Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 12:55, Damian14BO napisał:

Zainstalowałem sobie Thunderbirda (w wersji 1.5.0.9, jeśli to ważne) i chcę go sobie "podpiąć"
pod konto gmaila. No i co tu (screen) wpisać?? Chodzi o serwery poczty przychodzącej i wychodzącej
gmail, gdyby ktoś nie zaskoczył.

Tutaj masz całą instrukcję tego procesu :)
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=38343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:33, Graszczur napisał:

Można w Gmailu tworzyć własne foldery?


Nie tyle foldery, co etykiety, pod które podpisywać można mejle (i dodatkowo, wedle woli, można je ukryć w skrzynce odbiorczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie wiecie co zrobic, zeby polaczyc konto z gmaila pod outlooka? Od razu mowie, ze zaznaczylem opcje w gmailu, wpisalem porty i inne ustawienia w outlooku, lecz przy probie polaczenia sie z serwerem wyskakuje komunikat, ze przekroczono prog oczekiwania na odpowiedz ( mam po ang wiec jakos tak to bedzie) Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:55, michał26 napisał:

Ehh nie wiecie co zrobic, zeby polaczyc konto z gmaila pod outlooka? Od razu mowie, ze zaznaczylem
opcje w gmailu, wpisalem porty i inne ustawienia w outlooku, lecz przy probie polaczenia sie
z serwerem wyskakuje komunikat, ze przekroczono prog oczekiwania na odpowiedz ( mam po ang
wiec jakos tak to bedzie) Jakies pomysly?

Najlepiej gmail uzywac z przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konserwatywny jestem, to dłuuugo nie zauważyłem tego ( wstyd i obciach) : nazwa konta na GMailu jest jednocześnie JID-em. Działa ze wszystkimi klientami jabbera. Szkoda tylko, że gmail nie ma transportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie kapuje.......mój kolega jakoś normalny adres w przeglądarce wpisuje np. www.onet.pl i wchodzi na Gmaila a tu jakieś google...coś tam

20071113154529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:45, Zaskroń napisał:

Nic z tego nie kapuje.......mój kolega jakoś normalny adres w przeglądarce wpisuje np. www.onet.pl
i wchodzi na Gmaila a tu jakieś google...coś tam


gościu to google wymyśliło Gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:59, DartiReviMaster napisał:

Ja mam takie pytanko, bo chodzi oto że nigdy nie dostaje reklam. Może to dobrze ale na ogół
ludzie dostają reklamy, więc co z moim kontem jest nie tak?

Złe podejście masz. :)
Jeśli nie dostajesz spamu, to z TWOIM kontem jest wszystko ok. ;)
IMO powinieneś się tylko cieszyć, nie zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z gmaila i jestem bardzo zadowolony :)
Łatwy i przejrzysty interfejs, bardzo dużo miejsca, brak reklam no i do tego dochodzi bardzo dobry transfer :) Jedyne do czego się przyczepie, to dodawanie załączników takie dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:09, DartiReviMaster napisał:

Gmial jest lepszy niż inne poczty. Po pierwsze szybko sie ładuje nie wymaga ciągłego logowania.
I jest lepszy niż tlen ponieważ nie trzeba gmiala instalować xD


To akurat nie argument, tlena też nie trzeba instalować do poczty ;) Od pewnego czasu do rozmów również nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zobaczcie, jak wykorzystano logo GMaila. Na reklamie konkurencji, i to jakiej, ehh... A tak na marginesie. Te konto na fotce to jakieś dobre? Ja tam zostaję przy swoim gmailu, ale niektórzy zachwalają, jak to jest?

20071218215303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:54, Ciachoo666 napisał:

Heh, zobaczcie, jak wykorzystano logo GMaila. Na reklamie konkurencji, i to jakiej, ehh...
A tak na marginesie. Te konto na fotce to jakieś dobre? Ja tam zostaję przy swoim gmailu, ale
niektórzy zachwalają, jak to jest?



konto na fotce jest oparte na gmailu. kazdy kto ma swoja domene moze podczepic ja pod gmaila i miec tam do 100 kont, ew na prosbe moze gmail to zwiekszyc. tylko trzeba to uzasadnic po co Ci wiecej.

konto fotka.pl = konto gmail - czyli to jest to samo tyle ze masz maila w domenie fotka.pl a nie gmail.com

tu podglad -> https://www.google.com/a/fotka.pl/ServiceLogin?service=CPanel&continue=https%3A%2F%2Fwww.google.com%3A443%2Fa%2Ffotka.pl %2FDashboard&passive=true

wiecej informacji na stronie google: http://www.google.com/a/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować