Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Duże pieniądze to to nie są. Swoją drogą to żadna rewelacja, osobiście to wole dużo bardziej domenę gmail.com
Fotka źle mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja z Gmaila Korzystam heh fajna super zaleta że cały czas nam rośnie miejsce na dysku pamiętam jak zakładałem maila jak jeszcze było 2 GB tearz jest 6Gb hmm .. Co najlepsze i tak wole jak narazie po tym co zrobiło o2.pl czyli załącznik 100 mb. (Można wysyłać płyty na mail w formacie mp3) I pozatym chyba zapozyczyli pare bajerów z Gmaila lae tez im na dobre wyszło ;] :D ale korzystam z dwóch maili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy korzystają z tej skrzynki: Czy zauważyliście że przychodzi dużo spamu (ok 2 dziennie - kiedyś 0), mimo że nie rejestrowałem się na żadnej zagranicznej stronie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:19, Bartkula napisał:

Mam pytanie do tych którzy korzystają z tej skrzynki: Czy zauważyliście że przychodzi
dużo spamu (ok 2 dziennie - kiedyś 0), mimo że nie rejestrowałem się na żadnej zagranicznej
stronie ;/

Ja nie zauważyłem aby mi spam wchodził. Jeśli już to góra 2 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie do tych którzy korzystają z tej skrzynki: Czy zauważyliście że przychodzi
> dużo spamu (ok 2 dziennie - kiedyś 0), mimo że nie rejestrowałem się na żadnej zagranicznej
> stronie ;/
Ja nie zauważyłem aby mi spam wchodził. Jeśli już to góra 2 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam konto na Gmailu ładne pare miesięcy i szczerze mówiąc nic takiego nie zauważyłem a jak już dostanę maila ze spamem to dosłownie 1 na 2/3 miesiące i tyle nic więcej i też nie jestem zarejestrowany na żadnej zagranicznej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:26, ziomal1234 napisał:

Ja nie zauważyłem aby mi spam wchodził. Jeśli już to góra 2 na miesiąc.


GMail jest w zwalczaniu niechcianych wiadomości świetny, ale spam boty nie próżnują, a więc możliwe jest że gdzieś wyszukały Twój adres i stąd przyrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:03, lordfett napisał:

GMail jest w zwalczaniu niechcianych wiadomości świetny, ale spam boty nie próżnują,
a więc możliwe jest że gdzieś wyszukały Twój adres i stąd przyrost...

Całkiem możliwe, na szczęście odrazu trafiają do izolatki razem z resztą śmieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z gmailem i firefoxem 3 ? Pokazuje mi wszystkie tematy (przeczytane i nieprzeczytane) w boldzie i nie wiem jak się tego pozbyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Gmaila korzystam rok chyba już i jeszcze nie miałem problemów a jedynie jaki "spam" mi przychodzi to ten na który sobie pozwalam (znaczy z zarejestrowanych stron), ale i tego można się w każdej chwili bez problemu pozbyć wiec moim zdaniem Gmail jest najlepszy bo nie dość że wiadomości przychodzą szybko to nie ma spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:57, Damian14BO napisał:

Gmail przeniosl mi wiadomosc od modkow gramu do spamu. Da sie jakos sprawic, zeby wiadomosci
od konkretnego nadawcy (gram.pl w tym wypadku) trafialy do inboxu?

Z tego co wiem to zaznaczasz wybraną wiadomość i klikasz na "nie spam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały probłem. Zainstalowałem Firefoxa i kiedy loguje sie na Gmail to pisze: "Nastąpiło wylogowanie z programu Gmail. Musisz zalogować się z powrotem, aby ponownie uaktywnić czat.". Loguje sie i wylogowywuje sie juz tak pół godziny i nic. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:26, Kolumb95 napisał:

Mam mały probłem. Zainstalowałem Firefoxa i kiedy loguje sie na Gmail to pisze: "Nastąpiło
wylogowanie z programu Gmail. Musisz zalogować się z powrotem, aby ponownie uaktywnić
czat.". Loguje sie i wylogowywuje sie juz tak pół godziny i nic. Co mam zrobić?

Spróbuj wejść do Narzędzia->Wyczyść prywatne dane i zaznacz wszystkie opcje i OK (FF 2, ale w 3 pewnie jest podobnie). Potem wyłącz i włącz przeglądarkę raz jeszcze. Może coś z cookies masz nie tak i takie wyczyszczenie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem z moim Gmailem. Loguję się normalnie, wszystko chodzi jak powinno, ale od jakiegoś czasu nie mogę odbierać nowych wiadomości : (. Klikam aby odebrać i czekam ... u góry ukazuje się napis "Ładowanie" i tyle na ten temat. Skrzynka się nie zawiesza. Mogę chodzić po wysłanych czy tam usuniętych wiadomościach jak chcę. Nie wiem czy ma to jakiś związek z tym, że wcześniej wybrałem sobie tło (jakieś kosmiczne) tyle, że wtedy jeszcze wszystko chodziło jakiś czas (razem z tym tłem). Problem rozwiązuje jedynie przejście na starszą wersję gmail. Oczywiście sprawdzałem na innych przeglądarkach (posiadam trzy - Chrome, IE, FF) na każdej to samo. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przejściem z poczty wp na gmail. Bardzo bym prosił o opinie, jakieś wady i zalety gamil''a, bo nie wiem czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 13:23, Dark ziom napisał:

Zastanawiam się nad przejściem z poczty wp na gmail. Bardzo bym prosił o opinie, jakieś
wady i zalety gamil''a, bo nie wiem czy warto :)


Warto.
1.Dużo miejsca przede wszystkim jest !
2.Obsługa jest bardzo łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować