Zaloguj się, aby obserwować  
Lhikan

Iron Man - film

10 postów w tym temacie

[SPOILER]Film opowiadający o bilionerze, Tonym Starkerze, który produkuje broń. Podczas pokazu najnowszej broni zostaje porwany przez terrorystów nazywających się Dziesięcioma Pierścieniami. Tamci każą mu zbudować taką rakietę, jaką wcześniej prezentował na pokazie. Jednak zamiast rakiety buduje zbroję, dzięki której robi jatkę owym terrorystom i ucieka. Po powrocie zajmuje się tworzeniem nowej zbroi, dzięki której chce zwalczać terroryzm.[/SPOILER]


Wczoraj wróciłem z kina i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio filmy Marvelu okazały się dziadowskie (czyt. Spider-Man 2, 3 i Fantastyczna Czwórka). Jednak Iron Man okazał się dobrze zrobionym filmem. Główny bohater czasem zarzucał jakimś śmiesznym hasłem. Efekty specjalne na wysokim poziomie. Ciekawa fabuła.

Moja ocena: 9+/10

Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO jedna z najlepszych ekranizacji z bohaterem komiksowym w roli głównej. Czekam na wersję DVD - film oglądałem w wersji angielskiej (w kinie of course ;)... I to "Black Sabbath''owe" zakończenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:26, 332 napisał:

Ja właśnie planuję wybrać się na ten film ^^ Ciekawe jak mi się spodoba.....

oby nie było takim rozczarowaniem jak Mgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link prowadzi do tematu "Film - co warto obejrzeć a czego nie ". Kozok napisał krótką recenzję filmu, a ta jak najbardziej nadaje się do tego tematu. Zważając na to, że są 2 tematy o Ironmenie, jeden jest wg mnie niepotrzebny. Ale nie ja tu decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nieużywany, ale teraz naszło mnie pewne pytanie. Wszędzie gdzie szukam ojciec Toniego jest przedstawiany jako inżynier, ale tak naprawdę jaka dziedzina się zajmował? Mechanika, elektronika? Ostatnio zaczęliśmy się sprzeczać z kolegami, bo wiemy, że prowadził badania nie tylko stricte mechaniczne, ale też i grzebał w "biologii" człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 18:27, Daronn_Darker napisał:

Temat dawno nieużywany, ale teraz naszło mnie pewne pytanie. Wszędzie gdzie szukam ojciec
Toniego jest przedstawiany jako inżynier, ale tak naprawdę jaka dziedzina się zajmował?
Mechanika, elektronika? Ostatnio zaczęliśmy się sprzeczać z kolegami, bo wiemy, że prowadził
badania nie tylko stricte mechaniczne, ale też i grzebał w "biologii" człowieka.


Poczytaj sobie tutaj, możne coś będzie: http://en.wikipedia.org/wiki/Howard_Stark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować