Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 23:20, vonArnold napisał:

To ironia, bo niektórzy mniej inteligentni mogą odczytać jako groźbę karalną.

Akurat ja zrozumiałem. Nie trzeba wszystkiego tak łopatologicznie tłumaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2012 o 18:42, Janek_Izdebski napisał:

A jakie to miasto, jeśli można spytać? :) Białystok? Wołomin? Pruszków może?

Legnica, na przełomie lat 80/90 wcale nie była w tyle jeśli chodzi o ''kryminalne'' sprawy.

Dnia 18.11.2012 o 18:42, Janek_Izdebski napisał:

Po prostu u nas w Polsce w kwestii morderstw na zlecenie była pełna wolna amerykanka
i tyle. :)

Otóż to. W Stanach może i jest tak na filmach, nie wiem, ale Polska była, jest i będzie zacofana nawet pod takim względem jak płatni zabójcy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma powodów do niepokoju, jeśli chodzi o oceny. Jedna skrajna ocena od Videogamera, a reszta oscyluje między 8 a 9, to bardzo dobre wyniki. Recenzenci przyzwyczaili nas do tego, że rzucają dychami na prawo i lewo w przypadku tytułów AAA, więc jak jakaś gra nie dostaje z automatu paru 10/10 czy 100/100 to wydaje nam się, że coś jest nie tak. Ja jestem dziwnie spokojny o nowego Hitmana. Problemy z AI przeciwników zdarzały się i w poprzednich częściach, według mnie to nic wielkiego zwłaszcza, że jak mówicie dostaniemy Day One Patch, który powinien bardziej uporczywe bugi wyeliminować. Wszyscy będziemy mądrzejsi jutro jak już dostaniemy grę w nasze ręce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. W związku z premierą Hitmana chciałbym zainteresować się tym cyklem. Czy warto kupować Hitaman Absolution nie znając poprzednich części ? Czy można gdzieś przeczytać streszczenia poprzednich części ? Są jakoś powiązane fabularnie ? Nie chciałbym kupić gry i nie wiedzieć na starcie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 08:09, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie. W związku z premierą Hitmana chciałbym zainteresować się tym cyklem.
Czy warto kupować Hitaman Absolution nie znając poprzednich części ? Czy można gdzieś
przeczytać streszczenia poprzednich części ? Są jakoś powiązane fabularnie ? Nie chciałbym
kupić gry i nie wiedzieć na starcie o co chodzi.


Ja bym nie tykał Absolution nie grając w poprzednie części.
Już na samym początku nie będzie wiedział o co chodzi

Spoiler

Zabijając Diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 10:07, Marcin08 napisał:

Kurcze, jakoś "nieuważnie" musiałem grać w poprzednie części bo jakoś nie przypominam
sobie czemu miałby to robić ;)

Bo wydała go fedziakom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 10:57, Harrolfo napisał:

Piękność :)
Miłej gry życzę. Do mnie Hitman na PC dojdzie w przeciągu godziny.

Dziękuję, niestety granie dopiero wieczorem koło 20:00 jak z pracy wrócę xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman już leży na biurku, ale niestety musi czekać do jutra na aktywację, bo gra zablokowana ;/ No trudno, trzeba będzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek-Uderzenie przyszedł.
W opakowaniu 2 płyty (!), na dysku potrzebne 24 GB wolnego miejsca.
Pudełko zawiera też...ulotkę z kodem DLC na broń agencyjną!
Zabieram się za instalację :)

Ech... Nie można zainstalować gry Hitman: Absolution, gdyż nie miała ona jeszcze premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 07:37, Ifym napisał:

> A jakie to miasto, jeśli można spytać? :) Białystok? Wołomin? Pruszków może?
Legnica, na przełomie lat 80/90 wcale nie była w tyle jeśli chodzi o ''kryminalne'' sprawy.

Nie byłem nigdy, więc nie mogę się wypowedzieć. Ale najpewniej sporo przestępczości było (albo i nadal jest) ma związek z bliskim położeniem miasta z naszym zachodnim sąsiadem, zgadza się...? :)

Dnia 19.11.2012 o 07:37, Ifym napisał:

> Po prostu u nas w Polsce w kwestii morderstw na zlecenie była pełna wolna amerykanka
> i tyle. :)
Otóż to. W Stanach może i jest tak na filmach, nie wiem, ale Polska była, jest i będzie
zacofana nawet pod takim względem jak płatni zabójcy. :D

Ciekawe jak można się "załapać" do tej "branży" i gdzie prowadzą "rekrutację." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:15, Harrolfo napisał:

Człowiek-Uderzenie przyszedł.
W opakowaniu 2 płyty (!), na dysku potrzebne 24 GB wolnego miejsca.
Pudełko zawiera też...ulotkę z kodem DLC na broń agencyjną!
Zabieram się za instalację :)

Oj, to pojemna ta gierka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatny zabójca przynajmniej w Ameryce Południowej jest rekrutowany przez kartele narkotykowe i nie działa sam. Głównie już od młodego mafia dostarcza mu pewne dobra (kupuje go), a potem umieszczają w akademiach policyjnych aby się nauczył strzelać i techniki śledzenia celu. Policja podczas akcji znika z danego obszaru i taki zabójca z ekipą ma stworzone odpowiednie warunki do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:57, Gacol08 napisał:

Płatny zabójca przynajmniej w Ameryce Południowej jest rekrutowany przez
kartele narkotykowe i nie działa sam. Głównie już od młodego mafia dostarcza mu pewne
dobra (kupuje go), a potem umieszczają w akademiach policyjnych aby się nauczył strzelać i
techniki śledzenia celu. Policja podczas akcji znika z danego obszaru i taki zabójca z ekipą ma
stworzone odpowiednie warunki do działania.

IMHO Ameryka Południowa to dzikie terytorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto ma już Hitmana może mi powiedzieć, co dostał w pudełku, bo wygląda na to, że u mnie brakuje kodu na ten garniak z muszką oraz pistolet z tłumikiem (muve.pl) W jaki sposób się go dostaje? Mailem, czy powinien już być w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Ameryce Północnej wszystko wygląda podobnie. Obraz płatnego zabójcy w gajerku, który działa w pojedynkę i po cichu niczym duch to bajka. Oglądałem parę dokumentów o takich ludziach działających głównie na zlecenie karteli narkotykowych i często wspominali, że niemal w każdej akcji bierze udział kilka osób, a odpowiednie władze się opłaca aby nie przeszkadzały w danej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:13, Gacol08 napisał:

Myślę, że w Ameryce Północnej wszystko wygląda podobnie. Obraz płatnego zabójcy
w gajerku, który działa w pojedynkę i po cichu niczym duch to bajka. Oglądałem parę
dokumentów o takich ludziach działających głównie na zlecenie karteli narkotykowych i
często wspominali, że niemal w każdej akcji bierze udział kilka osób, a odpowiednie władze
się opłaca aby nie przeszkadzały w danej chwili.

To, że mafie narkotykowe umieszczają swoich ludzi (czy płtnych zabójców to problematyczne) w Akademiach Policyjnych by przeniknęli do struktur stróżów prawa było pokazane w "Infiltracji" Scorsese... Ale nie wiem czy ten obraz jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować