Zaloguj się, aby obserwować  
niunieczki

Saint's Row 2 PC - temat ogólny

14 postów w tym temacie

Pierwsza część Saint’s Row pojawiła się na konsoli Xbox 360 i bez wątpienia – odniosła spory sukces. Ponad dwa i pół miliona sprzedanych egzemplarzy tego bezpośredniego konkurenta serii Grand Theft Auto tak naprawdę chyba nikogo nie dziwi, bowiem Saint’s Row to bardzo udany klon produkcji ze stajni Rockstar Games.

Mamy dobrą nowinę dla pecetowców. THQ zapowiedziało, że światło dzienne „dwójki” zaświeci także dla komputerów osobistych. A zatem - GTA IV na PC-ty nie ma – dostaniemy za to pocieszenie w postaci Saint’s Row 2. „Dwójka” kontynuuje historię z pierwszej części gry, więc po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w członka jednego z trzech gangów i prowadzić zażarte walki o dominacje w mieście.

Premiera wersji PC ustalona została na dzień 29 sierpnia w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o SR2 na PC? Lol! Ciekawi mnie tylko, ile kasy będziecie musieli wydać na nowy sprzęt xD A tak w ogóle, to GTA4 wyjdzie na PC 30 listopada niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:25, bojanzaw napisał:

O_o SR2 na PC? Lol! Ciekawi mnie tylko, ile kasy będziecie musieli wydać na nowy sprzęt
xD A tak w ogóle, to GTA4 wyjdzie na PC 30 listopada niby.



nie sadze by wymagania były wieksze niz te z crysisa czy CoD4. A co do GTA to nic nie wiadomo.\
Saints row 2 to juz pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 21:40, niunieczki napisał:

nie sadze by wymagania były wieksze niz te z crysisa czy CoD4. A co do GTA to nic nie
wiadomo.\
Saints row 2 to juz pewne.


Nieważne, jakie wymagania będzie miała ta gra. Nawet na najniższych detalach pogracie wyśmienicie. Grałem w pierwszą część i byłem pod wrażeniem. Lepsze klimaty, niż te w San Andreas, oczywiście lepsza grafika (no, ale przecież później wyszło). Gra ma w sobie takie coś, co powoduje, że musisz zagrać ;) Świetnie misje poboczne i oczywiście sam wątek główny jest cudowny ^^ W necie jest kilka trailerów z SR2, które przedstawiają nowe rzeczy i prezentują grafikę. Dla mnie bomba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:47, bojanzaw napisał:

> nie sadze by wymagania były wieksze niz te z crysisa czy CoD4. A co do GTA to nic
nie
> wiadomo.\
> Saints row 2 to juz pewne.

Nieważne, jakie wymagania będzie miała ta gra. Nawet na najniższych detalach pogracie
wyśmienicie. Grałem w pierwszą część i byłem pod wrażeniem. Lepsze klimaty, niż te w
San Andreas, oczywiście lepsza grafika (no, ale przecież później wyszło). Gra ma w sobie
takie coś, co powoduje, że musisz zagrać ;) Świetnie misje poboczne i oczywiście sam
wątek główny jest cudowny ^^ W necie jest kilka trailerów z SR2, które przedstawiają
nowe rzeczy i prezentują grafikę. Dla mnie bomba! :)



a jak ze sterowaniem pojazdami? cos ala GTA czy Mafia czy jeszcze inne? Jak z uszkodzeniami było w 1? I czy duzy obszar do eksploracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:50, niunieczki napisał:

a jak ze sterowaniem pojazdami? cos ala GTA czy Mafia czy jeszcze inne? Jak z uszkodzeniami
było w 1? I czy duzy obszar do eksploracji?


Sterowanie jest bardzo dobre. Uszkodzenia są doskonale zrobione, fajnie wyglądają. W jedynce jest Havok, a więc fizyka jest miodna. Można nawet pasażera wywalić przez szybę samochodu, o ile dobrze pamiętam ^_^ Miasto no dość duże jest. Dla mnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:08, PJ MW napisał:

W piątek będzie moja, już nie mogę się doczekać.

Jak ? Przecież premiera dopiero 30stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 18:12, The GaM3R napisał:

> W piątek będzie moja, już nie mogę się doczekać.
Jak ? Przecież premiera dopiero 30stycznia...


Kuzyn wraca... Z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnijcie na YOUTUBE filmik GAMEPLAYE Saints Row 2 .Gniot ,grafa lepsza była w GTA SA.Kto nie wierzy niech zobaczy , a nawet z taką grafą wymagania nie są małe.

Nie skreślam tej gry może do 30 stycznia wypuszczą jakiegoś Patcha,jednak pierwsze wrażenie jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gra ma mały popyt w Polsce, nie ma co się dziwić, potrafi naprawdę ostro wkur*** przez lagi i bugi, czekam na patch, na razie nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować