Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Klasyki - krótki opis długiej serii cz. 1

7 postów w tym temacie

redakcja
Dungeon Siege: Legends of Aranna

Legends of Aranna to oficjalny dodatek do Dungeon Siege, kontynuujący opowieść przedstawioną w wersji podstawowej. Pozycja ta tworzy jednak odrębną całość, a gracz nie jest zmuszony do zapoznawania się z wcześniejszymi wydarzeniami. Znana doskonale wielbicielom cRPG pozycja otrzymała ulepszony silnik graficzny. Co więcej, do rąk bohatera dostarcza ponad siedemdziesiąt nowych zaklęć, kilka całkowicie nowych obszarów oraz całą armię wcześniej nieznanych przeciwników.

Przeczytaj cały tekst "Kolekcja Klasyki - krótki opis długiej serii cz. 1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pisał opis "Kozacy Antologia"? "przedstawia wydarzenia począwszy od okresu oświecenia, aż po XVIII wiek." ? Z tego co wiem, to oświecenie było w XVIIIw, a gra dotyczy okresu od XVIw (R E N E S A N S)..
A w samym XVIIIw to Rzeczpospolita za dużo nie mogła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:43, Homo sum napisał:

Kto pisał opis "Kozacy Antologia"? "przedstawia wydarzenia począwszy od okresu oświecenia,
aż po XVIII wiek." ? Z tego co wiem, to oświecenie było w XVIIIw, a gra dotyczy okresu
od XVIw (R E N E S A N S)..
A w samym XVIIIw to Rzeczpospolita za dużo nie mogła ;(


Oczywiście masz racje, autorowi jak wielu innym, pomyliło się słowo odrodzenie z oświeceniem, niewielka, ale jakże ważna różnica. Informacja oczywiście została już poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:44, gothicerofan napisał:

ach jaka szkoda, że CD PROJEKT odszedł od gram.pl to by tu tego od Cenegi nie było ;/

Masz coś do gier od cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:44, gothicerofan napisał:

ach jaka szkoda, że CD PROJEKT odszedł od gram.pl to by tu tego od Cenegi nie było ;/

I czego tu żałować, to chyba dobrze, że serwis stał się odrobinę bardziej niezależny? ja tam się cieszę, że coraz częściej pojawiają się inf. związane nie tylko z CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych w newsie tytułów najlepsze są Dungeon Siege: Legends of Aranna - mam podstawkę, ale jakoś do dodatku mnie nie ciągnęło , Prince of Persia: Piaski Czasu - chciałem kupić, ale ostatecznie kupiłem wersje z czasopismem Play , Age of Mythology: Złota Edycja - chciałem kupić, ale nie miałem kasy, a teraz bardziej atrakcyjne wydaje się kupienie Age of Empires Edycje Kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować