Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 milionów sztuk PS3

46 postów w tym temacie

PS3 jak na razie nie ma za dużo hitów, po wyjściu GTA, MGS i FF spokojnie sprzedaż produktu Sony przeskoczy x-boxa.

Dużą zaletą PS3 w porównaniu do x-boxa jest to że Sony nie ma zamiaru w najbliższych 4 latach wydawać nowej konsoli (a nawet mówi się że dłużej), także jest to inwestycja na spory okres czasu, w porównaniu do MS który chce już w okolicach 2010 roku wydać nową konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że jestem w tym gronie aż 12 milionów posiadaczy Playstation 3 :) Taka ilość sprzedanych konsol w przeciągu zaledwie przez nieco ponad 1,5 roku to znakomity wynik. Ta konsola to świetny sprzęt, jestem jej posiadaczem od Wielkanocy i jestem z niej bardzo zadowolony :) Szkoda tylko, że mam tak mało czasu na granie, ale tak to już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gry na PS3 są drogie konsola też nie tania , a jednak ludzie to kupują... magia Sony:D"

Xbox 360 owszem, tańszy o prawie 500zł w tej chwili (Premium - 1000, Ps3 40gb - 1499), ale gry w podobnej cenie. Dajmy na to GTA 4 - 229zł...Wersja na PS3 kosztuje...no popatrz - 229zł (źródło - Ultima). Tak popatrzmy na to trzeźwo (Wiem, że za dużo wymagam po wolnym...) - czym jest to 1500zł przy możliwościach jakie otrzymujemy ? IMO - jest niczym.

"BTW. Ja bym się tak nie cieszył z GTA na PS3 - rzekomo gra się zacina."

A ja bym nie wierzył bezkrytycznie we wszystko, co ludzie piszą, bowiem często piszą bzdety. Ostatnio słyszałem, że na Xboxie fps lecą w dół od czasu do czasu...tjaaa...

Chciałbym się cofnąć w czasie i zamiast gratów do Pieca kupić PS3...no cóż, my bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 3 osiągnęło bardzo dobry wynik w jeszcze lepszym czasie.
Wydawało mi się, że Xbox 360 cieszy się lepszym poparciem na rynku od konsoli Sony. Widać pomyliłem się. Nintendo też się łatwo nie poddaje... Zarówno Wii jak i DS mają bardzo dobre wskaźniki sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Od dawna wiedziałem, że PS3 odniesie większy sukces od X-kloca... Co prawda jestem zatwardziałym PeCetowcem ale kupiłbym tą konsole choćby z powodu Resident Evil 5 czy God of War III - to dla mnie gry typu must have :D.


No może ps3 ma Resident Evil 5 i God of War 3 ale x ma GoW Halo no i oczywiście xbox live tego nie ma żadna konsola sony i nitendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Có na razie ciesze sie kupnem PSP i nie załuje tego . Nie wiedzial ze tak licho sprzedaje sie PSP w porownaniu do DS. PS3 na pewno kupię , bo kompów mam dosc , a na ps3 wychopdza teraz super tytuły , więc zaczynam zbiernako na dobry telewizor i kupno ps3 za tysiaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:17, Xarodon napisał:

"Gry na PS3 są drogie konsola też nie tania , a jednak ludzie to kupują... magia Sony:D"

Xbox 360 owszem, tańszy o prawie 500zł w tej chwili (Premium - 1000, Ps3 40gb - 1499),
ale gry w podobnej cenie. Dajmy na to GTA 4 - 229zł...Wersja na PS3 kosztuje...no popatrz
- 229zł (źródło - Ultima). Tak popatrzmy na to trzeźwo (Wiem, że za dużo wymagam po wolnym...)
- czym jest to 1500zł przy możliwościach jakie otrzymujemy ? IMO - jest niczym.

"BTW. Ja bym się tak nie cieszył z GTA na PS3 - rzekomo gra się zacina."

A ja bym nie wierzył bezkrytycznie we wszystko, co ludzie piszą, bowiem często piszą
bzdety. Ostatnio słyszałem, że na Xboxie fps lecą w dół od czasu do czasu...tjaaa...

Chciałbym się cofnąć w czasie i zamiast gratów do Pieca kupić PS3...no cóż, my bad.


A jakie są te super możliwości PS3 za te 1500zł? Żałosna parodia przeglądarki, możliwość odpalania gier (co jest chyba oczywiste) i blu-ray player, tyle że już dawno stracił sens argument jakoby PS3 było najtańszym blu-rayem na rynku. Obecnie można za niecałe 300zł dostać napęd BD + kilka złotych na kabel do TV i masz filmy z PC na HDTV, oczywiście przydaje się np. GeForce z serii 7xxx lub wyższej ;), ale one także drogie nie są, a przecież także można używać ich do czegoś innego poza oglądaniem filmów w HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapewne sprawka GTA IV, choć i tak nie ma to znaczenia dla konkurencji. Jak ktoś już wcześniej wspomniał tańsze gry są na X360, więc ci którzy nie mają konsoli (np. ja) kupią sobie przed wakacjami X''a z GTA IV (np. ja xP). Jeśli chodzi o Wii to wzrost jej sprzedaży może znowu skoczyć właśnie tuż przed wakacyjnymi obniżkami (podobnie jak pozostałych konsol) jednak Wii szczególnie, gdyż jakoś w okresie wakacji planowana jest premiera Star Wars: Force Unleashed, ludzie będą ciekawi sterowania na Wii, które to jest przecież najbliższe realizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:15, krzysiek-xxx napisał:

To zapewne sprawka GTA IV, choć i tak nie ma to znaczenia dla konkurencji. Jak ktoś już
wcześniej wspomniał tańsze gry są na X360, więc ci którzy nie mają konsoli (np. ja) kupią
sobie przed wakacjami X''a z GTA IV (np. ja xP). Jeśli chodzi o Wii to wzrost jej sprzedaży
może znowu skoczyć właśnie tuż przed wakacyjnymi obniżkami (podobnie jak pozostałych
konsol) jednak Wii szczególnie, gdyż jakoś w okresie wakacji planowana jest premiera
Star Wars: Force Unleashed, ludzie będą ciekawi sterowania na Wii, które to jest przecież
najbliższe realizmowi.

Proszę Cię, zobacz sobie teraz ile kosztuje GTA4 na Xboxa i na PS3. Tyle samo? To co chrzanisz głupoty o jakoby tańszych grach na Xa... Tak właśnie tworzą się denne argumenty popierające pudełko Microsoftu. Oj ludzie, ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ceny gier to są podobne na obydwie konsole (moze troche wyzsze na PS3), ale ze wzgledu na tani kurs dolara mozna sie zaopatrzyc w gry na PS 3 w cenie 140-150 zł z wysylką

na xboxa 360 juz to nie wyjdzie ze wzgledu na blokady regionalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola Sony przekonuje do siebie coraz większą liczbę graczy, ja wierzyłem w nią od początku i może sam zagoszczę ją u siebie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gry dla X''a możemy nabyc na allegro/giełdzie za połowe ceny (a starsze tytuły chodzą już w cenach platinum PS2), oczywiscie na PS3 też będą, ale znacznie mniej i rzadziej.
Poza tym ktoś tam pisał ze PS3 ma RE5, cóż X też go ma.
Ja sie ciesze ze swojej 360-tki a przed nami premiery Halo wars, Fable 2 (!), Gears of War 2 (!!!!!!!!), 2 dodatki dla GTA IV (sic!!!). PS3 zazdroszcze tylko Tekkena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować