Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 13:23, Dark ziom napisał:

Zastanawiam się nad przejściem z poczty wp na gmail. Bardzo bym prosił o opinie, jakieś
wady i zalety gamil''a, bo nie wiem czy warto :)


1. Brak reklam wysyłanych przez wp.pl;
2. Świetny anty-spam;
3. Całkiem niezła pojemność;
4. Łatwa i szybka obsługa
5. E-maile zawsze do ciebie docierają ( znam osoby, które maja pocztę na wp i niekiedy do nich ważne e-maile nie docierają)

I wiele, wiele, więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z poczty wp ale ostatnio założyłem również konto na gmailu. Czy można jakoś ustawić aby podczas ładowania zdjęć jako załącznika pojawiał się pasek postęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gmailem. Wszystkie wiadomości dochodzą do mnie normalnie, oprócz tych z weryfikacją/potwierdzeniem rejestracji w sklepach internetowych/serwisach informacyjnych/forach itp. Wie ktoś w czym rzecz? Próbowałem na ponad 10 stronach i wszędzie to samo (brak maila). Do wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj.... Ma ktoś jeszcze podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:37, confident napisał:

Mam problem z Gmailem. Wszystkie wiadomości dochodzą do mnie normalnie, oprócz tych z
weryfikacją/potwierdzeniem rejestracji w sklepach internetowych/serwisach informacyjnych/forach
itp. Wie ktoś w czym rzecz? Próbowałem na ponad 10 stronach i wszędzie to samo (brak
maila). Do wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj.... Ma ktoś jeszcze podobny problem?

Może maile po prostu trafiają do Spamu? Sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:03, balduran2 napisał:

Może maile po prostu trafiają do Spamu? Sprawdzałeś?

Tak, nawet kilkukrotnie. Sam nie wiem co z tym zrobić... jak jutro będzie to samo to nie pozostanie mi nic innego jak zmienić maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam włączony podgląd ostatnich wiadomości gmail w iGoogle, ale od ok. tygodnia wyświetla się w nim: "Informacje są tymczasowo niedostępne." Zdarzało mi się to już wcześniej, jednak problem szybko mijał. Teraz za Chiny nie chce wrócić do normalnego stanu. Jest może na to jakiś sposób? A może nie tylko ja mam z tym kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 13:54, KrisK91 napisał:

Chodzi wam teraz Google Mail? Czy może tylko u mnie robi jakieś szopki?

U mnie wszystko w porządku.

@Ezio
Ej gościu... co z tego, że z kwietnia? Może miał nowy założyć, co? Pewnie ty być tak zrobił... mam rację? (pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 23:45, Albii napisał:

Da się jakoś zrobić, bym mieć kilka adresów e-mail, a wszystko przychodziło na jeden
?


Oczywiście :) najlepiej zainstaluj sobie klienta poczty elektronicznej. Thunderbird chyba najlepszy z darmowych :) Komfortowo przeglądasz / wysyłasz / piszesz / odbierasz pocztę ze wszystkich swoich kont, bez zbędnego logowania się po stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na swoje konto. Ustawienia > Konta i importowanie > Sprawdzaj pocztę za pomocą POP3. Klikasz na "Dodaj konto e-mail POP3", wpisujesz wymagane informacje i tyle. Jeśli czekasz na wiadomość, na przykład po rejestracji na forum czy gdziekolwiek indziej, wejdź w to samo miejsce i kliknij w "Sprawdź pocztę teraz". Automatycznie wykonuje się to w nieco dłuższych odstępach czasowych (dokładnie co godzinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można dodać drugie konto z Gmaila ?

ArkStorm@ Dzięki za odpowiedź, ale chodziło mi bardziej o coś takiego jak napisał tuitam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Przy dodawaniu konta będziesz musiał podać tylko mail oraz hasło do niego - cała reszta zostanie ustawiona automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło mi o to, czy przy zakładaniu(drugiego) konta, ne będą wyskakiwały jakieś errory, że te dane zostały już wcześniej użyte, bla, bla, bla... ;p Dobra to idę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować