Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2012 o 13:49, Sarturias napisał:

Po przejściu kampani stwierdzam, że w Hitmanie mamy za mało Hitmana. W poprzednich częściach
można było skradać się do woli i kombinować jak dostać się z punktu A do B niezauważonym
lub niewykrytym. W Absolution miejscami jest to niemożliwe.


W Absolution jest to jak najbardziej możliwe. Niemal każdą mapę przechodzę tylko skradając się i tylko w garniturze.

Dnia 24.12.2012 o 13:49, Sarturias napisał:

Czasami specjalnie czekałem
"godzinami" by poznać wszystkie ścieżki przeciwników i zobaczyć, czy w czasie gdy jest
do mnie plecami gość X, gość Y również mnie nie wykryje...okazywało się, że w wielu przypadkach
jest to po prostu nie do zrobienia.


Jak najbardziej jest to do zrobienia. Wiem to po sobie. Jak wspomniałem prawie każdą mape przeszedłem tylko się skradając i mając na sobie jedynie garnitur. Co więcej zazwyczaj też nie zabijam przeciwników. Po prostu kombinuję jakie mają ścieżki, gdzie idą, kiedy mają odwróconą głowę. Często skradając się najlepiej jest "przylepić" się do ściany, w odpowiednim momencie przeskakiwać między przeszkodami i ogólnie patrzeć na to co się dzieje na mapie, nie tylko w miejscu, w którym akurat przebywamy.

Dnia 24.12.2012 o 13:49, Sarturias napisał:

czasami nie da się uciec, za dużo wroga, za mało kryjówek; przebrania bardzo rzadko działają,
więc nie ma nawet sensu się przebierać tak po prawdzie.


Przebrania jak najbardziej działają. Ważne jest żeby zdobyć takie przebranie, które na przykład jest tylko jedno na mapie. Polecam, bo kombinowania z tym jest sporo, a jak się uda to satysfakcja gwarantowana. Jeżeli zaś mamy taki sam strój jak większość przeciwników na mapie to trzeba korzystać z istyktu i osłon. Po prostu jak za wielu przeciwników Cie widzi to się schowaj, przyklej do ściany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 14:54, Lisun napisał:

Nie mówię tu już o rzeczach pokroju bramkarze ze strip clubu czy policjanci z Hope.


Niby racja, ale z drugiej strony jak się pozbyłem żołnierza Agencji, który był i tak bardzo podobny do 47 z wyglądu (też łysy, podobny wzrost, budowa ciała) to inni żołnierze gdy się przebrałem także mnie "wykrywali". Inny przykład. Gdy w misji w

Spoiler

sierocińcu

przeciwnicy mieli maski na twarzach to skąd wiedzieli, że akurat ten jeden facet w masce to jest 47, a nie ich kompan? System chodzenia w przebraniach akurat nie jest doskonały, ale jak się znajdzie takie, które np. jest tylko jedno na mapie to daje też sporą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj tego jeśli lubisz odkrywać easter eggi!

Spoiler

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale znalazłem Kane''a z Kane & Lynch. Gość twierdzi, że czeka na swojego partnera, który ma załatwić sprzęt. Blizna, plaster na nosie, wszystko się zgadza. Bardzo fajna niespodzianka. :)

20121225211057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 21:12, Tyler_D napisał:

Spoiler

Z tego co widziałem w necie Lyncha też da się znaleźć. ;-) Jest w lokacji ze strzelnicą
na świeżym powietrzu.


Dobrze wiedzieć. Będę miał to na uwadze, gdy odwiedzę ten obszar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 07:56, mati285 napisał:

Uważnie przeszukaj jeszcze

Spoiler

areszt sądowy

. ;-)

Przeszukałem, ale nic ciekawego nie znalazłem. Co mi umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 02:26, Hartus napisał:

Przeszukałem, ale nic ciekawego nie znalazłem. Co mi umknęło?


Słabo szukałeś, bo to akurat jest proste do odnalezienia.

Spoiler

Kane piszący list do córki - słowo w słowo z intra do pierwszego Kane & Lynch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 02:47, Wojman napisał:

Słabo szukałeś, bo to akurat jest proste do odnalezienia.

Spoiler

Kane piszący list do córki
- słowo w słowo z intra do pierwszego Kane & Lynch


A w którym z tych trzech etapów dokładnie to było?

Spoiler

Początkowym, tym, w którym możemy swobodnie się przemieszczać w przebraniu sędziego, czy w ostatnim, gdzie 47 zostaje złapany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:04, mati285 napisał:

W drugim etapie. Siedzi w jednej z cel.

Kurde, wydawało mi się, że sprawdziłem każdą cele, ale zastałem tylko jakiegoś płaczącego gościa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stworzyłem swój pierwszy kontrakt nad którym pracowałem ponad półtorej godziny. Ogólnie rzecz biorąc zamysł był jeden: zrobić misję nad którą będzie trzeba mocno wysilić swoje szare komórki. Myślę, że się w miarę udało.

Dla zainteresowanych: kontrakt nazywa się "Kill''em all". Aktualnie są problemy z wyszukaniem jego nazwy, ale mam nadzieję, że z czasem wszystko się naprawi. Gdyby ktoś chciał szukać przez filtry - poziom trudności "purysta", punkt kontrolny "Ulice Hope", kategoria "cichy zabójca".

Mam nadzieję, że ktoś się skusi i zagra :)

Edit: Tu macie zrzut ekranu: http://cloud-2.steampowered.com/ugc/882970307864118637/24C2D66F0470296E9D5F7A16B392BE671AE1BC38/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich sytuacjach można wejsc w tryb gdzie sie zaznacza przeciwników, ktorych agent47 ma zastrzelic? Taki tryb jak w falloutcie 3 był.

MI to coś nie dziąła w tym hitmanie, to jakies konkretne ustawienie przeciwnikow musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować