Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2013 o 20:25, Janek_Izdebski napisał:

> W Saturnie ostatnio widziałem w tej samej cenie. Bez konieczności brania udziału
> w ankiecie.
Dziś w Saturnie w warszawskich Złotych Tarasach widziałem nowego "Hitmana", ale w cenie
69 zł. Zatem na GoL-u lepsza cena. :) A Ty w którym Saturnie widziałeś po 39 zł? Dzięki
za info. :)


Galeria Krakowska. Byłem wczoraj albo przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 22:42, Janek_Izdebski napisał:

> Galeria Krakowska. Byłem wczoraj albo przedwczoraj.
W Krakowie macie wszystko taniej, niż my tutaj w "stolycy", eh. ;D


Izdebski, a orientujesz się może, czy w śmietniku można chować więcej niż trzy ciała?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:37, Nieznajomosc napisał:

Izdebski, a orientujesz się może, czy w śmietniku można chować więcej niż trzy
ciała?

Pozdrawiam :)

Sam się przekonaj, a nie obrażaj innych na forum. Czy to jasne?

P.S. Jak powiedziałem Ci kiedyś jak się ze mną skontaktować, ngle zamilkłeś. A ponoć studiowaliśmy razem, tak przynajmniej twierdziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:37, Nieznajomosc napisał:

Izdebski, a orientujesz się może, czy w śmietniku można chować więcej niż trzy ciała?

Ostrzeżenie za brak szacunku dla rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 01:09, Karharot napisał:

> Izdebski, a orientujesz się może, czy w śmietniku można chować więcej niż trzy ciała?

Ostrzeżenie za brak szacunku dla rozmówcy.


To uświadom mi gdzie tutaj dopatrzyłeś się braku szacunku? Za użycie słowa "Izdebski"? To jego nick i mam pełne prawo tak się do niego zwracać. Który to już raz Janek płacze, bo ktoś mówi do niego w ten sposób? Czy to mój problem, że bezmyślnie umieścił nazwisko w ksywce na forum odwiedzanego przez tysiące osób? Dla mnie i każdego innego użytkownika jest to nick i nikt nie może mi zabronić tak pisać. Swego czasu nawet Isildur informował, że nie widzi w tym sensu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=7696 Facet ignoruje rady kontaktu z moderacją w celu jego zmienienia, więc niech nie płacze, bo sam to wszystko nakręca, a później udaje wielkiego pokrzywdzonego.
Bo chyba nie masz na myśli dalszej części posta? Wiem, że w śmietniku można ukrywać ciała i ciekawi mnie, czy podobnie jak w poprzednich Hitmanach ta liczba jest ograniczona do trzech. Post na pewno bardziej na temat niż spam Izdebskiego, który, patrzac na jego konto Steam, w Absolution nawet nie grał, ale za to chętnie pospamamuje jak to ma ciężko w stolicy. Tego typu durnych wypowiedzi Janka wala się po głównej cała masa. Może tym warto by było się zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie masz szacunku do rozmówcy skoro w Twoim poście tak wiele prentesji, jadu i agresji.

A co do Hitmana, skąd wiesz, że nie grałem? Może grałem na konsoli, tego już nie brałeś pod uwagę, prawda?

Dla Twojej wiadomości, jak chcesz normalnie i na poziomie dyskutować, to sugeruję, byś się zwracał do mnie po imieniu. Jeśli nie chcesz zwracać się po imieniu, to przytaczaj mój nick w całości - brzmi on: "Janek_Izdebski".

Ty jednak uporczywie używasz mojego nazwiska w skrajnie arogancki i agresywny sposób. Dotarło? Nazwiska można używać w sposób grzeczny i z szacunkiem dla rozmówcy. TY ZA GROSZ NIE MASZ SZACUNKU DLA ROZMÓWCY. Taka jest prawda, a szkoda.

P.S. Jeśli, chcesz się ze mną skontaktować na priv, to wiesz gdzie mnie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 18:42, Nieznajomosc napisał:

To uświadom mi gdzie tutaj dopatrzyłeś się braku szacunku? Za użycie słowa "Izdebski"?

Nie, za użycie nicka w połączeniu z pytaniem dotyczącym śmietników, moja reakcja byłaby taka sama niezależnie do kogo skierowałbyś tego typu zapytanie.

Dnia 06.02.2013 o 18:42, Nieznajomosc napisał:

Bo chyba nie masz na myśli dalszej części posta? Wiem, że w śmietniku można ukrywać ciała i ciekawi mnie, czy podobnie jak w poprzednich Hitmanach ta liczba jest ograniczona do trzech.

Przepraszam, nie znając gry nie zrozumiałem sensu Twojej wypowiedzi i zapytanie zinterpretowałem jako intencjonalnie obraźliwą wycieczkę osobistą. Ostrzeżenie cofam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na GMG będzie można kupić "Hitman: Absolution" z 75% zniżką. Przy założeniu, że voucher GMG20-P4DLK-FKYRS będzie nadal działał (przy okazji, przedłużyli jego ważność, na chwilę obecną działa z ta produkcją) gra będzie kosztowała 10$. Taniej chyba nie było. Na oko wygląda na wersję WW, można dodawać ją do koszyka.

"Hitman: Absolution" -- od dziś 10$ (bez vouchera 12.5$)

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/hitman-absolution-2/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem jakies 2-3 dni temu Hitman Absolution zainstalowałem i uruchomiłem kiedy chce rozposząć gre pojawia sie coś takiego.


Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: HMA.exe
Wersja aplikacji: 1.0.444.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 50c86d35
Nazwa modułu z błędem: HMA.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.444.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 50c86d35
Kod wyjątku: 80000003
Przesunięcie wyjątku: 006032bb
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kocham cala serie to ta czesc jest mega. Od premiery ciagle chce mi sie grac. Pobawilem sie w kontrakty a teraz wciagnal mnie na maksa tryb wyzwania. Sporo sie trza czasem natrudzic o co w nie ktorych wyzwaniach chodzi ale kurde jaka radocha. No i dzieki wyzwaniom mozna cala mape opanowac perfect. Aha jak ktos porobil jakies fajne kontrakty to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Co trzeba zrobić żeby otrzymać najwyższą ocenę. Osobiście jak gram to nie zabijam ani nie ogłuszam. Cele likwiduje wypadkach natomiast dalej mam ocene cienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi posiadających grę - na gameplayach widać, że niektórzy zbierają a inni zlewają na jakieś ''evidence'' [ kasety? materiały? mniejsza o to, wiecie pewnie ocb ]. Zastanawiają mnie pewne kwestie:
- skąd wiemy gdzie one są? musimy ich szukać sami ''na ślepo''? są oznaczone?
- co daje ich zebranie / olanie ich?
- czy to w jakiś sposób znaczący wpływa na grę / trudność / statsy / cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:13, Tyler_D napisał:

Pytanie do ludzi posiadających grę - na gameplayach widać, że niektórzy zbierają a inni
zlewają na jakieś ''evidence'' [ kasety? materiały? mniejsza o to, wiecie pewnie ocb
]. Zastanawiają mnie pewne kwestie:
- skąd wiemy gdzie one są? musimy ich szukać sami ''na ślepo''? są oznaczone?

Są w stałych miejscach, ale sami musimy je znaleźć.

Dnia 17.05.2013 o 16:13, Tyler_D napisał:

- co daje ich zebranie / olanie ich?

Zebranie daje ukończenie jednego z wielu wyzwań i podnosi ocenę końcową.

Dnia 17.05.2013 o 16:13, Tyler_D napisał:

- czy to w jakiś sposób znaczący wpływa na grę / trudność / statsy / cokolwiek?

Dodaje punktów do oceny końcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:32, Harrolfo napisał:

Są w stałych miejscach, ale sami musimy je znaleźć.

A wiadomo chociaż ile ich jest na etapie? I czy wiedza na temat tego ile ich jest / ile punktów dają etc zmiania się jakoś w zależności od poziomu trudności?

Dnia 17.05.2013 o 16:32, Harrolfo napisał:

Dodaje punktów do oceny końcowej.

Danej misji tak? Ok.

Ech, H:A to jedna niewielu [ przynajmniej na razie ;-P, oprócz GTA 4 i DX:HR, tyle pamiętam ] gier, które chciałbym chociaż raz ukończyć po upgradzie sprzętu. Zostają mi na razie jeno gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:38, Tyler_D napisał:

A wiadomo chociaż ile ich jest na etapie?

Z tego, co wiem, to po jednym.

Dnia 17.05.2013 o 16:38, Tyler_D napisał:

I czy wiedza na temat tego ile ich jest / ile
punktów dają etc zmiania się jakoś w zależności od poziomu trudności?

Nie.

Dnia 17.05.2013 o 16:38, Tyler_D napisał:

> Dodaje punktów do oceny końcowej.
Danej misji tak? Ok.

Dokładnie tak, danej misji.

Dnia 17.05.2013 o 16:38, Tyler_D napisał:

Ech, H:A to jedna niewielu [ przynajmniej na razie ;-P, oprócz GTA 4 i DX:HR, tyle pamiętam
] gier, które chciałbym chociaż raz ukończyć po upgradzie sprzętu. Zostają mi na razie
jeno gameplaye.

Rozczaruję Cię. Wszelkie upgrade''y działają tylko w Kontraktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:54, Harrolfo napisał:

Z tego, co wiem, to po jednym.

Na pewno? Wydawało mi się, że ''evidence'' jest kilka na etap chociaż oczywiście mogę się mylić, jakoś tak mi się zapamiętało z gameplayów, no nieważne, może ty masz rację, whatever.

Dnia 17.05.2013 o 16:54, Harrolfo napisał:

Rozczaruję Cię. Wszelkie upgrade''y działają tylko w Kontraktach.

O nowego kompa mi chodziło. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:57, Tyler_D napisał:

> Z tego, co wiem, to po jednym.
Na pewno? Wydawało mi się, że ''evidence'' jest kilka na etap chociaż oczywiście mogę
się mylić, jakoś tak mi się zapamiętało z gameplayów, no nieważne, może ty masz rację,
whatever.

Zawsze możesz sprawdzić w podsumowaniu misji po jej ukończeniu.

Dnia 17.05.2013 o 16:57, Tyler_D napisał:

> Rozczaruję Cię. Wszelkie upgrade''y działają tylko w Kontraktach.
O nowego kompa mi chodziło. ;-D

A, w tym sensie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy hitman jest tak podobny do starego jak splinter cell najnowszy do dawnego. Zrobili z niego wykłą skradanke ze skryptami od pkt A do B. Misji typowych dla hitmana z 4. Widać że gra była robiona pod konsole gdzie liczy się łatwość grania i zero wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować