Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 17:57, SerVius napisał:

Hitman 5 fajnie też czekam :)

Może więcej słów.
A tak po za tym po co zakładać temat o V jak jeszcze IV nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:58, ziomal1234 napisał:

> Hitman 5 fajnie też czekam :)
Może więcej słów.
A tak po za tym po co zakładać temat o V jak jeszcze IV nie ma?

Też czekam na kolejną odsłonę? Jak to nie ma czwórki?
Hitman:
-Codename 47
-Kontrakty
-Sillent Assassin
-Krwawa Forsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:00, edsonpele napisał:

> > Hitman 5 fajnie też czekam :)
> Może więcej słów.
> A tak po za tym po co zakładać temat o V jak jeszcze IV nie ma?
Też czekam na kolejną odsłonę? Jak to nie ma czwórki?
Hitman:
-Codename 47
-Kontrakty
-Sillent Assassin
-Krwawa Forsa

A sorki wielkie pomyliło mi sie. Myślałem że to pierwszy post. Jeszcze raz sorki.
A no jak grałem w Kontrakty fajne ale o 5 nic nie słyszałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na nowego Hitmana , poprzednie części bardzo mnie zachwyciły do dzisiaj w nie gram . Ciekaw jestem czym tym razem zaskoczą nas ludzie z Io Interactive w poprzedniej części mogliśmy dysponować oraz manewrować pieniędzmi ciekawe co będzie nowością w piątej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie już czekam. Jestem wielkim fanem tej gy i już czekam na pierwsze wiadomości o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:50, Alruhn napisał:

plz niech ktoś powie , że na 2010r. powstanie hitman 5 ;p

Ja ci mówię ale póki nie potwierdzi to żaden z twórców gry to nic nie wiadomo kiedy i czy gra wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:52, Coxsik napisał:

> plz niech ktoś powie , że na 2010r. powstanie hitman 5 ;p
Ja ci mówię ale póki nie potwierdzi to żaden z twórców gry to nic nie wiadomo kiedy i
czy gra wyjdzie:)

ale w krawej forsie 47 ożył wystrzelił ich jak kaczki , to już miało by się skończyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman 5 ? oby nie ! seria była świetna i skończyła się znakomicie po co psuć tak dobry tytuł ? bez sens jeżeli będzie "Hitman 5"...to ja nie przyczynię się do tych co kupią i wezmą udział w niszczeniu tej pięknej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:55, Kizibono napisał:

Hitman 5 ? oby nie ! seria była świetna i skończyła się znakomicie po co psuć tak dobry
tytuł ? bez sens jeżeli będzie "Hitman 5"...to ja nie przyczynię się do tych co kupią
i wezmą udział w niszczeniu tej pięknej serii.

ja oczywiście kupię ale nich już , stanie się tak że w hitman 5 że 47 zginie w katastrofie lotniczej , hmm ciekawe kto będzie wydawał mu zlecenia bo DIANA go zdradziła w krawej forsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:59, Alruhn napisał:

ja oczywiście kupię ale nich już , stanie się tak że w hitman 5 że 47 zginie w katastrofie
lotniczej , hmm ciekawe kto będzie wydawał mu zlecenia bo DIANA go zdradziła w krawej
forsie.



Czy ty uważnie oglądałeś filmiki ://? Przecież to Diana potem ożywiła 47 na "pogrzebie". To ze śmiercią 47 było ukartowane ;]

Diana zamiast 47, wrobiła tych innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:13, Mateuszencjowaty napisał:

> ja oczywiście kupię ale nich już , stanie się tak że w hitman 5 że 47 zginie w katastrofie

> lotniczej , hmm ciekawe kto będzie wydawał mu zlecenia bo DIANA go zdradziła w krawej

> forsie.


Czy ty uważnie oglądałeś filmiki ://? Przecież to Diana potem ożywiła 47 na "pogrzebie".
To ze śmiercią 47 było ukartowane ;]

Diana zamiast 47, wrobiła tych innych :P

ooO to ja chyba , zobaczę jeszcze raz ten filmik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman 5? Czemu nie, Krwawa Forsa miała otwarte zakończenie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobiono następną częśc. A jakośc bym się nie martwił, bo seria Hitman ma to do siebie, że im nowsza częśc tym lepsza, przynajmniej dla mnie. Czekam na zapowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:20, MaccCry napisał:

Hitman 5? Czemu nie, Krwawa Forsa miała otwarte zakończenie, więc nic nie stoi na przeszkodzie,
by zrobiono następną częśc. A jakośc bym się nie martwił, bo seria Hitman ma to do siebie,
że im nowsza częśc tym lepsza, przynajmniej dla mnie. Czekam na zapowiedź :)

czytałem tam kiedyś w komputer świat gry , jakiś kolo coś pisał , że to prawda że to koniec serii hitman ? redakcja odpisała że to co myśli że koniec serii to się myli , znaczy że będzie hitmam 5 kiedy nie wiadomo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:55, Kizibono napisał:

Hitman 5 ? oby nie ! seria była świetna i skończyła się znakomicie po co psuć tak dobry
tytuł ? bez sens jeżeli będzie "Hitman 5"...to ja nie przyczynię się do tych co kupią
i wezmą udział w niszczeniu tej pięknej serii.

Psucie?? Niszczenie serii?? O czym Ty mówisz?? Skąd wiesz jaka będzie następna część??
PS: A seria się nie skończyła, zakończenie Blood Money wyraźnie wskazywało na kontynuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 22:32, Kapizak1 napisał:

> Hitman 5 ? oby nie ! seria była świetna i skończyła się znakomicie po co psuć tak
dobry
> tytuł ? bez sens jeżeli będzie "Hitman 5"...to ja nie przyczynię się do tych co
kupią
> i wezmą udział w niszczeniu tej pięknej serii.
Psucie?? Niszczenie serii?? O czym Ty mówisz?? Skąd wiesz jaka będzie następna część??
PS: A seria się nie skończyła, zakończenie Blood Money wyraźnie wskazywało na kontynuację...

daje głowę , że w 2010 roku powstanie hitman 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 00:02, SirLee napisał:

Ja już myślałem ze seria skończyła się na Krwawej Forsie. A tu psikus i kontynuacja.
xP


To oficjalnie nie zostało zapowiedziane,ale muszą być kontynuacje losów 47''ego,wszyscy wiemy jak sie KF zakończyła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować