Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 22:08, Sanders-sama napisał:

Bo jak na razie IGN ma najwyższą notę...

I według mnie najbardziej rzetelną recenzję.
PCG się czepiało wszystkiego z założenia już chyba.
GT - strzelanie w Hitmanie, to nie ten rodzaj gry...

@Janek_Izdebski
Nie ma za co :)
Mam nadzieję, że spotkamy się w kontraktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-29789/hitman-rozgrzeszenie-pierwsze-recenzje-jest-dobrze-choc.html

Tutaj takie szybkie wytłumaczenie co według tych recenzji ze średnimi ocenami jest źle.

Trochę nieciekawie wygląda sprawa z tym dalekosiężnym widzeniem naszych wrogów. Może pierwsza łatka to naprawi? Nie jestem pewny, ale czy do Absolution nie ma wyjść dayonepatch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:23, Sanders-sama napisał:

Jeżeli dla Ciebie babole związane z przebraniami i przeciwnicy widzący Cię przez ścianę

To akurat nie, ale wyczuwałem negatywne podejście od samego początku, co też ma wpływ na postrzeganie danej opinii.

@Damianuss1
Ma wyjść, ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może pierwsza łatka to naprawi? Nie jestem pewny, ale czy do Absolution nie ma wyjść dayonepatch?

Ano ma wyjść, może to właśnie naprawi... Tak sobie teraz pomyślałem, a może to jakaś konspiracja która ma na celu spowodować spadek sprzedaży Absolution i dlatego naściemniali w tych recenzjach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Hitman będzie steamowy? Osobiście wolałbym nie, ale wydaje mi się, że na 99% będą osiągnięcia i kluczyk steamowy w pudełku (chyba, że będzie jak z Batman: Arkham City).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:37, Sanders-sama napisał:

Ano ma wyjść, może to właśnie naprawi... Tak sobie teraz pomyślałem, a może to
jakaś konspiracja która ma na celu spowodować spadek sprzedaży Absolution i dlatego naściemniali
w tych recenzjach?!

Nie przejmuj się tymi dziwnymi negatywnymi recenzjami. Wierzę, że Myszasty obiektywnie gierkę oceni i wystawi jej naprawdę wysokie noty. :) "Dishonored" dał 8,5 co było jedną z niższych ocen tej gry w Polsce, ale i tak była ona wysoka. :)

Więc jak? Kupujesz grę, Sanders-sama? :D

A day-one patch może tylko grę ulepszyć - najwidoczniej twórcy wsłuchali się w głosy krytyczne i poprawili błędy, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:41, Heartbreaker napisał:

Czy ten Hitman będzie steamowy? Osobiście wolałbym nie, ale wydaje mi się, że
na 99% będą osiągnięcia i kluczyk steamowy w pudełku (chyba, że będzie jak z Batman: Arkham
City).

Tak, w wersji PC to gra Steam-only. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:45, Sanders-sama napisał:

Pomyślę jeszcze, wolałbym mieć pewność że na moim lapku będzie płynnie na maxa chodzić.

Na pewno będzie dobrze działać. A jaką masz konfigurację? Mi i Harrolfo na lapku "Sniper Challenge" działał dobrze. :)

Więc co zrobisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:43, Janek_Izdebski napisał:

Tak, w wersji PC to gra Steam-only. ;) >


Dzięki :) No to przeboleję, że będzie taki "odmieniec" (choć acziki i +1 do Steama... :D), ale i tak kupię. Poprzedniczki przechodziłem już tyle razy, że rangę Silent Assassin zdobywam z zamkniętymi oczami. Ciekawe, jaki poziom trudności będzie w tej odsłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:46, Janek_Izdebski napisał:

> Pomyślę jeszcze, wolałbym mieć pewność że na moim lapku będzie płynnie na maxa chodzić.

Na pewno będzie dobrze działać. A jaką masz konfigurację? Mi i Harrolfo na lapku "Sniper
Challenge
" działał dobrze. :)


Pisałem Ci już kiedyś... Intel i5, Radeon 6770, 4 GB RAM, Win7, ekran 15.

Dnia 18.11.2012 o 22:46, Janek_Izdebski napisał:

Więc co zrobisz? :)


Czekam na recenzje Myszastego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:50, Sanders-sama napisał:

> Na pewno będzie dobrze działać. A jaką masz konfigurację? Mi i Harrolfo na lapku
> "Sniper Challenge" działał dobrze. :)

Pisałem Ci już kiedyś... Intel i5, Radeon 6770, 4 GB RAM, Win7, ekran 15.

Nie pamiętam, żebyś pisał. Ale to już nie ma znaczenia, skoro podałeś konfigurację - nie jest zła. Gra powinna Ci dobrze śmigać. :)

Dnia 18.11.2012 o 22:50, Sanders-sama napisał:

> Więc co zrobisz? :)

Czekam na recenzje Myszastego.

Niedługo przeczytasz. Może wspomniany redaktor skrobnie jeszcze coś na tym forum w tym wlaśnie wątku? :D Mimo wszystko, myślę że możesz zamawiać w ciemno nie czekając na tę recenzję. Gra i tak chyba dojdzie do Ciebie już po recenzji Myszy. ;)

BTW, GoL też skrobnął niezgorszą recenzję. :) Czytałeś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:59, Janek_Izdebski napisał:

BTW, GoL też skrobnął niezgorszą recenzję. :) Czytałeś...?


Czytałem... Widać Polakom bardziej ta gra podchodzi niż obcokrajowcom albo jakiś Die Hard fan ją recenzował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:03, Sanders-sama napisał:

> BTW, GoL też skrobnął niezgorszą recenzję. :) Czytałeś...?

Czytałem... Widać Polakom bardziej ta gra podchodzi niż obcokrajowcom albo jakiś Die
Hard fan ją recenzował.

"Die Hard 2" przed kilkunastoma minutami się skończył na Polsacie... ;D Ale ten film pasuje do "Hitmana" jak moja skromna osoba do bycia tancerzem baletowym, hehehehe ;) Skądżesz wytrzasnął takie porównanie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:07, Janek_Izdebski napisał:

Skądżesz wytrzasnął takie porównanie? ;D


To nie ja... Tak się mówi... Kurczę, a myślałem że to ja nie nadążam za dzisiejszym slangiem i memami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:23, Sanders-sama napisał:

Jeżeli dla Ciebie babole związane z przebraniami i przeciwnicy widzący Cię przez ścianę
to czepianie się z założenia to wytrwałości w graniu życzę ;-)


Jeśli to prawda. To będzie nie Hitman, a syf. I jeśli tak, to nie wiem, co, chyba spalę im siedzibę za zbeszczecznie gry. :/

PS

To ironia, bo niektórzy mniej inteligentni mogą odczytać jako groźbę karalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:10, Sanders-sama napisał:

> Skądżesz wytrzasnął takie porównanie? ;D

To nie ja... Tak się mówi... Kurczę, a myślałem że to ja nie nadążam za dzisiejszym slangiem
i memami xD

Tego porównania nie znałem niestety wcześniej. Cóż, zdarza się. :D Widzisz, mimo wszystko chyba jesteśmy "ludźmi starej daty", hehehehe. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować