Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 09:14, diabolo20 napisał:

A jak sama grafika na PC? Widać teselacje i inne nowiny z direxa 11?


Co ty z tym direxem? Co jakiś post od ciebie to tylko a direx to a tesselacja tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 09:37, Sanders-sama napisał:

> A jak sama grafika na PC? Widać teselacje i inne nowiny z direxa 11?

Co ty z tym direxem? Co jakiś post od ciebie to tylko a direx to a tesselacja tamto...

bo chce wiedziec czy to nie kolejny chwyt marketingowy proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 10:26, Harrolfo napisał:

Odpowiedziałem przecież na Twoje pytanie. Brzmiało ono, czy to widać. Zadajesz je drugi
raz. Zobacz, co Ci odpisałem.

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł drugi Asasyn tylko trochę łysy i nie miota nim po dachach. Będzie w co grać. Ale już wiem jedno, dubbing brzmi co najmniej śmiesznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z przebraniami? CZy łysego rozpoznają po kilku sekundach na najwyższych poziomach czy muszą dłużej się przyglądać? Oraz czy tak jak 1 występują skwencje cZysto strzelankowe?(1 misja w dzungli jak by ktoś niepamiętał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem, więc mogę odpowiedzieć tylko na pierwsze pytanie. Jeśli jesteś w przebraniu strażnika to inny strażnik natychmiastowo nabierze podejrzeń, gdy tylko za bardzo się zbliżysz (można go oszukać ukrywając twarz, ale nie można korzystać z tego manewru cały czas), z drugiej strony taki kucharz w ogóle się nie przejmie chyba, że zaczniesz robić coś niestosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 12:03, Harrolfo napisał:

47 rozpoznają bardzo szybko osoby wykonujące zawód, jaki wymaga ubioru, który
obecnie agent ma na sobie.

Dlatego nalepiej w otoczeniu policji wybierać inne przebrania, a w otoczniu gangsterów inne (np. policjantów, kucharzy itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 12:13, Harrolfo napisał:

Dokładnie.
I to jest dobre w nowym Hitmanie - zwiększony realizm zachowań przeciwników.

Ale jak czytam opinie (także w innych miejscach) i oglądam niektóre fragmenty gry, to niepokoi mnie jedna rzecz, o której pisał Myszasty w swoje recenzji - trochę mało tego Hitmana w "Hitmanie". Fabuła jest tak skonstruowana, że musi on cały czas uciekać lub za czymś gonić (bez wchodzenia w detale). Taka konstrukcja dramaturgiczna zostawia mało miejsca na wykonywanie klasycznej roboty na zlecenie. To moja największa obawa co do "Absolution". Mechanika i zwiększony realizm jak najbadziej mi się podobają.

P.S. Grasz na normalu, Harrolfo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 12:23, Janek_Izdebski napisał:

> Dokładnie.
> I to jest dobre w nowym Hitmanie - zwiększony realizm zachowań przeciwników.
Ale jak czytam opinie (także w innych miejscach) i oglądam niektóre fragmenty gry, to
niepokoi mnie jedna rzecz, o której pisał Myszasty w swoje recenzji - trochę mało tego
Hitmana w "Hitmanie". Fabuła jest tak skonstruowana, że musi on cały czas uciekać
lub za czymś gonić (bez wchodzenia w detale). Taka konstrukcja dramaturgiczna zostawia
mało miejsca na wykonywanie klasycznej roboty na zlecenie. To moja największa obawa co
do "Absolution". Mechanika i zwiększony realizm jak najbadziej mi się podobają.

P.S. Grasz na normalu, Harrolfo? :)

No to mi też niepasuje zbytnio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować