Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Jest też polska wersja http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HELzcqVfLK4 po której obejrzeniu od razu przypomniały mi się złe czasy kiedy to grałem w pełną polską wersję w Tom Clancy''s Splinter Cell absolutnie zero klimatu przez te polskie głosy, tak samo jak w nowym Hitmanie, cenega to się do tego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO!? Nie no, to nie może być prawda. NAPRAWDĘ DALI POLSKI DUBBING W NOWYM HITMANIE? Nie no, tym razem Cenega przesadziła, ktoś się wybiera ze mną i dwoma HardBallerami do ich siedziby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, iż wykazujecie podstawowe problemy z logicznym myśleniem.

Skoro nowy Hitmam ma być na steamie, a steam umożliwia wybór dowolnej wersji językowej, to nie ma żadnego problemu z wyborem wesji angielskiej w przypadku zakupionej polskiej wersji gry od Cenegi.

Dubbing faktycznie słaby, ale po co robić wielki szum o, dosłownie, nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy nie ma możliwości włączenia polskich napisów Sherlocku.
Ale wiele osób mówi że Cenega tylko spolszczyła sobie ten zwiastun a pełnej wersji gry nie z dubbinguje. Oby, choć to wydaje się bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:49, Pampereczek napisał:

Ale wtedy nie ma możliwości włączenia polskich napisów Sherlocku.
Ale wiele osób mówi że Cenega tylko spolszczyła sobie ten zwiastun a pełnej wersji gry
nie z dubbinguje. Oby, choć to wydaje się bez sensu.

W sumie podobnie zrobił Ubisoft z jednym z trailerów Assassin''s Creed Brotherhood. Zdubbingowali go, a samej gry już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzenie przez ściany będzie można wyłączyć za pomocą opcji "purist mode". Ale przeniesienie tego do opcji, zamiast zrobienia tego standardem, mówi wszystko o jakości produkcji i nastawieniu twórców. Kolejna seria zabita przez obniżenie jakości do poziomu konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to podoba i nawet fajnie prezentuje się na tapecie. Swoją drogą już chcę nowego Hitmana do swojego napędu, wiele gier chcę i trochę będę musiał zaczekać.

@Hareton: mi to nie przeszkadza, że przenieśli to do opcji. Zapewne jak będzie wybór poziomu trudności gry będą zaznaczone różne opcje które będzie można włączyć/wyłączyć i te, które na stałe będą wyłączone. Dlatego jeżeli można wyłączyć widzenie przez ściany: nie ma problemu bo nie chcesz- nie korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tego rozumiem kto wpadł na taki głupi pomysł jak widzenie przez sciany, dobrze, ze bedzie to mozna wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:00, Magok napisał:

Też tego rozumiem kto wpadł na taki głupi pomysł jak widzenie przez sciany, dobrze, ze
bedzie to mozna wylaczyc.



Ale się o to plujecie. Zrobili to by zwiekszyć grono odbiorców. To może wyda się wam śmieszne, ale TAK dla wielu ta gra była za trudna. Reszta może spać spokojnie. A co wam przeszkadza ten tryb instynku?
1. Po pierwsze twórcy zapowiedzieli, że da się to wyłączyć w opcjach
2. Po drugie, że nie musicie tego używać
3. Po trzecie twórcy zapowiedzieli tryb "Hardcore" (zwany Purist Mode) dla wymagających graczy, który będzie stawiał poprzeczkę bardzo wysoko, w którym niedostęny będzie ani tryb Instynktu ani cały HUD. Grę trzeba będzie przechodzić na czuja, bez checkpointów... innymi słowy na instynkt, ale ten wasz naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 14:07, Pampereczek napisał:

A ktos moze wie kiedy bedzie premiera tego Sniper Challenge? Wcześniej w
sklepie cenegi pisało 15 Maja a teraz zmienili na sierpien 2012? OCB?

Czy to prawda, że na PC ok. 15 sierpnia dopiero będzie "Sniper Challenge"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 14:09, Janek_Izdebski napisał:

Czy to prawda, że na PC ok. 15 sierpnia dopiero będzie "Sniper Challenge"??

No ja nie wiem, też się pytam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach już jest, na PC będzie 1 sierpnia, ale to dla tego, że wersja na PC to nie będzie zwykły port z konsoli a robiona staranie wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sześć miechów czekać na nowego Hitmana... nie mogę mówić dlaczego tak długo, bo dużo fajnych tytułów teraz wychodzi, ale: DLACZEGO TAK DŁUGO? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować