Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire: Total War - zapowiedź

77 postów w tym temacie

czekam z niecierpliwością na Imperium :) ale powracając do początku to ciekawe by było pograć w shoguna w nowej wersji ponieważ dla mnie była to pierwsza gra strategiczna w jaką zagrałem i po prostu od tamtej chwili seria Total War jest dla mnie bez porównania do innych gier strategicznych :)W końcu dodali bitwy morskie to postęp może w następnej wersji dadzą jeszcze zaawansowaną kampanię ekonomiczną lub przynajmniej rozwiną ekonomię co jest już w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zdałem sobie sprawę że palnąłem głupotę i.... niestarannie przeczytałem tekst "gram.pl" - ale jestem zły na siebie:( Sorry za zamieszanie.

Przecież pisze jak byk: ".... Oprócz tego wiadomo, iż w grze znajdą się jeszcze Rosja, Szwecja, Austria, Republika Wenecka, rodzące się Stany Zjednoczone i Rzeczpospolita Obojga Narodów..."

Czyli jest Polska - a cały problem wziął się z tego, że z pierwszych zapowiedzi "Empire: Total War" były wyraźnie podawane sygnały że Polski nie będzie - i stąd również już wówczas pojawiło się małe oburzenie co niektórych:)
A ja po prostu czytając ten tekst przeoczyłem Rzplite Obojga Narodów!

Jakby nie było jest Polska, moda polskiego nie potrzeba - teraz poproszę CD Projekt o jakąś wypasioną Edycję Kolekcjonerską "Empire: Total War" i rozsądną cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w kinghts of honor i mody powstają do niej choć troche mniej i szczerze mówiąc grałem w nią dłużej niż w medievala 2:P.
Ca jest leniwa co prawda tworzą wspaniałe gry choćby seria total war ale są troche leniwi.
Medieval jak i Rome w kampani gra się mnóstwo bitew które wyglądają podobnie i Ai prawie zawsze rusza sie tak samo przez co gra się nudzi i bitwy powinny być troche urozmaicone tak troszeczke w jakieś zadania czy coś takiego bo ileż mozna podjezdzać wieżami niszczyć taranem bramy.Choćby powinno być coś takiego np jak pospolite ruszenie w czasie bitwy jakaś dynamika powinna być np but odziału czy coś w tym stylu aby się tak nienudziło.
Mam jeszcze zastrzeżenia do trybu mulit jest dobra ale dlaczego naprzykład nie zrobią kampani online w lords of the realms 3 jest możliwość toczenia kampani online i bitew w czasie rzeczywistym.W kinghts of honor jest rozwiązanie w którym w kampani niema trybu turowego może twórcy imperii powinni się nad takim rozwiązaniem zastanowić np. 2 armie się spotykają i gracze zostaja przeniesieni na pole bitew i 2 inni graczy graja wciąż w kampanie i gracz toczący bitwe może ją opuscic i np ai przejmuje dowodzenie lub poprostu armia ustawia się defensywnie i czeka na dalsze rozkazy.Niejest to takie trudne do zrealizowania wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polskich kolonii, Król Polski był w 17 i 18 wieku, suwerenem władców Kurlandzkich, ci z kolei sprawowali władzę nad Tobago (wyspa na Karaibach) i Erytrea ( kraj w Afryce) więc kolonie jakieś tam na siłę były.

Gra jest o potęgach kolonialnych, taką natomiast Rz-plita nigdy nie była i nie ma się co ciśnieniować.

Kto z was grał w TW, to może zauważył, że po zniszczeniu jakiejś nacji jest ona odblokowywana w menu wyboru gry i można nią grać.

Co więc stoi na przeszkodzie, coby podbić taką Francją czy UK całą Europę, a potem mykać sobie kim się chce?

I nie róbmy z twórców gier ani z siebie bandy zagorzałych nacjonalistów, Ja wiem że Polska to Polska, ale Jakoś nikt się nie ciśnieniuje że w Red Alert nie ma Polski jako grywalnej nacji.

Hail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:39, broler napisał:

ciekawe co będzie następne I World War: Total War


Następne.... hehe - wielu fanów serii Total War marzy o reaktywacji tematu "Shogun" - z silnikiem "Empire: Total War":) Choc nie obraże się jak będzie I w. ś. tematem następnej części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA poirytowała mnie zapowiedź, gdyż traktowała prawie cała tylko o tych bitwach morskich... z tego przynajmniej coś się o bitwach lądowych tez dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 08:48, tomoliop napisał:

W CDA poirytowała mnie zapowiedź, gdyż traktowała prawie cała tylko o tych bitwach morskich...
z tego przynajmniej coś się o bitwach lądowych tez dowiedziałem.


W Clicku zrobili tak samo... Tak się podniecili bitwami morskimi, że już myślałem, że do dyspozycji w tej grze będziemy mieli tylko statki. A zapowiedź całkiem przyjemnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na najlepszą część serii, podpiszę się pod poprzednimi postami-w CDA i Clicku za bardzo zwrócono uwagę na bitwy morskie, nieco pomijając resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że panowie z creative assembly odgapili nieco aspektów z gry Imperial Glory. Empire total war jest takim Imperial Glory tylko znacznie poprawionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 09:24, 140818 napisał:

Coś mi się zdaje, że panowie z creative assembly odgapili nieco aspektów z gry Imperial
Glory. Empire total war jest takim Imperial Glory tylko znacznie poprawionym.


Wręcz przeciwnie to Imperial Glory był nie do końca udaną kopią serii total war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamiast robić remake Shoguna"
Od razu mogli zrobić Shoguna 2, a nie odgrzewać Medievala. O niebo lepiej by było.

A Empire zapowiada się naprawdę nieźle. Oby im wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do obecności Polski (Rzeczpospolita Obojga Narodów). Na gamespot jest screan (datowny na 27.10.2008) z mapy strategicznej na którm widac minimape i date 1700 rok. Na minimapie nie ma Polski, jest już po rozbiorach pomiedzy wiadomo kim. Prawdopodobnie ma ma Polski w Empire Total War. :((((((((( Co gorsza chanat krymski jest a Polski nie ma. :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:23, Aldrix napisał:

Co do obecności Polski (Rzeczpospolita Obojga Narodów). Na gamespot jest screan (datowny
na 27.10.2008) z mapy strategicznej na którm widac minimape i date 1700 rok. Na minimapie
nie ma Polski, jest już po rozbiorach pomiedzy wiadomo kim. Prawdopodobnie ma ma Polski
w Empire Total War. :((((((((( Co gorsza chanat krymski jest a Polski nie ma. :(((((((((((


Co za herezje opowiadasz czlowieku o.O
W zalaczniku daje obrazek mapy z Empire: Total War na podstawie mapy Euroby z 1700r

20090110195622

20090110195805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować