Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

W żadne poprzednie Hitmany nie grałem i ten nowy średnio mi się podobał. Historia jest nawet w porządku, ale gameplay woła o pomstę do nieba. System checkpointów jest kompletnie debilny. Nie dość, że są rzadkie i rozmieszczone tak, że tylko jedna droga jest słuszna, to jeszcze kompletnie nic nie zapisują. Udusiłeś trzech strażników, a następnie włączyłeś checkpointa? Po wczytaniu będą z powrotem na swoich miejscach... O głupocie systemu skradania i instynktu nawet nie chce mi się pisać.

Za 5 dolanów może nawet było warto, ale Ci, którzy kupili tą grę za pełną cenę musieli się nieźle wkurzyć. 6/10 to max, na ile zasługuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 19:02, Feallan napisał:

Za 5 dolanów może nawet było warto, ale Ci, którzy kupili tą grę za pełną cenę musieli
się nieźle wkurzyć. 6/10 to max, na ile zasługuje. :)

Kupiłem za pełną cenę i nie żałuję. Dlaczego? Bo to HITMAN :F
Ale oczywiście dostrzegam wady, prócz tych wymienionych przez ciebie wkurza mnie jeszcze to że np jak mamy maskę to i tak przeciwnicy mogą nas rozpoznać po twarzy i w ogóle ten system wtapiania się jest debilny. Chciałbym mieć możliwość wyłączenia tego syfu i grać w nowego Hitmana tak jak w poprzednie części, najlepsze w łysolku było to że mogłeś bez problemu przejść obok strażników bo myślą że jesteś jednym z nich, a tutaj trza się skradać... Niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to logiczne, że pracownicy danego zawodu się nawzajem mniej więcej kojarzą.
Mnie się to bardzo podoba, dodaje grze realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat dość sensowne, tacy strażnicy pracują razem jakiś czas, to się znają, i jak pojawi się jakiś łysol ubrany jak oni, to powinni zrobić się podejrzliwi... Ale nie od razu strzelać. :C Albo jak łapią kątem oka, że jakiś facet się skrada, to powinni od razu być zaalarmowani, a nie dopiero jak stanie się im przed twarzą...

Do tego te ciągłe problemy techniczne - spadki fps, crashe... Niby grało się fajnie, ale w ogólnym rozrachunku nie polecam tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 21:26, Feallan napisał:

To akurat dość sensowne, tacy strażnicy pracują razem jakiś czas, to się znają, i jak
pojawi się jakiś łysol ubrany jak oni, to powinni zrobić się podejrzliwi... Ale nie od
razu strzelać. :C Albo jak łapią kątem oka, że jakiś facet się skrada, to powinni od
razu być zaalarmowani, a nie dopiero jak stanie się im przed twarzą...

Do tego te ciągłe problemy techniczne - spadki fps, crashe... Niby grało się fajnie,
ale w ogólnym rozrachunku nie polecam tej gry.

Akurat optymalizacja jest the best. Gram na rozdziałce 1680 na radeonie 6870 wszystko na full, direx 11 plus wygłazanie krawędzi z direxa 11 2x i chodzi płynnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 21:26, Feallan napisał:

To akurat dość sensowne, tacy strażnicy pracują razem jakiś czas, to się znają, i jak
pojawi się jakiś łysol ubrany jak oni, to powinni zrobić się podejrzliwi... Ale nie od
razu strzelać. :C Albo jak łapią kątem oka, że jakiś facet się skrada, to powinni od
razu być zaalarmowani, a nie dopiero jak stanie się im przed twarzą...

Do tego te ciągłe problemy techniczne - spadki fps, crashe... Niby grało się fajnie,
ale w ogólnym rozrachunku nie polecam tej gry.

Jeśli coś ci crashuje, spadają fpsy to zdecydowanie wina twojego kompa ponieważ optymalka jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 10:30, Pampereczek napisał:

Jeśli coś ci crashuje, spadają fpsy to zdecydowanie wina twojego kompa ponieważ optymalka
jest naprawdę dobra.


Tak, problemy techniczne występujące tylko w jednej grze to wina mojego kompa. -.- Wpisz sobie w goglach "Hitman Absolution fps drop" czy coś takiego i zobacz, ile jest wątków na różnych forach. A ile rozwiązań? Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 11:22, Feallan napisał:

> Jeśli coś ci crashuje, spadają fpsy to zdecydowanie wina twojego kompa ponieważ
optymalka
> jest naprawdę dobra.

Tak, problemy techniczne występujące tylko w jednej grze to wina mojego kompa. -.- Wpisz
sobie w goglach "Hitman Absolution fps drop" czy coś takiego i zobacz, ile jest wątków
na różnych forach. A ile rozwiązań? Zero.

najpierw dbaj o komputer a potecz jecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Da się jakoś włączyć misję od danego podetapu tak, by 47 nosił garnitur?
Konkretnie chodzi mi teraz o stację metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy istnieje możliwość grania na takiej karcie graficznej? Proszę o odpowiedź. Czy sterowniki zmieniły by w jakiś sposób sytuację (obraz jest za mgłą, trochę przycina).
Mobile Intel(R) 4 series Express Chipset Family
MOBILE INTEL(R) GMA 4500 MHD
1695 MB CAŁKOWITA PAMIĘĆ GRAFICZNA

dodatkowo: System operacyjny: Windows 7 Home Premium, 64 bit, 1 service Pack
Procesor: Pentium(R) Dual- Core CPU T4400 @ 2.20 GHz, 2200 MHz, Rdzenie 2
Pamięć RAM: 4,00 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2013 o 15:23, Harrolfo napisał:

Witam,
Da się jakoś włączyć misję od danego podetapu tak, by 47 nosił garnitur?
Konkretnie chodzi mi teraz o stację metra.

Możesz poszukać odpowiedniego kontraktu... jeśli ma to być tylko dla celów naukowych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hitmana w summer sale. Odpaliłem na puryście, wiec nie miałem tutoriala. I mam pytanie. Intuicja na puryście się w końcu odnawia czy nie? Bo czasem nawet jak w pewnym momencie się skończy, to po jakimś czasie mogę się wtapiać "w otoczenie". Zmiana przebrania ją jakoś regeneruje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnawia się z czasem, aczkolwiek wolniej i w mniejszym stopniu niż na innych poziomach trudności. Nie jest zależna od zmian przebrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem... Ogólnie uzależnienie opcji wtapiania się od intuicji, której poziomu już nawet nie widzę, jest nieco.. cienkie. Lepiej by utworzyli podejrzliwość dla każdego strażnika z osobna, która narastałaby/malała. Ale to już nieistotne. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można [ niezależnie od zakupionej wersji czy to pudełkowej czy steamowej ] tutaj wybrać sobie dowolną konfigurację [ lektor / pl napisy + angielskie głosy / etc ] i nie być skazanym na tego Małaszyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 20:37, Tyler_D napisał:

Czy można [ niezależnie od zakupionej wersji czy to pudełkowej czy steamowej ] tutaj
wybrać sobie dowolną konfigurację [ lektor / pl napisy + angielskie głosy / etc ] i nie
być skazanym na tego Małaszyńskiego?


Jeśli ustawisz sobie na steamie język gry na angielski, to w grze będziesz mógł włączyć polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Posiadam WINDOWS 7 i gdy chcę zainstalować Hitman: Absolution ( Black Box )
wyskakuję mi błąd: tytuł - "isdone.dll" , a w treści " unarc.dll returned an error code: -14 ". Można to jakoś naprawić??? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam! Poniżej umieszczam screena z błędem.

20130807190233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 19:02, angie19x napisał:

Witam. Mam pewien problem. Posiadam WINDOWS 7 i gdy chcę zainstalować Hitman: Absolution
( Black Box )
wyskakuję mi błąd: tytuł - "isdone.dll" , a w treści " unarc.dll returned an error code:
-14 ". Można to jakoś naprawić?


Pewnie, że da się to naprawić. Kupujesz oryginalną grę w sklepie, na przykład gram.pl http://www.gram.pl/sklep/pc/npg-hitman-rozgrzeszenie, rejestrujesz kod na steam, instalujesz i grasz.

A na konto idzie BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować