Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Ustawiłem w Gmailu, zeby importowało mi wiadomości z poprzedniej poczty. Mogę już tamta omijać, czy bedą za każdym razem wiadomości na dwóch adresach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś... "odseparować" konto GMail od YouTube?
To problematyczne jak na komputerze więcej niż jedna osoba korzysta z GMaila.

Proszę o pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 23:12, Ambroo napisał:

A ja sie w 100% pod Twoją prośbą podpisuje, te? mam taki problem :)

Gotha!

Na YouTube jest taka opcja w miejscu pokazanym na obrazku.

Problem w tym, że bo rozwiązaniu powiązania przy logowaniu na YT... Kazało mi z powrotem scalić te konta O_o

20100324193858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, zastanawiam się czy podając w dość ważnym podaniu mojego maila, z gmail.com, zrobilem gmail.pl, to coś się skiełbasi. czy istnieje poczta z końcóweczką gmail.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:24, bartog123 napisał:

hehe, zastanawiam się czy podając w dość ważnym podaniu mojego maila, z gmail.com, zrobilem
gmail.pl, to coś się skiełbasi. czy istnieje poczta z końcóweczką gmail.pl?


Nie bardzo

http://di.com.pl/news/15793,0,Gmailpl_-_czy_bedzie_kolejna_wojna_o_polska_domene.html

A tak z ciekawości. Co to za różnica z jakiego kraju masz meila? Jakaś dyskryminacja pod tym względem występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wczoraj jeszcze wszystko pięknie działało, a dzisiaj mogę sprawdzić pocztę tylko w podstawowym widoku HTML. Coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was pytanie. Dotąd korzystałem z konta na Onecie, teraz chciałem się przerzucić się Gmaila. I tu pytanie, czy mógłbym jakoś ustawić żeby wiadomości z Oneta przychodziły na Gmaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można. Logujesz się na Gmaila, klikasz na:
Ustawienia => Konta i importowanie => Importuj pocztę i kontakty => Sprawdzaj pocztę za pomocą POP3 => wpisujesz swoje dane mailowe
Gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim hasłem na Gmailu, otóż zrobiłem sobie konto na moim iPodzie touch, na nim wszystko jest OK, ale gdy próbuję się zalogować na stronie w komputerze, wyskakuje mi błąd o złym haśle... Czy jest jakiś sposób, żeby je odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobny problem dzisiaj?
Przy próbie zalogowania się mam komunikat:

To konto zostało zablokowane ze względu na nietypowe działania na koncie. Ponowne uzyskanie dostępu może być możliwe dopiero po 24 godzinach.

Nietypowe działania na koncie obejmują między innymi:
Odbieranie, usuwanie lub pobieranie przy użyciu protokołu POP dużych ilości poczty w krótkim czasie.
Wysyłanie wielu wiadomości, których nie można dostarczyć (wiadomości, które są odsyłane).
Korzystanie z oprogramowania do udostępniania i przechowywania plików, rozszerzeń przeglądarek i oprogramowania innych firm do automatycznego logowania na konto.
Pozostawianie kilku otwartych wystąpień swojego konta Gmail.
Problemy dotyczące przeglądarek. Jeśli podczas próby dostępu do skrzynki odbiorczej przeglądarka ciągle ponownie ładuje stronę, jest to prawdopodobnie spowodowane błędem przeglądarki; może być konieczne wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i usunięcie plików cookie.

Jeśli uważasz, że używasz konta Gmail zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Gmail, możesz rozwiązać swój problem, klikając tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:41, Harrolfo napisał:

/.../


U mnie wszystko ok. Widocznie Google wziął Cię za spamera. Czego? Nie wiem, ale jutro powinieneś odzyskać panowanie nad kontem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować