Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Czy Hitman Sniper Challenge nie da się już dostać inaczej, niż przez kanał niezbyt ciekawej dystrybucji (a może później dadzą na Steamie)?

Sprawdziłbym sobie, czy w ogóle Hitman ruszyłby, bo jednak nowy silnik to nowe wyzwanie.

Hmm... w sumie złe pytanie, bo grę dostają tylko pre-orderowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 02:25, Harrolfo napisał:

Niby zainstalowało się z płyt, ale i tak dociągnąć trzeba prawie 2 GB danych.

To niebawem pograsz. :)

EDIT: A jak wygląda ten patch? Opublikujesz patchnotes na forum? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 02:26, Janek_Izdebski napisał:

> Niby zainstalowało się z płyt, ale i tak dociągnąć trzeba prawie 2 GB danych.
To niebawem pograsz. :)

Z moim łączem to 2h pobierania, więc idę spać i pogram rano.

Dnia 20.11.2012 o 02:26, Janek_Izdebski napisał:

EDIT: A jak wygląda ten patch? Opublikujesz patchnotes na forum? Dzięki. :)

Nie jest to właśnie chyba patch, bo objętościowo (całościowo (pliki z płyt i pobierane)) mają zajmować tyle samo, co pre-load, czyli 11.7 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Będziecie mogli wybierać język audio i napisy niezależnie od siebie, w zależności od tego, co znajdzie się na waszych płytach. To z kolei zależy regionu, z którego macie kopię gry."

Ktoś doszedł juz do tego gdzie to można zrobić? Bo ja póki co nie mogę znaleźć tej opcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 07:41, Dudekfme napisał:

"- Będziecie mogli wybierać język audio i napisy niezależnie od siebie, w zależności
od tego, co znajdzie się na waszych płytach. To z kolei zależy regionu, z którego macie
kopię gry."

Ktoś doszedł juz do tego gdzie to można zrobić? Bo ja póki co nie mogę znaleźć tej opcji
:/


Prawym kliknięciem i ostatnia zakładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 07:46, Sanders-sama napisał:

Prawym kliknięciem i ostatnia zakładka?



Dziękować. Prawdę mówiąc przeraziłem się od razu po odpaleniu i usłyszeniu Małaszyńskiego, a nie chciałem odpalać gry z jego głosem, więc nie sprawdziłem, że po wejściu w rozgrzeszenie można to zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślalem że jutro przed pracą sobie pogram a tu lipa jak gra dociąga jeszcze ze 2 Gb (choć mam nadzieję że to polski dubbing) a jak zainstaluje się wersje anglielska to bedzie mniej ciągnąc

Panowie wogole da się grać w wersję kinową nowego Hitmana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 09:38, Michapod napisał:

Panowie wogole da się grać w wersję kinową nowego Hitmana??

Jak dla mnie ten dubbing jest taki sobie. Fajnie, że wszystko po polsku, ale jednak oryginalne głosy dają więcej do klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Steamie, w bibliotece, we właściwościach gry w zakładce Język wybrałem angielski i teraz pobiera się 507 MB.
Natomiast w samej grze, sprawdziłem, można włączyć około 10 wersji językowych napisów (polskie, francuskie, niemieckie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w koncu jest z tym hitmanem absolution kraza plotki ze jest multilplayer sprawdzalem na steam i jest tylko single chyba jakas scieme walneli, zastanawiam sie czy nie kupic mimo braku multiplayer znalazlem ciekawa stronke moonqq.pl ale nigdy z niej nie korzystalem, sa spoko, ktos korzystal? dzieks za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 10:15, yacob17 napisał:

sa spoko, ktos korzystal? dzieks za pomoc


Przeczytaj recenzję, chociażby na gram.pl, a będziesz wszystko wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 10:15, yacob17 napisał:

jak w koncu jest z tym hitmanem absolution kraza plotki ze jest multilplayer
sprawdzalem na steam i jest tylko single chyba jakas scieme walneli, zastanawiam sie czy nie kupic
mimo braku multiplayer znalazlem ciekawa stronke moonqq.pl ale nigdy z niej nie korzystalem,
sa spoko, ktos korzystal? dzieks za pomoc

Jest multiplayer, ale jest bardzo specyficzny - nazywa się "Kontrakty". A Moonqq.pl jakoś bym nie ufał, są bardziej sprawdzone sklepy (Keye, Gamecodes). Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała sprawa z niedoszłym zamachowcem jest aż tak kuriozalna (dowodem na przygotywanie się do zamachu na [obecnego premiera i prezydenta] Tuska i Komorowskiego ma być film z 25 XI 2000r.?!), że jakoś byłbym nawet skłonny uwierzyć, iż będzie to element kampani promocyjnej Hitmana (dziś jak wiemy - premiera). Byłbym, gdyby nie fakt, że polska polityka to jednak rzecz przewidywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować