedyś skuszę i zakupię jedną sztukę PS3, jak już na PC nie będzie w ogóle w co grać... Ale na razie pozostanę przy starym, poczciwym piecu i dwóch (a właściwie trzech) przenośnych konsolkach jakie posiadam (PSP i dwa GBA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napęd BD i dysk twardy mają swoją cenę. Aj po maturze trzeba poszukać roboty bo już mam parę gierek do pogrania na PS3 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 09:52, Taikun napisał:

Warto byłoby jeszcze podać w ilu mln egzemplarzy w chwili obecnej sprzedał się X360.


''''Przy wskaźniku sprzedaży Xboksa 360 widnieje z kolei liczba 18,5 miliona.''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 09:52, Taikun napisał:

Warto byłoby jeszcze podać w ilu mln egzemplarzy w chwili obecnej sprzedał się X360.


''Przy wskaźniku sprzedaży Xboksa 360 widnieje z kolei liczba 18,5 miliona.''
Okularki mości panie :).
Jak widać PS3 zaczyna górować powoli nad X''em chociaż szczerze mówiąc z początku się tego nie spodziewałem :).
Wii i DS są i tak poza zasięgiem każdej innej konsoli. łączna ilośc 95 mln jest przerażająca. Tylko nawet PS3 + X + PSP nie mają. Ja osobiście i tak wolałbym PS3/X360 od Wii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli PlayStation jednak nadal coś znaczy :P Nieźle im poszło zobaczymy jak dalej - pod koniec maja może sam stanę się posiadaczem PS3.


BTW. Ja bym się tak nie cieszył z GTA na PS3 - rzekomo gra się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie dziwi mnie dominacja Nintendo. Dzięki takim grom jak Dr. Kawashima Brain Training DS świetnie się sprzedaje, w grupach wiekowych które zwykle po gry nie sięgają. Tak samo jest z Wii i jego najnowszym hitem Wii Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiedziałem, że PS3 odniesie większy sukces od X-kloca... Co prawda jestem zatwardziałym PeCetowcem ale kupiłbym tą konsole choćby z powodu Resident Evil 5 czy God of War III - to dla mnie gry typu must have :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby 12 milionów ale i tak daleko ma do X''sa 360 , PS2,Wii,DS,PSP


("Wynik PSP jest w tej chwili dwukrotnie gorszy od przenośnej konsoli Nintendo."-DS 70 milionów :2 = 35 milionów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA jestem zwolennikiem PeCetów. Ale naprawdę dobry wynik. Chyba nie miałem jeszcze okazji grać na PS3 ani na Wii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować