Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 00:00, Sanders-sama napisał:

> Gdzie? Kiedy? Podasz linka? Napisz coś więcej o niej, proszę. :) Z chęcią bym się
przeszedł,
> chyba że to piątek - do stolicy wrócę po 21.00.

http://www.cdaction.pl/news-29775/hitman-rozgrzeszenie-zwiastun-premierowy-i-spotkanie-z-pawlem-malaszynskim-wideo.html

Oglądam właśnie na gamespocie gameplay z bodajże pierwszej misji, chce zobaczyć jak go
skończą.



To nie jest pierwsza misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

Ale mi chodziło o typowego profesjonalnego płatnego zabójcę, nie konkretnie o Agenta
47. :)

No ja też o tym piszę. Prawdziwy zabójca, nie ten z gry, ma zlecone dokładnie co ma zrobić, czy ma wyglądać na wypadek, czy jeszcze inaczej. Nie wiem jak w Stanach, tam jest wszystko bardziej wymyślne, ale w Polsce to nie wygląda tak że gość w garniturze skrada się za plecami z garotą. Albo wali z ostrej do celu, albo z karabiny snajperskiego, ale po prostu rozpieprza kogoś w samochodzie i to wygląda na wypadek. W latach 80/90 często się słyszało, szczególnie w moim mieście, o tym co się dzieje. Sam miałem towarzystwo takie a nie inne, wiedziałem o takich rzeczach, teraz tacy panowie są już po odsiadkach, można powiedzieć że na emeryturze.

Prawda jest taka że im wyższa technologia tym bardziej wymyślne to wszystko, kiedyś albo ktoś ci strzelił w łeb, albo ginąłeś na drodze, znaczy, jeśli byłeś jakąś szychą, zarobasem czy przeciwnikiem który zaszedł komuś za skórę. Moje miasto do połowy lat 90 było znane z takich rzeczy, ruskich też tłukli jeszcze do roku 1990 bo się panoszyli u nas, takie miasto, kto je skojarzy ten wie że nie trzeba być tu kimś ważnym żeby wiedzieć co się działo dawniej. ;) Trochę się rozpisałem, i trochę nie na temat, więc przepraszam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 08:09, Ifym napisał:

No ja też o tym piszę. Prawdziwy zabójca, nie ten z gry, ma zlecone dokładnie co
ma zrobić, czy ma wyglądać na wypadek, czy jeszcze inaczej. Nie wiem jak w Stanach, tam
jest wszystko bardziej wymyślne, ale w Polsce to nie wygląda tak że gość w garniturze skrada się
za plecami z garotą. Albo wali z ostrej do celu, albo z karabiny snajperskiego, ale po prostu
rozpieprza kogoś w samochodzie i to wygląda na wypadek. W latach 80/90 często się słyszało,
szczególnie w moim mieście, o tym co się dzieje. Sam miałem towarzystwo takie a nie inne,
wiedziałem o takich rzeczach, teraz tacy panowie są już po odsiadkach, można powiedzieć
że na emeryturze.

A jakie to miasto, jeśli można spytać? :) Białystok? Wołomin? Pruszków może?

Dnia 18.11.2012 o 08:09, Ifym napisał:

Prawda jest taka że im wyższa technologia tym bardziej wymyślne to wszystko, kiedyś albo
ktoś ci strzelił w łeb, albo ginąłeś na drodze, znaczy, jeśli byłeś jakąś szychą, zarobasem
czy przeciwnikiem który zaszedł komuś za skórę. Moje miasto do połowy lat 90 było znane
z takich rzeczy, ruskich też tłukli jeszcze do roku 1990 bo się panoszyli u nas, takie
miasto, kto je skojarzy ten wie że nie trzeba być tu kimś ważnym żeby wiedzieć co się
działo dawniej. ;) Trochę się rozpisałem, i trochę nie na temat, więc przepraszam. ;)

Po prostu u nas w Polsce w kwestii morderstw na zlecenie była pełna wolna amerykanka i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:28, Harrolfo napisał:

Na gry-online.pl jest napisana (według mnie bardzo dobrze) recenzja pecetowego Hitmana.
Ocena to

Spoiler

9/10

.
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8643
Jest też gameplay z komentarzem http://tvgry.pl/?ID=2955


Taaak, a czytałeś reckę na GT, GS, IGN, PCGamer??
Jedni jadą po grze jak po burej suce a drudzy wychwalają pod niebiosa... Ciekawe co tam Myszasty naskrobał...

Byłem na tak ale teraz się wstrzymam i raczej zagram u szwagra..
I pomyśleć że przed południem miałem zamawiać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:38, Sanders-sama napisał:

Taaak, a czytałeś reckę na GT, GS, IGN, PCGamer??

Jeszcze nie, zaraz się zabiorę. Rozwiń tylko mi skróty albo podaj linki do GT i GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:40, Harrolfo napisał:

> Taaak, a czytałeś reckę na GT, GS, IGN, PCGamer??
Jeszcze nie, zaraz się zabiorę. Rozwiń tylko mi skróty albo podaj linki do GT i GS.


GameTrailers, Gamespot, myślałem że znane są Ci te strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:38, Sanders-sama napisał:

Byłem na tak ale teraz się wstrzymam i raczej zagram u szwagra..
I pomyśleć że przed południem miałem zamawiać ^^

Obejrzyj gameplaye, przeczytaj reckę na GoL-u i zamawiaj, zamawiaj. Nie przejmuj się jakimiś "obszczymurkami", którzy jadą po tej grze "jak po burej suce". Pewnie wydawca nie "posmarował" tak jak Acti w przypadku "Black Ops 2"...

Poza tym jak kupisz, będzie z kim pobawić się w "Kontrakty"... :)

Pamiętaj, że na Muve.pl razem ze zniżką z Kompanii Graczy zapłacisz tylko 83,99 zł (kurier wliczony w cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamespot wystawił całkiem niezłą notę. Najniżej daje jakiś tam Videogamer i Gametrailers. Cieszą początkowe dobre noty, jutro sam się przekonam jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:48, Damianuss1 napisał:

Gamespot wystawił całkiem niezłą notę. Najniżej daje jakiś tam Videogamer i Gametrailers.
Cieszą początkowe dobre noty, jutro sam się przekonam jak będzie.


Jeśli nie zamówiłeś na konsole, to jednak we wtorek, bo dopiero wtedy zostanie odblokowana na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:53, Damianuss1 napisał:

Xbox czyszejset.


Ale farciarz :) Ja tam jakoś nie mogłem się zmusić, aby kupić na x-a. Wszystkie części mam na PC, więc wolałem, żeby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 21:41, Sanders-sama napisał:

> > Taaak, a czytałeś reckę na GT, GS, IGN, PCGamer??
> Jeszcze nie, zaraz się zabiorę. Rozwiń tylko mi skróty albo podaj linki do GT i GS.

GameTrailers, Gamespot, myślałem że znane są Ci te strony...

@Sanders-Sama
@Damianuss1
@Harrolfo
Rzucicie linkami do tych recenzji? Później będzie łatwiej innym na tym forum je znaleźć. :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:05, Harrolfo napisał:


Bo jak na razie IGN ma najwyższą notę...
Na Metacriticu też na razie spokojnie... aż 87%, ciekawe jak będzie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:08, Sanders-sama napisał:

Bo jak na razie IGN ma najwyższą notę...


Jeśli chodzi o grę, na którą czekam od kilku lat i to z niecierpliwością, to żadna ocena nie jest w stanie odciągnąć mnie od zakupu. Mimo wszystko mocno wątpię, że Absolution jest tak złe, jak malują go niektóre zagraniczne serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:11, Jedimax napisał:

> Bo jak na razie IGN ma najwyższą notę...

Jeśli chodzi o grę, na którą czekam od kilku lat i to z niecierpliwością, to żadna ocena
nie jest w stanie odciągnąć mnie od zakupu. Mimo wszystko mocno wątpię, że Absolution
jest tak złe, jak malują go niektóre zagraniczne serwisy.


Tak, ja też zagram bez względu na to jakie oceny bo chcę zobaczyć czy mi przypadnie do gustu czy też nie...
Ale póki co, wszystko co ptaszki ćwierkały przed premierą się sprawdziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować