Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 12:59, Ciekawski94 napisał:

Przez ten polski dubbing gra traci ponad połowę klimatu.

To wybierzesz wersję oryginalną na Steam. Na konsolach też powinna być wersja angielska, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:04, Janek_Izdebski napisał:

> Przez ten polski dubbing gra traci ponad połowę klimatu.
To wybierzesz wersję oryginalną na Steam. Na konsolach też powinna być wersja
angielska, prawda?


Gry jeszcze niestety nie mam ale oglądałem porównanie językowe i od razu przypomina mi się splinter cell chaos theory gdzie cenega też użyła polskiego dubbingu i było bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:07, Ciekawski94 napisał:

Gry jeszcze niestety nie mam ale oglądałem porównanie językowe i od razu przypomina
mi się splinter cell chaos theory gdzie cenega też użyła polskiego dubbingu i było bardzo
słabo.

Ok, mi też nie pasuje Małaszyński & Spółka. Zawsze można jednak zmienić język dubbingu. :)

@mati285
Mógłbyś rozwinąć, jaki konkretnie problem mają Xbox''owcy? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:10, Janek_Izdebski napisał:

@mati285
Mógłbyś rozwinąć, jaki konkretnie problem mają Xbox''owcy? Dzięki. :)

Z tego co wiem to na Xboxie nie można po prostu wybrać dubbingu. Jedyna wersja to pełna polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:19, mati285 napisał:

Z tego co wiem to na Xboxie nie można po prostu wybrać dubbingu. Jedyna wersja to
pełna polska.

To byłaby niezła kiszka, gdyby okazało się to prawdą... Może Damianuss1 to potwierdzi jeszcze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2012 o 13:35, Janek_Izdebski napisał:

To byłaby niezła kiszka, gdyby okazało się to prawdą... Może Damianuss1 to potwierdzi
jeszcze... ;)

Jest niezła kiszka bo to prawda. Cenega niby zapowiedziała patch, ale w ich zapewnienia to chyba głupiec wierzy. Sam gram na PS3 i doskonale pamiętam jak obiecali naprawić Fallouta 3. Do dzisiaj nie ma żadnego patcha i nie można wbijać trofeów. Do tego ta gówniana polska wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:35, Janek_Izdebski napisał:

To byłaby niezła kiszka, gdyby okazało się to prawdą... Może Damianuss1 to potwierdzi
jeszcze... ;)

Standardowa edycja ma tylko polski dubbing i dlatego zamówiłem specjalną edycję "zawodowca" gdzie jest full eng razem z napisami. Celowo to zrobiłem bo nie chciałem w to grać z dubbingiem. EK z figurką na Xboxa też jest full eng. Taka wersja jak najbardziej mi odpowiada, ale trochę szkoda, że nie ma polskich napisów, bo zwyczajnie byłoby wygodniej czytać te stosy informacji i rozmów npc w grze. Mając grę po polsku łatwiej jest się skoncentrować na grze i równoczesnym czytaniu/słuchaniu rozmów, w innym przypadku często chcąc wiedzieć i dokładniej zrozumieć co się dzieje więcej uwagi trzeba przeznaczyć na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 12:23, Janek_Izdebski napisał:

Ale jak czytam opinie (także w innych miejscach) i oglądam niektóre fragmenty gry, to
niepokoi mnie jedna rzecz, o której pisał Myszasty w swoje recenzji - trochę mało tego
Hitmana w "Hitmanie".

Pomijając niektóre skryptowane akcje, to nie powiedziałbym. Wiele zależy od stylu gry. No i w końcu jest ciekawa fabuła.

Dnia 21.11.2012 o 12:23, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Grasz na normalu, Harrolfo? :)

Na Trudnym. Chciałem na Puryście, ale wolę najpierw jednak załapać mechanikę. Aczkolwiek przejdę ten tytuł na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 15:17, Harrolfo napisał:

Pomijając niektóre skryptowane akcje, to nie powiedziałbym. Wiele zależy od stylu
gry. No i w końcu jest ciekawa fabuła.

Ale klasycznych zabójstw na zlecenie chyba jest mniej niż w poprzednich odsłonach, prawda?

Dnia 21.11.2012 o 15:17, Harrolfo napisał:

Na Trudnym. Chciałem na Puryście, ale wolę najpierw jednak załapać mechanikę. Aczkolwiek
przejdę ten tytuł na najwyższym poziomie :)

No to jesteś hardkorem, winszuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 15:35, Janek_Izdebski napisał:

Ale klasycznych zabójstw na zlecenie chyba jest mniej niż w poprzednich odsłonach, prawda?

Tego jeszcze nie wiem, bo dopiero 3 misje (z czego jedna to prolog) są za mną. 3 były zleceniami dotychczas.

Dnia 21.11.2012 o 15:35, Janek_Izdebski napisał:

No to jesteś hardkorem, winszuję. :)

Po prostu wyzwania lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 16:30, Harrolfo napisał:

> Ale klasycznych zabójstw na zlecenie chyba jest mniej niż w poprzednich odsłonach,
prawda?
Tego jeszcze nie wiem, bo dopiero 3 misje (z czego jedna to prolog) są za mną. 3 były
zleceniami dotychczas.
> No to jesteś hardkorem, winszuję. :)
Po prostu wyzwania lubię :)

Ja zacząłem od Purysty i powiem Ci, źle nie jest, więc próbuj, próbuj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skończyłem Hitmana na poziomie normalnym, większość czasu stealh, licznik pokazuje 10h. Powiem, że historia na samym początku wraz z mechaniką nie była taka, jak sobie to wyobrażałem, ale im dalej tym lepiej. Dexter jako zły charakter jest bardzo dobrze nakreślony, a do tego jeszcze te zwroty akcji. Choć nie rozumiem,

Spoiler

jak Diana przeżyła ten strzał, to świetnie, że jednak nie zrezygnowali z tej postaci. Zakończenie z dobrą furtką na następną część.

Oby następna część przyszła szybciej, naprawdę nie chce czekać 6 lat na kontynuacje tej świetnej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i cóż... gra jest świetna, ale faktycznie trochę mało tego "hit" w Hitmanie. Częściej niż (zgodnie z tytułem naszej profesji) zabić kogoś, mamy za zadanie kogoś znaleźć, gdzieś wejść lub skądś uciec najlepiej niepostrzeżenie. Powiedziałbym, że to trochę taki miks między Hitmanem a Splinter Cellem (jest nawet łażenie po szybach wentylacyjnych choć bez noktowizora czy innych gadżetów). Ja jako fan obu serii bawię się świetnie, ale rozumiem czemu niektórzy mogą być zawiedzeni. Podoba mi się też fakt, że gra ma w końcu silnie zarysowaną fabułę. Ogólnie pierwsze wrażenia mam mimo wszystko jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować